Patiko? Pasidalinkite!

Turiu didelių problemų su virškinimu. Be abejo, pirmiausia kreipiausi į šeimos gydytoją, kuri išrašė siuntimą pas gastroenterologą. Deja, eilė prie valstybės mums garantuojamų medicininių paslaugų, už kurias kiekvieną mėnesį susimoku, nusidriekė tiek, kad laukti būtų tekę apie porą mėnesių (kai yra blogai, tai pakankamai ilgas laiko tarpas). Taigi, nusprendžiau kreiptis į privačią kliniką. Kaip sakant – gali taupyti „ant visko“, išskyrus sveikatos. Kreipiausi į NORTHWAY medicinos centrą Klaipėdoje, kur dirba „geriausi savo srities specialistai“. Šis centras visur išreklamuotas, pakelėse kabo didžiausios šio centro iškabos, nukreipiančios žmogų „tinkama linkme“. Žinoma, ten laukti teko trumpiau, bet už laiką jau reikėjo nemažai susimokėti.

Taigi, pirmoji konsultacija pas gastroenterologą Andrių Kederį – gydytojas jaunas, malonus, nusiuntė atlikti tyrimų – jokių priekaištų. Tik jau pastebėjau vieną detalę – sunkiai gaudosi elektroninėje erdvėje ir NORTHWAY elektroninėje sistemoje, todėl pasikvietė kolegę, kad padėtų surasti reikiamą tyrimą. Pagalvojau – ai, gal naujai įsidarbinęs, pradžioje sunkiau gaudosi. Bet tikriausiai geras specialistas, o man tai svarbiausia.

Atlikus tyrimus užsirašiau pakartotinei konsultacijai, kad atliktų organų echoskopiją ir pakonsultuotų dėl tyrimų rezultatų. Vėl mokėjau nemažus pinigėlius, bet kaip sakant – sveikatai nesutaupysi.

Kadangi tyrimai nieko konkretaus neparodė, gydytojas nusprendė, kad visgi reikėtų atlikti kolonoskopiją (storosios žarnos tyrimą), kuriam reikia pasiruošti. Paieškojome tinkamiausio ir artimiausio laiko, kuomet jis galėtų atlikti šį tyrimą. Ir čia prasidėjo visas įdomumas – gydytojas teigė, kad jis nelabai moka naudotis elektronine sistema ir tinkamai užregistruoti, todėl sakė, kad registratūroje pasakys visą informaciją – užregistruos ir pasakys, kaip pasiruošti tyrimui. Man tai pasirodė keistoka, bet už manęs jau į vidų brovėsi kitas žmogus ir sutikau – nuėjau iki registratūros, kur man, anot gydytojo, turėjo suteikti visą informaciją.

Nuėjus iki registratūros, užsiregistravau tyrimui ir paprašiau, kad suteiktų informacijos, kaip pasiruošti tyrimui. Išgirdau atsakymą: „Šią informaciją jums gali suteikti tik gydytojas“. Sakau, „bet aš ką tik pas jį buvau ir jis nukreipė mane pas jus“. „Deja, mes nieko negalime pakomentuoti. Pabandykite kreiptis į savo šeimos gydytoją, gal pasakys kaip pasiruošti“.

Žinoma, supykau. Ir dėl gydytojo nekompetencijos, ir aplaidumo, ir to, kad mokėjau didžiulius pinigus už tai, kad siųstų mane atgal pas šeimos gydytoją. Maža to, grįžus ir paskambinus šeimos gydytojai, ši nurodė, kad visą informaciją kaip pasiruošti tyrimui, turėjo suteikti gastroenterologas.

Taigi, nusprendžiau geranoriškai dar kartą kreiptis į NORTHWAY ir apibūdinti situaciją. Pasiskambinus išgirdau vėl tą patį atsakymą – „visą informaciją jums turėjo suteikti gydytojas, mes niekuo negalime padėti“. Sakau, „gal būtų galima kažkaip pasiskambinti gydytojui asmeniškai, arba bent laišką parašyti ir išsiaiškinti, kaip man pasiruošti tyrimui?“ „Ne, gydytojų asmeninių duomenų neatskleidžiame, galite nebent užsirašyti pakartotinei konsultacijai“.

Žinoma… Pakartotinei konsultacijai už nemenką pinigų sumą. Už tą informaciją, kurią gydytojas man turėjo suteikti PRAEITOS KONSULTACIJOS METU. Tikrai nemokėsiu. Ir visam laikui atsisveikinsiu su NORTHWAY medicinos centru. Linkiu atsisveikinti ir kitiems. Nes ten dirba sukčiai. Tai yra atviras tyčiojimasis iš žmonių. Tai yra pasipinigavimas iš žmonių nelaimės.

Galbūt tai buvo gydytojo klaida ar nekompetencija – jaunas, nepatyręs, aplaidus… Bet tuomet NORTHWAY medicinos centras, kuriame palikau kalną pinigų, galėjo ištaisyti šią klaidą ir tiesiog leisti susisiekti su gydytoju. Jie to nepadarė. O tai tik dar kartą įrodo, kad jie yra aferistai, siekiantys pasipinigauti bet kokiomis sąlygomis…

Dabar turiu iš naujo ieškotis naujo gastroenterologo ir laukti eilėse. Pinigai išleisti vėjams.


Gal ir jūs esate nukentėję nuo NORTHWAY aferų? Pasidalinkite komentaruose!