Nesibaigianti Garliava 5…

Aušrinė Balčiūnė

2015 11 26

 

Tęsinys… pradžia 2015 10 29

„N.Venckienės gaujos bylą nagrinės trys teisėjai“– 2015 09 23 eilinį kartą skambiu pavadinimu paskelbta eilinė sensacija dienraštyje „Lietuvos rytas“ (http://lietuvosdiena.lrytas.lt/kriminalai/n-venckienes-gaujos-byla-nagrines-trys-teisejai.htm). 

„Nuo šmeižto iki grasinimų nužudyti“ – stingdo kraują gyslose to paties straipsnio vieno skyriaus antraštė.  

„Į teisiamųjų suolą sės vienuolika aktyviausių organizuotos grupuotės narių: N.Venckienės teta Audronė Skučienė, Renaldas Ščiglinskas, Andrejus Lobovas, Gediminas Aidukas, Darius Kaminickas, Gintaras Banaitis, Violeta Banaitienė, Rimantas Stanislavas Rimkevičius, Tatjana Boroves, Seimo nario Ryto Kupčinsko padėjėja Raminta Baltuškienė bei metus prie tvoros sėdėjęs, bet savo „šeimininkės“ išsižadėjęs Vitalijus Keršis“ – „gaujos“ nusikaltėlius visuomenei vardina Lietuvos teisėsaugos atstovė spaudai Asta Kuznecovaitė tame pačiame straipsnyje. 

„Pradėjus ikiteisminį tyrimą, paaiškėjo, kad Garliavoje buvo suburtas visas seklių klanas, kuriam vadovavo pati N. Venckienė su savo teta“ – toliau dramatizuoja Lietuvos teisėsaugos atstovė spaudai Asta Kuznecovaitė. 

„Nelegaliems sekliams buvo duotos kaukės, vaizdo kamera, taip pat instrukcija, kuo jie turi pasidomėti ir ką privalo sekti“ – „gaujos“ ginkluotę išduoda Lietuvos teisėsaugos atstovė spaudai Asta Kuznecovaitė. 

„Pasak V.Keršio, ką sekti N.Venckienė dažniausiai nurodydavo A.Skučienei, o ši tuometinės teisėjos pageidavimus perduodavo prie tvoros budėjusiems žmonėms.“ – „gaujos“ hierarchinę schemą atskleidžia Lietuvos teisėsaugos atstovė spaudai Asta Kuznecovaitė. 

„Nors tokių instrukcijų buvo ne viena, V.Keršiui pavyko išsaugoti ir tyrėjams atiduoti tik vieną raštą. Jis buvo parašytas N.Venckienės namuose V.Keršio akivaizdoje…  Iš raštelio matyti, kad Venckų ir Kedžių taikiniu buvo tapę ne tik žmonės, kuriuos jie tiesiogiai kaltino pedofilija, bet ir N.Venckienei neįtikę teisėjai ar advokatai, kurie vienoje ar kitoje byloje gynė L.Stankūnaitę ar A.Ūsą: Aukščiausiojo teismo teisėjas Armanas Abramavičius, šokėjos Editos Daniūtės vyras, advokatas Mindaugas Vasiliauskas, advokatė L.Kraujutaitienė, restorano „Žemyn upe“ vadovė Nomeda Vilpišauskienė, Gintaras Bašinskas, kurio sodyboje prieš mirtį viešėjo A.Ūsas.“ – vieną kraupiausių nusikaltimų epizodų atskleidžia Lietuvos teisėsaugos atstovė spaudai Asta Kuznecovaitė. 

Štai taip per daugybę straipsnių ir įvairiausių pokalbių šou su reikšmingais žmonėmis 2010 m. dėl gražios ir taurios idėjos Klonio gatvėje užgimęs pilietinis judėjimas, buvo paverstas pačia paprasčiausia gauja. 

