Paneigtas policijos melas didina baimę, kad L.Stankūnaitės ir D.Kedytės jau nebėra gyvųjų tarpe

deimante

deimante

Vakar Panevėžio apygardos teismo atstovai paneigė policijos departamento pateiktą informaciją, kad neva policija siūlė N.Venckienės byloje apklausti Laimą Stankūnaitę „nuotoliniu būdu, tačiau teismas atsisakė”.

 

Tai parašyta agentūros BNS pranešime : „Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis BNS sakė, jog dėl pavojaus L. Stankūnaitės saugumui ir koronaviruso grėsmės nebuvo galima atgabenti jos į apklausą fiziškai.  R. Matonis taip pat nurodė, jog „buvo pasiūlyta nuotoliniu būdu, teismas atsisakė“. Tačiau teismui paneigus šią policijos atstovo informaciją, R. Matonis vėliau penktadienį patikslino, kad nebuvo galimybių organizuoti L. Stankūnaitės nuotolinės apklausos. „Nebuvo galima dėl saugumo ir tam tikrų logistinių dalykų ir nuotolinės apklausos organizuoti – nei fiziškai atvežti, nei nuotolinės“, – sakė jis (nuotr. apačioje)

matonis

Detaliau šių aplinkybių komentuoti jis sakė negalintis. L. Stankūnaitė yra saugoma valstybės. Pasak teismo atstovės, bus sprendžiama, kaip šią apklausą suorganizuoti ateityje.

Tai, kad policijos departamentas taip įžūliai meluoja ir klaidina teismą, tik dar labiau didina nuogastavimus, kad L.Stankūnaitės ir jos dukros D.Kedytės jau seniai nebėra gyvųjų tarpe.

Neringa Venckienė : „Tikriausiai kažkas negero su Deimante. Stankūnaitės advokatė Grubliauskienė pareiškė, kad Deimantė nekalba lietuviškai, todėl jos apklausti teisme negalima”.

„Mes nežinome, kas joms atsitiko, ar jos dar gyvos, nes jau keli metai, kai niekas jų viešai nėra matęs”, – mano N.Venckienė.

Šiandien Panevėžio apygardos teisme S.Skvernelio vyriausybės paskirta atstovauti Deimantę Kedytę advokatė Grubliauskienė teismui pranešė, kad iš savo namų pagrobta auka jau nebegali kalbėti lietuviškai, nes neva šia kalbą užmiršo. Teismui buvo pasakyta, kad būtent todėl, kad nemoka lietuviškai, auka nebegali duoti parodymų apie šį banditišką Garliavos namų užpuolimą.

Nors teismas pageidavo apklausti ją ir mergaitės motiną, policija informavo, kad tai neįmanoma.

Ši aplinkybė dar labiau padidino nuogastavimus, kad tiek mergaitės, tiek ir jos motinos jau seniai nebėra gyvųjų tarpe, o policijos kriminalinis biuras ir toliau meluoja, kad jas saugo. Praėjo jau keli metai, kai disidentė Nijolė Sadūnaitė prašė Skvernelio bent jau parodyti, kur yra aukos kapas, tačiau premjeras iki šiol to nepadarė.

Nors Venckienė teismui pranešė, kad net Jungtinės tautos yra paskelbusios Deimantės paiešką, tačiau A.Sadecko įsteigtas kriminalinės poliicjos biuras teismui pranešė,  kad apklausti Stankūnaitės ar jos dukters teisme nėra galimybių. Keista, kad tokia galimybė neatsirado per trejus mėnesius nuo paskutinio posėdžio birželio pradžioje. ‘Tikslas yra aiškus – bet kokia kaina neparodyti, kas padaryta su mergaite”, – mano N.Venckienė. Dar 2013 m. Stankūnaitė nusiuntė Lrytui video, kuriame pasakojo, kaip jai sunku, kai yra nuolat sekama ir gyvena su apsauga. Teisėjai nutarė, kad per kitus posėdžius spręs, ką daryti su liudininkėmis.

Teisme buvo apklaustas ir advokatas Gintaras Černiauskas, kuris dar kartą patvirtino, kad jis nenešė mergaitės iš namų Garliavoje. tai, kad advokatas nenešė Deimantės, yra patvirtinęs ir LR teismas, nors nuotraukoje mes visi matėme kitą vaizdą. Černiauskas policijai yra pasakojęs, kad Venckienė neva smaugė Kedytę. Jis taip pat liudijo, kad nematė, kad Stankūnaitė smurtavo prieš savo dukrą.

Įspūdį, kad N.Venckienės teisme viskas jau seniai nulemta, susidarė teismo posėdyje dalyvaujantis LL bendradarbis Alvydas Veberis:

„Teismas vyksta „į vienus vartus, N.Venckienės advokatui teismas net neleidžia įsižioti ir užduoti klausimų. Atrodo, kad teismui viskas aišku. Buvo apklausinėjamos Vaikų teisių tarnybos specialistės, kurios dalyvavo išnešant mergaitę. pasisakė Didžbalienė, o dabar apklausiama Solovienė. L.Stankūnaitės nėra ir ji nebuvo apklausiama. dar viena liudininkė iš minėtos tarnybos turėjo būti apklausta, tačiau parašė teismui, kad ji atostogauja Nidoje ir čia nevažiuos, jai tai nerūpi”.

Kaip žinia, LR prokuratūra buvo sukurpusi klastotę ir pasiuntusi į JAV, kad N.Venckienė padarė net 39 nusikaltimus.

Čikagos teismas išsityčiojo iš šios klastotės, palikęs tik 4 kaltinimus, susijusius su brutaliu vaiko atėmimo gegužės 17 d.

Parvežta į Lietuvą, N.Venckienė gavo ir vaizdo įrašą, kuriame nufilmuotos šio šturmo akimirkos

Itin ironiška, kad mamytė naudojo kovos veiksmus prieš savo dukrą, tačiau niekam iš baudėjų tai neužkliuvo

 

 

Stankūnaitė dar 2013 m. skundėsi dėl savo liūdno likimo ir sakė, kad nepasitiki ją neva saugančiu Sadecko įsteigto kriminalinės policijos biuru.  Nuo to laiko viešai ji nebuvo matoma:

Facebook komentarai
});}(jQuery));