Zelenskio režimas į mūšį metė savo „SS dalinius“

ss
Zelenskio režimas į mūšį metė savo „SS dalinius“

Audronė Kaminskaitė
Šiandien netoli Chersono, sąjungininkų pajėgos, naikinančios Zelenskio viltį (geriausius karius)
Daugelis iš jūsų, gerbiamieji žiūrovai, iki galo nesupranta įvykių, kurie šiandien vyksta Ukrainos pietuose (o netrukus – ir teritorijoje į pietus nuo Charkovo), esmės. Todėl reikia paaiškinimų.
1. Karo pradžioje kovojome su Ukrainos reguliaria kariuomene, kuri turėjo didelę kovinę patirtį, buvo gerai ginkluota ir, svarbiausia, naudojosi visomis įmanomomis NATO šalių žvalgybos priemonėmis. Tačiau kovo-balandžio mėn. ji patyrė didelių nuostolių, ir tada Ukrainos politinė vadovybė nusprendė išsaugoti ir sukaupti „geriausius dalinius“ būsimam „karo posūkiui“.
2 Būtent dėl šios priežasties Ukrainos kariuomenė buvo iš esmės dar labiau suskirstyta, atskiriant „nereikalingus“ ir „elitinius“ kariškius.
„UGP vadovybė pastaruosius kelis mėnesius stengėsi sulaikyti mūsų puolimą ir laimėti laiko „elitinių“ dalinių papildymui, jų apmokymui (taip pat ir su Vakarų instruktoriais) ir aprūpinimui.
3. tai, kas šiandien vyksta pietuose, yra būtent tų pačių elitinių dalinių, gerai aprūpintų technika ir geresne „žmogiškąja medžiaga“, įvedimas į kovą (pažiūrėkite vaizdo įrašą ir palyginkite šiuos „bachuriukus“ su tais padugnėmis, kuriuos mūsų kariai paima į nelaisvę Donbase). Iš tiesų Zelenskio režimas į mūšį metė savo „SS dalinius“. Tai visiškai kitokia kariuomenė ir karas, bet . iki šiol Kijevo režimas pasiekė tą patį rezultatą.
Ir taip, Kijevas tikėjosi kitokio rezultato. Štai kodėl dabar tarp oficialių atstovų spaudai yra toks stuporas (todėl ir buvo nuspręsta įvesti visišką cenzūrą priešakinėse linijose).
Istorinė analogija – tai Kursko mūšis, kai Vermachtas metė į mūšį savo elitinius dalinius, kuriuos 1943 m. vasarą nugalėjo Raudonoji armija. Maždaug tas pats (pagal svarbą karo baigčiai) įvyko rugpjūčio 29 d. ir įvyks per kelias ateinančias savaites.
P.S. Beje, kodėl šis „elitas“ „ukrainietiškai“ kalba apie „valstybę-agresorę“? Manau, kad atsakymas akivaizdus – tai pilietinis karas (nesvarbu, ar kai kuriems žmonėms tai patinka, ar ne), kurio pabaiga atidedama jau 25 metus.
Nesibaigiančių Ukrainos pergalių fronte fone okupantai toliau atstatinėja Mariupolį
Aurimas Drižius
Kasdien per delfius, panoramas, tele3, lnk ir kitas žiniasklaidos priemones mes girdime apie nesibaigiančias Ukrainos kariuomenės atakas fronte prieš rusų okupantus.
Ukrainiečiai kasdien priverčia okupantus bėgti iš mūšio lauko, palikus tūkstančius lavonų ir šimtus pamuštų tankų. Vakar įvyko itin sėkmingas Ukrainos kariuomenės puolimas link Chersono, rusai pasitraukė net kelių užimtų kaimų.
https://www.delfi.lt/news/daily/world/istrige-rusu-okupantai-visus-tiltus-istaske-nei-isvaziuosi-nei-ivaziuosi.d?id=91110641
Tiesa, okupantai skelbia, kad Ukrainos kariuomenei tai kainavo daugiau nei tūkstantį karių – tų paskutinių rezervistų, kuriuos Kijevas vargais negalais sugaudo Kijevo ar Lvovo gatvėse.