Štai taip, pasitelkiant žiniasklaidos priemones,  apskritai yra  formuojama visuomenės nuomonė apie vieną ar kitą dalyką. Štai taip visuomenei brukama kokia nors mintis, ką visuomenė privalo galvoti. Ir tai kišama per vis pasikartojančius straipsnius, per pokalbių laidas, per diskusijas po žinių laidų, kol vieną dieną žmogus pagalvoja, kad taip galvoja jis. Be to, jis tada galvoja, kad tai, ką jis galvoja, yra jo paties sugalvota. Nors iš tiesų galvoja tai, kas jam buvo įkišta ir dar galvoja, kad tai jis pats taip sugalvojo. Tie, kas tai daro žurnalistų  rankomis, tai puikiai supranta ir tuo naudojasi.

Sunku dabar būtų pamatuoti kiek tuo tikslu mėšlo, pamazgų, šmeižto kibirų, paniekos per dienraščius, TV laidas išpilta ant N. Venckienės, L. ir V. Kedžių, A.Skučienės šeimų,  juos palaikančių žmonių. Kiek buvo išsakyta „svarbių“  žmonių „svarbių“ nuomonių – esą ten patvoryje rinkosi  marginali publika, atmatos,  bedarbiai, žodžiu  patvoriniai.  Kiek purai, sakalai, jovaišos, slušniai ir  kt. ….. pripyškino straipsnių  ta tema, kiek prirašė apie išgalvotą pedofilijos istoriją, apie vaiko kankinimą, kurį kankino patys artimiausi, apie Garliavos „gaujos“ baisumą ir apie pačią Neringą Venckienę,  visų laikų didžiausią „Lietuvos teisinės ir politinės sistemų pūlinį“. 

Kiek kartų pats Artūras Paulauskas laidose kaip koks meilės ekspertas savo „autoritetingą“ nuomonę dėstė tautai „… tai gi nieko ten nebuvo. Na, mylėjo Andrius Ūsas  ir Laimutė vienas kitą, mylėjo…“, kiek kartų gražiai papasakojo, kad:  „Oi ne ten tikrai jokios pedofilijos nebuvo, ten tik buvo šeimų karas… daugiau nieko“. Ir patyliukais tautai bruko reikiamą mintį. O paskutinėje laidoje su visu  kailius išvertusių žurnalistų tandemu sprendė Neringos Venckienės „nusikaltimų“ klausimą ir eilinį kartą pedofilijos istorijoje dėliojo taškus ant i. Tik, kad labai jau kreivai. 

Nors ir, kaip besistengta įteigti, kad „pedofilijos tai nebuvo“,  vis dėlto vis tiek labai jau neįtikėtinai atrodo tas faktas, kaip, kad Seimo narys Audrius Nakas sako: „Trys bobelės Garliavoje ėmė sugalvojo pedofilijos istoriją ir suskaldė visą Lietuvos visuomenę į dvi dalis“!

 Pasirodo tai visai paprasta padaryti – sukūrei išgalvotą istoriją lygioje vietoje ir nugarmi tiesiai į Seimą su didžiule visuomenės palaikančiųjų dalimi. Kaip viskas paprasta. 

Na, o teismuose iš visų jėgų stengiasi liudytojai…

Liudytojai sako: „buvo kaukės..“. Tik apie kaukes  ne tik „gaujos vadeivos“ Neringa Venckienė,  Audronė Skučienė nežinojo, nežinojo ir  daugelis ten buvusių žmonių.  Gal prie tvoros laiką leidžiantys bernai ir kvailiojo, gal nugvelbė tas kaukes iš ten nuolat murksojusių apsauginių, bet tai visai nereiškia, kad brandžios ir labai užsiėmusios moterys ims ieškoti kažkokių tai bernų ir skirstyti jiems kažkokias tai užduotis. Tos moterys pakankamai turėjo savų reikalų – Audronė Skučienė laisvu nuo darbo laiku kūrė pilietinį judėjimą,  vėliau partiją, o Neringa Venckienė ne tik sąžiningai Kauno apylinkės teisme nagrinėjo bylas, bet ir, kaip į antrą darbą, vaikščiojo į susitikimus su  vaiko teisių tarnybų specialistais, vežiojo vaiką pas psichologus, fleitos mokytoją. Be viso to dar rašė naktimis knygas, rūpinosi sūnaus netektį išgyvenančiais tėvais, rašė disertaciją ir svajojo apsiginti mokslų daktaro laipsnį. O kur dar visos bylos, teismo posėdžiai dėl D.Kedytės, dėl brolio nužudymo, skundai dėl pažeidimų. Bet, pasirodo, pasak liudytojų,  dar duodavo nurodymus „gaujai“ ir planavo nusikaltimus. Genijė…

