„Norfos” tinklą žmonės renkasi ir dėl „Laisvo laikraščio”

norfa_shop

norfa_shop

„Norfos” tinklą žmonės renkasi ir dėl „Laisvo laikraščio”

 

norfa shop

Po to, kai įmonė „PressExpress” nutraukė platinimo sutartį dėl „Laisvo laikraščio”, leidinys yra platinamas tik „Norfos” ir ‘Kauno spaudos” prekybos tinkluose. „Norfos” prekybos tinkle „Laisvo laikraščio” pardavimas išaugo dvigubai. Tai reiškia, kad žmonės renkasi prekybos tinklą ‘Norfą” ir dėl to, kad jame galima įsigyti „Laisvą laikraštį”.

Tuo labaiu, kad beveik visas leidinio tiražas ‘Norfos” prekybos tinkle yra išparduodamas per kelias dienas, žmonės jo ieško kituose prekybos tinkluose. Nors prekybos tinklas ‘Iki” taip pat buvo pažadėjęs pasirašyti sutartį dėl „Laisvo laikraščio” platinimo, procesas nejuda nuo vasario mėn. 

UAB ‘PressExpress”, kuri yra spaudos leidinių monopolininkė Lietuvoje, ir tiekia leidinius į „maxima”, Iki, Rimi ir Narvesen (buvusi Lietuvos spauda) tinklus, šių metų sausio 1 d. per vieną dieną nutraukė platinimo sutartį neva dėl to, kad „Laisvas laikraštis” žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos pripažintas neetišku. O neetišku jis pripažintas todė, kad valdininkams nepatiko straipsnių pavadinimas, neva „jie neatitiko straipsnio tūrinio”. „PressExpress” dėl neteisėto sutarties nutraukimo paduota į teismą – ji šiai civilinei bylai pasisamdė net buvusio gen. prokuroro Pėdnyčios sūnų.

Nė vienas politikas ar žurnalistų organizacija net nepirstelėjo dėl laisvos spaudos tariškymo Lietuvoje, prisidengiant „etikos inspekcijomis”.

Pateikiame „Laisvo laikraščio” leidinių pardavimo ataskaitą per „Norfos” tinklą:

 

 LAISVAS 05 25 Page 1

Facebook komentarai
});}(jQuery));