skip to Main Content

Nerijaus Numavičiaus kontroliuojama „Bertona Holdings Limited” užbaigė sandorį su Žilvinu Marcinkevičiumi

Šią savaitę Nerijaus Numavičiaus ir kitų akcininkų netiesiogiai kontroliuojama bendrovė „Bertona Holdings Limited“ užbaigė kovo pradžioje pasirašytą sandorį su buvusiu ilgamečiu partneriu Žilvinu Marcinkevičiumi.

 

Visų grupės akcininkų netiesiogiai valdoma investicinė bendrovė dviem etapais įsigijo Ž. Marcinkevičiui priklausiusias akcijas Lietuvos įmonėse „ENTARAS“, PATRIA HOLDINGS“, „NVP PROJEKTAI“, „LEKSITA“, „NDX energija“, „STETAS“, „SOLINERA“, „M.M.M. projektai“, „AKSO“ ir „Sandėlių sistemos“, taip pat Maltos „Relvit“, Estijos „Klarus Group Holdings“, Kipro įmonėse „Equipark“, ir „Franpark“ bei Liuksemburge registruotoje „AGILE FINANCE“.

 

„Bertona Holdings Limited“ Lietuvos skyriaus vadovė Diana Dominienė pažymėjo, kad sandoris grupei buvo naudingas.

 

„Po ilgą laiką trukusių derybų mūsų sumokėtą kainą lėmė ne tik įmonių vertė: atsižvelgėme ir į nedidelį akcijų paketo dydį, jo suteikiamas teises (apie 15 proc.) bei ribotą akcijų likvidumą“, – teigė D. Dominienė.

 

Pasak p. Dominienės, kitų akcininkų komentarai ir teisiniai veiksmai – derybinės strategijos dalis.

 

„Natūralu, kad iš grupės pasitraukti norintys akcininkai savo akcijas siekia parduoti kuo brangiau. Kartais tos vertės siekiama pasitelkiant įvairias agresyvaus pardavimo strategijas – bylinėjimąsi, trukdymą įprastinei įmonių veiklai bei viešą reputacijos menkinimą. Tačiau mūsų verslo grupė nėra viešai kotiruojama rinkoje ir tokiomis priemonėmis kainos pasididinti nepavyks. Susitarimo galima pasiekti tik prie derybų stalo“,  – sakė D. Dominienė.

 

Ji taip pat pažymėjo, kad Ž. Marcinkevičiaus akcijas už jo pasiūlytą kainą galėjo įsigyti visi akcininkai, tačiau iki nustatyto termino nė vienas jų tokio pageidavimo nepareiškė.

 

„Tai reiškia, kad galutinė akcijų kaina atspindi realią rinkos vertę“, – pabrėžė „Bertona Holdings Limited“ Lietuvos skyriaus vadovė. 

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: JAUNIUS ŠPAKAUSKAS, VRP HILL+KNOWLTON STRATEGIES

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));