Liudytojas V.Keršis teismui pateikė kaip nusikaltimo įrodymą raštelį su pavardėmis? Tikrai pateikė, tik visai pamiršo pasakyti, kad tas raštelis buvo pirmas ir paskutinis per visą pilietinio judėjimo istoriją Klonio gatvėje. Pamiršo pasakyti ir tai, kokiomis aplinkybėmis ir kokiu tikslu jis buvo parašytas. 

2011 m. vasario mėn. Vitalijus Keršis „Laisvame laikraštyje“ publikavo savo straipsnį „Kas sieja pedofilijos bylos dalyvius?“, po ko buvo kviečiamas į apklausas policijoje. Iš apklausų V.Keršis grįždavo labai išsigandęs. Va, tada jis ir pradėjo diena iš dienos prašyti A.Skučienės darbo, o vieną dieną užsispyrė, kad ji jam surašytų pavardes žmonių, kuriuos jis galėtų sekti. Zirzė tol,  kol, nepasikentusi A.Skučienė tas pavardes nurašė nuo to paties V.Keršio straipsnio „Kas sieja pedofilijos bylos dalyvius“ (ten jos visos ir yra). Vos tik raštelis buvo surašytas, liaudiškai sakant, „ant durniaus, kad greičiau atsikabintų“, jis tuoj pat nugulė ant tyrėjų stalo, kaip pats didžiausias visų nusikaltimų įrodymas. Manau, kad Vitalijų Keršį patį pirmą reikėtų sodinti prie melo detektoriaus. 

Liudytojai pasakoja, kad nuolat buvo duodami nurodymai vykdyti nusikaltimus? Tik bėda ta, kad visi įrodymai  viso labo  ir yra tik žodinės „liudytojų“  kalbos. Nėra jokių garso įrašų, nors namuose buvo įrengta pasiklausymo įranga. Nėra jokių telefoninių pokalbių išklotinių su įrašais apie planuojamus nusikaltimus ar bent jau duodamus nurodymus juos vykdyti. Nėra jokių skambučių tiems patiems taip gerai viską žinantiems „etatiniams“ Garliavos bylų liudytojams nusikaltimų reikalais. Tuo labiau niekas nematė N. Venckienės tuos nurodymus duodant. Ir niekas nėra nufilmavęs, kaip ji tuos nurodymus duoda.  Nėra, nes niekada to nebuvo. Priešingai, N. Venckienė visą laiką sakydavo: „Aš,  kaip teisėja negaliu kištis“ ir nesikišo. Atsiribodavo nuo žmonių, nuo  visuomeninių reikalų, nors  tuo metu kūrėsi pilietinis judėjimas,  buvo begalė taurių idėjų, puikių minčių ir ją žmonės labai norėjo matyti tuo metu organizuojamose akcijose. Bet ji, kaip teisėja sau to neleido, todėl viskuo rūpinosi jos teta.