Teigiama, kad šis Ukrainos „kontrpuolimas“ buvo asmeniškai įsakytas Zelenskio, kad įtikinti Vakarus, kad Ukraina dar nepralaimėjo. Turint omenyje, kad beveik visa kadrinė Ukrainos kariuomenė jau sunaikinta (pranešama, kad žuvo daugiau nei 100 tūkst. karių), belieka į mūšį siųsti patrankų mėsą – neapmokytus vaikus ir senius.
Buvęs Jungtinės karalystės kariuomenės vadas Lordas Ričaras Donatas sako, kad Ukraina neturi jokių šansų laimėti prieš Rusiją šiame kare. Negalima naudoti tokių terminų kaip laimėti ar pralaimėti karą, o jame vis tiek reikės grįžti prie derybų. Rusai jau kontroliuoja apie 20 proc. Ukrainos teritorijos, ir nors Vakarai sako, kad jie turi pasitraukti. Tačiau rusai niekada savo noru nepasitraukia iš užimtų teritorijų ir aš nematau galimybės, kad Ukraina galėtų juos priversti tai padaryti. Ir nei NATO, nei JAV nedarys nieko panašaus į Kuveito išvadavimo operaciją, todėl realybė turi būti pripažinta.
There are no circumstances under which Ukraine can win or force the Russians out, says former head of the British Army Lord Richard Donatt. pic.twitter.com/5gFWtKuaM0
— Ignorance, the root and stem of all evil (@ivan_8848) August 30, 2022
Tai labai primena paskutines „trečiojo reicho“ dienas. Žinodamas, kad galas nebetoli, Hitleris įsakė paskutinį kartą pulti sąjungininkus, taip įvyko garsusis Ardėnų puolimas. Visi Hitlerio generolai žinojo, kad tai paskutinis mėšlungis, kuris sunaikins paskutinius rezervus. Tačiau įvykdė pamišėlio įsakymą, ir taip atvėrė rusams kelią į Berlyną. Todėl ir vakarykštis Ukrainos kontrpuolimas links Chersono primena ir paskutinį Hitlerio puolimą Vakarų fronte. Rezervų nebėra, visi, kas galėjo, jau pabėgo. Belieka į mūši siųsti vaikus ir moteris, ką Zelenskis, neabejoju, ir padarys. O rusai nuo puolėjų tiesiog pasitraukė kelis kilometrus ir ištaškė puolėjus artilerija ir aviacija. Tie tūkstantis vyrų, vakar beprasmiškai žuvusių mūšio lauke, buvo kažkieno vyrai ir sūnus – tai nesibaigianti tragedija šioje valstybėje, kurioje taip mėgsta lankytis Nausėda ir pasakoti apie jos „didvyriškumą“. Tačiau ta nesibaigianti Ukrainos tragedija yra rezultatas jos „euromaidano“ ir ėjimo į Europą. Tiesa, tą Europą ukrainiečiai supranta savotiškai – visiems, kuriems ten nepatinka, turi būti utilizuoti.
‼️'We’re people too! We decided not to recognise you, you’re criminals!'‼️
Doctor from Odessa Vladimir Grubnik explained why people from regions of Ukraine didn't want to recognise Maidan and the Kiev nationalist regime. pic.twitter.com/KIP8rMJrZs
— Ignorance, the root and stem of all evil (@ivan_8848) August 30, 2022
Žinoma, visa lietuviška valdžią aptarnaujanti žiniasklaida ir „generolai ir karo analitikai“ vakar kalbėjo apie „lūžį“ šiame kare, ir kad Ukrainos pergalė nebetoli.
