Nušvitimus patirianti politinė prostitutė ėmė spekuliuoti net Vytauto Landsbergio ir Dalios Grybauskaitės vardais

Degutiene

Degutiene


 

 
Paskelbta: 2018-12-28 11:40 Autorius: ekspertai.eu
Degutiene
Nepriklausomas Žmonių partijos portalas delfi.lt švenčių proga parengė išsamų interviu su šios partijos senbuve Irena Degutiene. Garsi moteris atskleidė, kad jai, dar būnant Seimo pirmininke, įvyko nušvitimas. Tai lėmė informacija, kuri jai buvo atskleista apie Garliavos įvykius.

„Aš, būdama Seimo pirmininkė, klaidų buvau padariusi su Garliavos istorija. Todėl, kad irgi nežinodama iki galo objektyvios tiesos, o tik skaitydama, kas parašyta ar internetinėje žiniasklaidoje, ar per televiziją parodyta, mačiau žodžius „pedofilija“, „pedofilijos skandalas“ ir kažkaip buvau įtikėjusi, kad ta mergaitė tikrai buvo išnaudojama ir jos atėmimas iš motinos atrodė savaime suprantamas. Šitame kontekste Dagiui sakiau: man ne gėda prisipažinti, kad aš buvau suklydusi, ir stipriai. Panašiai buvo ir prezidentei, ir Vytautui Landsbergiui. Iš tikrųjų iškilūs visokie žmonės ir ėjo, ir budėjo, ir panašiai. Tol, kol aš nesužinojau daugiau, negu kad kiti žinojo, nes man, kaip Seimo pirmininkei, buvo pateikta atitinkama medžiaga. Aišku, man tada kažkoks kaip stebuklas, nušvitimas įvyko. Šitos temos yra labai jautrios ir man kartais kyla klausimas: o gal čia specialiai tokias temas kažkas suorganizuoja? Pažiūrėkite, kaip žaismingai visuomenė suskaldoma“, – atskleidė I. Degutienė.

Kam įdomu, visą interviu skaitykite publikacijoje „Irena Degutienė: tokio Seimo dar nėra buvę“.

ekspertai.eu komentaras3 07

Ekspertai.eu primena, kad nušvitimų I. Degutienė yra patyrusi ne vieną. Ypač ryškus nušvitimas įvyko 2012 metais, kai ji pripažino, jog valstybė mutuoja autoritarinį Aleksandro Lukašenkos tipo režimą.

Tąkart ji tvirtino, jog „Seimas yra bejėgis ir virtęs apgailėtina dekoracija, kuri tik pridengia faktą, kad šalyje, vadinamoje parlamentine respublika, viskas valdoma komandomis iš „Baltųjų rūmų“ – prezidentūros“.

„Joms – o ne įstatymams – paklūsta Generalinė prokuratūra (GP), Valstybės saugumo departamentas (VSD), teismai. VSD naudojamas kaip įrankis, įtvirtinant šią antikonstitucinę galią, ir veikia prieš savo valstybės piliečius“, – šiurpiais faktais dalinosi nušvitusioji ir  klausė – nu kada mūsų tauta praregės

Tai pačiais klausimais I. Degutienė ir vėl nušvito prabėgus vos trejiems metams ir jos nuomonė apie teismus, prokuratūrą ir VSD pasikeitė 180 laipsniu kampu, būtinai pasižiūrėkite šį jos liudijimą:

https://www.youtube.com/watch?v=OLl1phhsm-8

Dabar – dar vienas nušvitimas. Ypač jautria vaikų tema. Su raktiniais žodžiais pedofilija ir Garliava. Pripažinusi, kad ji – lygiai kaip prezidentė ir Vytautas Landsbergis – buvo suklydusi (ponia Degutiene, ar jums tai prisisapnavo? Kada Landsbergis ar prezidentė prisipažino suklydę?), bet paskui nušvito, Degutienė iš esmės pripažįsta, kad žino, kodėl mergaitės ėmimo operacijai reikėjo 240 ginkluotų pareigūnų, kad žino, kaip sekasi mergaitei šiandien ir kokia jos būklė.

Kitaip tariant, būtent I. Degutienė gali atsakyti į visus visus klausimus, į kuriuos jau beveik metus nesugebėjo vienuolei Nijolei Sadūnaitei atsakytinieko nežinantys prezidentė, premjeras ir Seimo pirmininkas.

Todėl patariame disidentei N. Sadūnaitei kreiptis į nušvitusiąją, kuri pasidalins viskuo, ką žino, o tada vienuolė informuos visuomenė ir Lietuva vėl bus laiminga, susivienijusi ir… nušvitusi.

Ar ne, ponia politine prostitute Degutiene?

P. S.

Primename 2018 sausio 13 d. N. Sadūnaitės pasakytą reikalavimą valdžiai
 – iki vasario 16 dienos, Lietuvos šimtmečio minėjimo, reikia pateikti neginčijamus  įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės varduprievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.

https://www.youtube.com/watch?v=GKZDoBPiIPY

P. P. S.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=RkXqvhUSEN4

Keli susiję:

I. Degutienė: „Gal man laikas iš čia nešdintis? Jaučiu beprasmybę“

Įspūdingai Lietuvos pažangai padėjo milžiniška nelaimė – karas Ukrainoje 

LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));