Liudytojai pasakoja, kad Klonio gatvėje A.Skučienė kažką nuolatos organizavo? Be abejo,  tikrai  organizavo. Dar pačioje pradžioje su kitais visuomeniniais judėjimais ir organizacijomis organizavo  sankcionuotus mitingus teisingumo ir pedofilijos temomis, piketus, skirtus vaikų teisėms apginti, menines akcijas vaikų gynimo dienai, darė mėnesio bado akciją, kad atkreipti visuomenės dėmesį į mažo vaiko ir šeimos nelaimę. Net pats Marius Kuprevičius į jos organizuotus mitingus ateidavo ir,  iškėlęs ant baslio pamautą lėlę,  gynė vaikus.  

Negana to, kartu su pilietiškai nusiteikusiais žmonėmis ir kitomis visuomeninėmis organizacijomis tokiomis, kaip „Tautos ateities forumas“, „Jungtinis demokratinis judėjimas“, „Vyčio judėjimas“, „Vienybės forumas“, socialinės veiklos asociacija „Laisvas žmogus“, Lietuvos pensininkų partija, Klaipėdos ir apskr. profesine sąjunga ir begale kitų rašė peticijas, įvairius raštus įvairioms instancijoms dėl vaiko teisių, darė viešus kreipimusis į visuomenę, į pačią prezidentę.

Matydama, kad į Klonio gatvę nepaliaujamai plūsta ir plūsta žmonės ir visos Lietuvos kampelių, kurie kartais suvažiuodavo net autobusais,  2011 m.  A.Skučienė įkūrė visuomeninį pilietinį judėjimą „Drasiaus kelias“, o jau 2012 m., spaudžiama visuomenės,   ir partiją „Drąsos kelias“, į kurios veiklą Neringa Venckienė įsijungė tik po to, kai neteko teisėjos mantijos.

2011 m. sausio  22 d.  Audronė Skučienė Kaune „Park Inn“ viešbutyje (buvusi „Neris“)  suorganizavo tarptautinę konferenciją tema „Pedofilija pasaulyje ir Lietuvoje“ , į kurią iš Europos Sąjungos šalių atvyko įvairių organizacijų atstovai. Konferencijos organizavimui pati šeima  ir pilietiški žmonės paaukojo net 12 tūkstančių litų!   

Bet juk pedofilijos tai nebuvo!!!

Paprastai gaujos savo veiklą nukreipia į turtėjimą nusikalstamais keliais, o ši „gauja“ priešingai – didžiulius pinigus, daugybę laiko ir energijos išeikvojo tik tam, kad apmulkinti visuomenę?

Genialu!!!. Neįmanoma net įsivaizduoti dar klastingesnio taktinio manevro!

 „Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad Garliavoje buvo susikūrusi tikra organizuota nusikalstama grupuotė, kurios nariai turėjo konkrečias savo pareigas ir bendrą kasą“ – rašo Lietuvos teisėsaugos atstovė spaudai Asta Kuznecovaitė straipsnyje  „N.Venckienės sekliai – pakeliui į teisiamųjų suolą“. O tai, pasak, prokurorų „atitinka  visus gaujos požymius“. 

Be abejonės, kad buvo. Buvo ir biudžetas, ir pareigos  – visose visuomeninėse organizacijose ir partijose tai yra, buvo ir bus. O, jei judėjimas „Drąsiaus kelias“ ar partija „Drąsos kelias“ atitinka tuos požymius ir yra vadinami „gauja“,  tuomet drąsiai galima teigti, kad ir visos kitos  Lietuvos politinės partijos,  pilietiniai judėjimai ar visuomeninės organizacijos yra paprasčiausios gaujos.  Toks  apibūdinimas, beje,  tinka ir šeimoms…

Liudytojai pasakoja, kad „gaujoje“ buvo hierarchija? Tai aišku, kad buvo. Ir ne tik. „Gauja“ turėjo net savo asmeninius kunigus – altaristą Joną Varkalą, kunigą Mindaugą Martinaitį, kunigą Robertą Grigą, net monsinjorą Alfonsą Svarinską ir kt.. O gal ir jie buvo banditai? Gal jie tik apsimetė, kad tiki išgalvota istorija ir po  „gaujos“  eilinių nusikaltimų „gaujos nariams“ duodavo eilinį išrišimą?  