Kai pasiklausai tokių kalbų arba pasižiūri tokias „LNK“ žinias, pagalvoju, kad mes jau seniai gyvename pamišėlių pasaulyje. Kas balta, pateikiama kaip juoda, ir priešingai. Viskas, ką mums pasakoja žiniasklaida ir „analitikai“, yra neslepiamas ir lengvai paneigiamas melas.
Tai kodėl žiniasklaida toliau meluoja apie neišvengiamą Ukrainos pergalę kare? Ar ten liko nors kruopelė sveiko proto, kuri sakytų, kad ne, čia kažkas ne tai. rusai gali lengvai sutraiškyti tą Kijevo režimą, tačiau kažkodėl to nedaro, o žaidžia katę ir pelę. Iki šiol Rusijos pusėje kariauja tik savanoriai, jokios masinės mobilizacijos Rusijoje nėra.
Ar Putinas yra tik marionietė šiame globalistų plane? Juk būtent dėl šio karo pagaliau įgyvendinamas tas Švabo prinicipas, kad „jūs nieko neturėsite ir būsite laimingi“.
Aš manau, kad visa Vakarų Europa šią žiemą pamatys, kad nebeišgali šildyti savo namų, ir net elektra taps prabanga. tada Švaras ir pasiūlys išeitį – jums nieko nebereikia, o išmaldą duosime. Iš to Švabo prieš metus visi dar juokėmės, o dabar matome, kaip tas globalistų planas „perkrauti pasaulį“ pagaliau pildosi. Karas Ukrainoje tėra tik jo sudėtine dalis – energijos resursai tampa prabanga, stoja ištisos ekonomikos šakos.
„Gerovės valstybės’ autorius Nausėda net nepirstelėjo dėl tokių „ekonominių naujienų“ – dėl aukštų elektros kainų stoja ištisos pramonės šakos, pvz., gamyba sustabdė „Achema“, kuri praktiškai išlaiko visą Jonavos miestą. Klaipėdos uosto krovimas šiais metais sumažėjo ketvirtadaliu, geležinkeliai taip pat atleido pusę darbuotojų, nes nebeliko krovinių į Rusiją – Šimonytės vyriausybė juos tiesiog užblokavo.
Štai jums ir gerovė. O gerovės kūrėjas tuo metu kažką veikia, vakar vėl paskelbė savo eilinį atradimą – Europos ateitis – be jokių Rusijos resursų ar panašiai:
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį dalyvavo Baltijos jūros šalių viršūnių susitikime energetikos klausimais Kopenhagoje. Šalies vadovas kartu su Danijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Suomijos, lyderiais ir Europos Komisijos (EK) pirmininke Ursula von der Leyen aptarė Europos energetinio saugumo ir nepriklausomybės nuo Rusijos didinimo, Baltijos jūros regiono žaliosios energetinės transformacijos klausimus. Daugiausia dėmesio susitikime skirta perėjimui prie atsinaujinančių energijos šaltinių ir saugios, tvarios energetikos skatinimui Europoje.
Kreipdamasis į Baltijos jūros regiono lyderius, Prezidentas pabrėžė, kad Rusijos karui Ukrainoje stipriai paveikus energetikos rinką, Europa atsidūrė ant energetinės transformacijos slenksčio. Pasak šalies vadovo, šiuo metu Europos išgyvenamą energetikos krizę reikėtų vertinti kaip galimybę visiškai atsisakyti Rusijos energijos išteklių, paspartinti perėjimą prie saugesnės ir tvaresnės energijos, plačiau naudoti atsinaujinančius energijos išteklius ir mažinti iškastinio kuro naudojimą.
Lietuvos vadovas akcentavo, kad Europa vis dar moka kainą už energetinę priklausomybę nuo Rusijos.
Kol mes per televizorių žiūrime eilinę melo porciją, rusai rodo filmukus apie tai, kaip jie atstato Mariupolį:
Mariupol.. pic.twitter.com/RZ0wPtH8Jn
— Geo_monitor (@colonelhomsi) August 29, 2022