Opiausia teisinė problema posovietinėje Lietuvoje yra 29 metus vykdomas iki 30 ha ploto teisėtų žemės savininkų nuosavybės teise valdytų žemės valdų išgrobstymas

brazo

brazo

Zenonas Jurgelevičius

Opiausia teisinė problema posovietinėje Lietuvoje yra 29 metus, pagal suklastotais teisiniais pagrindais priimtus 1991-06-18 ir 1997-07-01 specialiuosius „teisinio piliečių nuosavybės teisių atkūrimo” įstatymus, vykdomas iki 30 ha ploto teisėtų žemės savininkų nuosavybės teise valdytų žemės valdų išgrobstymas. Tokio ploto žemės valdų prieškarinėje nepriklausomoje Lietuvoje buvo virš 72%. Sovietinė valdžia šias žemės valdas niekuomet nenacionalizavo ir kitaip teisiškai nesuvalstybino ( teisiškai nenutraukė teisėtų žemės savininkų nuosavybės teises). Todėl posovietinės Lietuvos valdžia ir teisėsauga neturi jokio teisinio pagrindo tokio ploto žemės valdomis disponuoti ir prisidengiant savo pačios melu (apie tariamai sovietmečiu įvykdytą visuotinę ir vienalaikę piliečių žemės valdų nacionalizaciją) jas atiminėti iš teisėtų savininkų. Pagal neteisingų duomenų įrašymo į oficialius dokumentus metu galiojusį LR BK tokios veikos turėjo būti baudžiamos laisvės atėmimu.
Toks posovietinis „teisingumas“ ištisai visuomenės grupei sukūrė nuolatinio aštraus emocinio streso (neatreaguotų afektų) situacijas. Įvairių šalių mokslininkai kruopščiai tyrinėjo tokias situacijas. Jie išaiškino, kad žmogaus organizmas negali nuolat būti aštraus emocinio streso situacijoje ir negalėti tą situaciją neutralizuoti. Momentinio aštraus streso situacijose žmogaus organizmas išskiria specialius hormonus, kurie žmogui leidžia įveikti streso priežastį ar nuo jos pabėgti. Nuolat trunkančiose (veikiančiose) neatreaguotų afektų situacijose žmogaus organizmas nuolat išskiria streso priežasčiai įveikti skirtus hormonus. Tų nepanaudojamų hormonų perteklius griauna žmonių (minėtų situacijų aukų) organizmus. Tas žmonių organizmų naikinimas pasireiškia daugybiniais mažais hemato encefalinio barjero (barjero tarp kraujotakos ir smegenų audinio) pažeidimais. Tie pažeidimai ypač gausūs imuninę organizmo sistemą reguliuojančioje smegenų srityje. Tai valdžią turinčių tyčia sukurtų neatreaguotų situacijų aukoms ryškiai sumažina organizmų imunitetus – kas savo ruožtu iššaukia sunkius, dažnai net žmogaus mirtį sukeliančius susirgimus. Be to būtina atkreipti dėmesį į tai, kad daugybė mikroinsultų kurioje nors smegenų srityje laiko eigoje pavirsta į didelį insultą. Gal dėl to po mano paviešinto neatreaguotų afektų situacijų žmonėms daromos žalos išaiškinimo posovietinės LR valdžia mirties priežastis mirimo liudijimuose pradėjo įrašinėti ne žodžiais o specialiais kodais – kurie paprastam žmogui ne itin suprantami.
Šiame komentare įvardintas neteisėtas posovietinės LR valdžios veikas – pagal tarptautinę teisę teisiškai vertintinas kaip atskiros visuomenės grupės genocidą – aš išaiškinau ir paviešinau dar 1996 metų rudenį. Nuo to laiko nusikalstamos veikos yra vykdomos atvirai ir labai akiplėšiškai. Teisiškai tai reikėtų vertinti kaip teisės istorijoje neturintį pavyzdžio išsityčiojimą iš teisės ir teisingumo. Apie tai, kaip 1997 m., sausyje LR Seimas įstatymu buvo sustabdęs ne tik 1991-06-18 „piliečių nuosavybės teisių atstatymo) įstatymo vykdymą – bet ir pagal tą įstatymą priimtų visų teismų sprendimų vykdymą – skaitykite mano asmeninėje internetinėje svetainėje: https://zmogausteiseslietuvoje.wordpress.com/…/kas-yra…/ paviešinto straipsnio „KAS YRA KAS POSOVIETINĖJE LIETUVOJE“ I – III dalyse. Sutikite, kad masinis įsigaliojusių teismų sprendimų vykdymo sustabdymas administracine tvarka yra labai įdomus reiškinys.
Iš šio ilgo mano komentaro darytina išvada, kad čia mano paviešintą informaciją patikrinęs ir įsipareigojęs atkurti teisingumą kandidatas į LR Prezidentus pilnai gali laimėti artimiausius LT Prezidento rinkimus. Taip pat galima išvada – kad nuslepiantys 29 metus trunkančias neteisėtas LR valdžios veikas kandidatai negaus rinkėjų pasitikėjimo…

 

brazo

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));