„Gauja“ buvo taip gerai organizuota, kad turėjo net savo hipnozės meistrę, A.Kašpirovskio mokinę  – Olgą Girdauskienę, kuri su šeimos žinia hipnotizuodavo vaiką, kad tas prie tvoros stovintiems budėtojams vis pasakotų apie tris dėdes. Nesąmonė? Sąmonė. Nes taip liudijama teismuose ir teismas tuo tiki. Kaip ir tiki kaltinimą palaikantis prokuroras. Jei netikėtų, tokie kaltinimai iš viso nepasiektų teismo. O štai toks Renaldas Ščiglinkas „gaujoje“ irgi turėjo savo pareigas – tiesioginės transliacijos būdu iš Klonio gatvės Lietuvos žmonėms dieną naktį transliuodavo internetu, kaip Klonio gatvės „gauja“ planuoja ir organizuoja savo veiklą.   Kad visa Lietuva žinotų „gaujos“ darbelius. Modernu. 

Tik „gaujos“ veiklos  tikslas toks, kažkoks labai miglotas – esą sekti,  esą žudyti nekaltus žmones dėl keršto. Bet juk pedofilijos tai nebuvo. O jei nebuvo pedofilijos, tai ir nebuvo nei kam, nei už ką keršyti. Kaip sakant, motyvo tai nebuvo.  Bet vis tiek esą „gauja“ dirbo savo juodus darbus, negana to, į visa tai investavo savo pinigus, žinodama, kad pelno iš to tai nebus. Neįtikėtina. Va, tokia Rūta Janutienė paskutinėje laidoje „Nuoga tiesa“ net suabejojo – ar tik prie D.Kedžio mirties nebus nagų prikišę jo artimieji.  Vuolia! Ar tik nebus jau po truputėlį brukama mintis, kad „gauja“ greičiausiai ir patį  Drąsių Kedį nužudė. Ir be jokios abejonės tai turėtų būti Neringos Venckienės užsakymu. O va tada, kaip jau ir geras baudžiamojo kodekso straipsnis parsitempti N. Venckienę tiesiai iš Amerikos į lietuvišką cypę. Tik bijau, kad ten prokurorai, gavę tokius kaltinimus, vietoje numirs iš juoko.  Nes ne bet kas gali tai atlaikyti. 

Bet štai Lietuvoje tokios „nuogos tiesos“ žmonėms dėstomos labai rimtais veidais…

Kai tuo tarpu Klonio gatvės bylas tiriantieji pareigūnai darė, daro ir toliau darys „ant Garliavos bylų“ karjeras, pagrindiniai „banditai“  krečiami iš visų jėgų: „gaujos” vadeiva „recidyvistė“ Neringa Venckienė nuo „lietuviškojo teisingumo“ buvo priversta bėgti net į pačią Ameriką.  Jei to būtų nepadariusi, po apkaltos proceso būtų keliavusi ne namo, o su antrankiais tiesiai į Lukiškes su jai iš anksto paruoštu, prie durų laukiančiu nusikaltėliams skirtu furgonu.

Pabėgo su visu pluoštu dokumentų, kuriuos dabar intensyviai nagrinėja Amerikos teisininkai. Bėda ta, kad jie niekaip nesupranta, kuom N.Venckienė yra kaltinama ir sako: „Sorry, but here’s the bad translation..” („Atsiprašome, tai yra blogas vertimas“). Ne blogas vertimas, gerbiami Amerikos prokurorai, teisėjai ir teisininkai, ne blogas. Jei koks Amerikos teisėjas ar prokuroras dar būtų išgirdęs mūsų teisėjo Andriaus Cinino unikaliam  šedevrui prilygstančią kalbą apie ištrintą ir iš naujo įdėtą vaiko atmintį, tai, kaip Dievą myliu, kokį dvivamzdį būtų į burną įsikištų….Neatlaikytų…Kur jau ten…

„Gaujos vadeiva“ Neringa Venckienė, mokyklos pirmūnė, teisės studijas baigusi puikiausiais pažymiai, daugiau kaip 10 metų dirbo teisėja. Ne bet kokia teisėja, o  sąžininga. Prasidėjus pedofilijos skandalui, ko ir reikėjo tikėtis, pro padidinimo stiklą imta ieškoti N. Venckienės nuodėmių: pasakė blogą žodį – teisėjų garbės byla, parašė kompiuteryje žodį kalė – byla.  Buvo peržiūrėtos visos jos per daugiau kaip 10 metų tirtos bylos – gal ką ras. Ir nieko! Nieko nerado! Ajajai, koks praradimas! Ir štai toks visus 40 metų buvęs sąžiningas ir doras žmogus, per dvejus metus taip smuko, kad įkūrė „neįtikėtino kraupumo gaują“ ir padarė nusikaltimų net pagal 36 baudžiamojo kodekso straipsnius. Neįtikėtina! „Bet taip yra“ – sako mūsų prokurorai ir Lietuvos teisėsaugos atstovė spaudai Asta Kuznecovaite.

Liaudiškai sakant, duokit man žmogų, straipsnį mes jam kaip mat surasim. 

Kitai „gaujos“ lyderei Audronei Skučienei irgi ne geriau sekasi – areštuotas visas jos turtas, be to ji jau turi vieną teistumą – už trukdymą 2012 03 23 d antstolės veiklai. Būtų turėjusi ir dar vieną – jai buvo iškelta dar viena byla dėl skandalo Garliavos poliklinikoje. Esą ji toje poliklinikoje darė poveikį vaikui. Tačiau teisėja, nagrinėjusi bylą, niekaip nesugebėjo rasti jokio nusikaltimo ir A.Skučienę išteisino. Tuo teisėjos karjera ir pasibaigė. Ją greitai darbe pagavo esą išgėrusią ir pašalino iš teisėjų. Koks neįtikėtinas sutapimas. Šiuo metu moteris verčiasi individualia advokato praktika. 

Be jai iškeltų bylų, A.Skučienė turi aibę ir kitos veiklos – 2014 m. jos individualios įmonės veiklą krėtė mokesčių inspekcija. Iš pagrindų, kaip sakant. Tik nieko nusikalstamo nerado – viskas švaru!   Dar viena staigmena A.Skučienės laukė iš „Kauno vandenų“. Jai buvo iškelta byla už pereikvotą penkių namų vandenį. Bet bylą ji laimėjo.  O štai jos advokatai netikėtai aptiko, kad dar 2011 m. registrų centre advokatas Gintaras Černiauskas kažkodėl tai domėjosi Skučių, Kedžių ir Venckų turtu. Bet juk tada dar nebuvo visų šių bylų.

Trečiasis, pasak liudytojų,  ne ką mažiau svarbus „gaujos“ lyderis Renaldas Ščiglinskas taip pat šiuo metu turi ką veikti. Jam iškelta apie 10 bylų. Vieną bylą jam buvo iškėlęs net pats teisėsaugos numylėtinis liudytojas Marius Kuprevičius. Bet jam nepasisekė, nes  teisėja nieko nusikalstamo nerado. Byla ilgai buvo stumdoma tai šen, tai ten, kol neištvėręs M.Kuprevičius pats atsiėmė savo skundą.  Na, o paties R.Ščiglinsko namuose ne vieną kartą buvo atliktos kratos, ne vieną kartą konfiskuoti kompiuteriai, kurie buvo grąžinti po dvejų metų nebeveikiantys. 

2014 01 29 T.Ščiglinskui buvo iškelta byla ir dėl jo muitinės tarpininkavimo paslaugų įmonės „Customs Consultings“ veiklos. Buvo bandoma rasti ryšį tarp jo įmonės ir „Klonio gatvės gaujos“. Kadangi ryšio niekaip rasti nepavyko, jo įmonės buhalteriją imta krėsti iš esmės. Atliktos kratos, vėl konfiskuoti kompiuteriai, apklausti  jo verslo partneriai bei klientai, išreikalautos iš jų visos PVM sąskaitos-faktūros. Ir vėl nieko. Nieko nerado! Tik po tokių verslo partnerių ir klientų purtymo daug kas atsisakė bendradarbiauti su „tokia“ įmone. O tai – akivaizdus verslo žlugdymas. 

Po eilinių apklausų policijoje R. Ščiglinskas savo feisbuko paskyroje dalindavosi  patirtimi policijos nuovadose, – rašė, kad tyrėjai jam atviru tekstu liepė duoti parodymus prieš N.Venckienę, jos artimuosius, darė psichologinį spaudimą. Sakė, jei liudys prieš juos, tada galės ilgai, ramiai ir laimingai gyventi. Kadangi melagingai liudyti prieš N.Venckienę jis nesutiko, tai ir gyvena neramiai – į įvairius Kauno policijos komisariatus iki šiol yra nuolat kviečiamas dėl įvairiausių smulkmenų. Duok Dieve, kad nors ilgai gyventų, nors suprantu, kad laimės tai, kaip jau ir nebus. O kartą R.Ščiglinskas net dvi paras praleido areštinėje vien dėl vėliau visai nepasitvirtinusių Mindaugo Žalimo isteriškų skundų. Neteisėtai.. 

Andželikai Vežbavičiūtei, 2012 03 23 d. neleidusiai vaiko draskyti, nepasisekė irgi – turėjo rašyti pasiaiškinimą, kodėl gynė vaiką ir vos neišlėkė iš darbo. Iš darbo vos neišlėkė ir Sodros viena iš vadovių dėl Neringos Venckienės kaip globėjos gaunamos pašalpos už vaiką.

O daugybei kitų Neringos Venckienės palaikytojų buvo iškelta aibė administracinių ir baudžiamųjų bylų, kurios kurpiamas vos ne konvejeriu. Šiuo metu teisiami ar jau nuteisti ko gero daugiau nei 100 žmonių, kai kurie po kelis kartus.

Kliuvo net pačiai prezidentei. Vos tik Dalia Grybauskaitė 2012 metais viešai pasisakė, kad prievarta prieš vaiką negalima, tuoj pat „Lietuvos ryte“  pasipylė straipsniai apie jos tėvą. Kg-bistų kg-bistą. Vos tik vaikui užuojautą viešai pareiškė tuometinė  Seimo pirmininkė  Irena Degutienė, tuoj pat buvo ištraukti į viešumą jos šeimos artimųjų nešvarūs baltiniai – sūnaus pinigai bankrutuojančiam banke „Snoras“, tautai papasakota ir apie jos du namus Trakų rajone su vienu numeriu. Bet gal tai tiesiog sutapimas?

Ir baigiant, negalima nepaminėti ypač teisingumui nusipelniusios tyrėjos. Tai Audronė Gecevičienė. Ji labai mėgsta Klonio gatvės aktyvistą Renaldą Ščiglinską, todėl jis pas ją į apklausas vaikšto beveik kaip į darbą. Ši tyrėja tyrė ir 2015 05 17 dienos Klonio liudytojų bylą, taip pat Audronės Skučienės ir Neringos Venckienės „gaujos“ bylą,  taip pat Andriaus Lobovo bylas.

Pati pirmoji atlėkė į įvykio vietą, kai buvo ant Kauno Marių kranto rastas nužudytas Drąsius Kedys. 

Už gerą ji buvo net paties A.Sadecko apdovanota piniginėmis premijomis.

Kaip ir visi kiti…

Pirmasis N.Venckienės „gaujos“ posėdis – 2015 m. gruodžio mėn. 8 d.  9:00 val. Šiaulių apygardos teisme

P.S.

Bus daugiau

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));