Naujame medicinos centre Klaipėdoje geros naujienos norintiems išsitirti be nemalonių pojūčių

Naujame medicinos centre Klaipėdoje geros naujienos norintiems išsitirti be nemalonių pojūčių

„Northway“ įmonių grupė plečia veiklą sveikatos apsaugos srityje ir stiprina pozicijas Vakarų regione. Penktadienį Klaipėdoje oficialiai atidarytas ketvirtasis medicinos centras. Pasak centro steigėjų, jis atidaromas siekiant, kad medicinos paslaugos Klaipėdos miesto ir regiono gyventojams taptų dar prieinamesnės.

 

„Kretingoje veikiantis tos pačios įmonių grupės medicinos ir chirurgijos centras dirba visu pajėgumu, todėl džiaugiamės, kad bendradarbiaudamos tarpusavyje abiejų pajūryje esančių centrų medikų komandos galės teikti paslaugas didesniam skaičiui pacientų arčiau jų namų”, – atidarymo metu sakė centro steigėjas, profesorius Vladas Algirdas Bumelis.

 

Naujajame medicinos centre teikiamos terapeutų, ginekologų, urologų, endokrinologų, alergologų, neurologų ir kitų sričių specialistų konsultacijos, atliekamos reikalingos procedūros, instrumentiniai ir laboratoriniai tyrimai.

 

Moderni medicininė įranga ir bendradarbiavimas su Lietuvos rinkoje lyderių vardą pelniusiais laboratorinių tyrimų partneriais „Medicina Practica“ suteikia galimybę centro pacientams greitai atlikti reikiamus laboratorinius tyrimus, skirti tikslų, kiekvienam pacientui tinkamiausią efektyvų gydymą ir taip pasiekti geriausių rezultatų. Iš Vilniuje veikiančio „Northway“ medicinos centro į Klaipėdą konsultuoti reguliariai atvyks plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai, ortopedai-traumatologai ir kiti patyrę aukštos kvalifikacijos specialistai.

 

Stipri medikų komanda garantuoja kokybiškas paslaugas

 

„Plėsdami savo medicinos centrų tinklą Lietuvoje ir užsienyje, kartu buriame ir itin kvalifikuotų medikų komandą, kurie, dirbdami kartu ir konsultuodamiesi tarpusavyje, gali būti dar naudingesni pacientams. Tikslesnės diagnozės – efektyvesnis gydymas”, – teigė „Northway“ medicinos centro generalinė direktorė Diana Bumelytė.

 

Anot jos, šiame medicinos centre Klaipėdoje dirbantys medikai palaiko glaudų ryšį su kitų centrų kolegomis. Todėl, prireikus pacientą toliau gydyti ar operuoti, jis gali būti siunčiamas į centrą Vilniuje, o mažiau sudėtingoms operacijoms – į tos pačios grupės medicinos ir chirurgijos centrą Kretingoje.

 

Inovacijos palengvins medicinines procedūras

 

Svarbi Klaipėdos medicinos centre įdiegta naujovė – bendroji nejautra atliekant daugeliui nemalonius gastroenterologinius tyrimus (jei to pageidauja pacientas). „Manome, kad tai paskatins gyventojus anksčiau ryžtis profilaktiniam skrandžio ligų tyrimui, nes įsisenėjusios ligos labai apsunkina gydymą”, –  sakė centro vadovė.

 

Pasak D. Bumelytės, pacientai bus skatinami rūpintis savo sveikata tiek galėdami patogiau atlikti  skausmingus ar nemalonius tyrimus, tiek turėdami galimybę gauti reikiamas medicinos paslaugas nelaukiant eilėse, negaištant laiko siuntimams pas antrinio lygio specialistus.

 

Klaipėdos medicinos centras, kaip ir kitos „Northway“ medicinos įstaigos, yra sudaręs bendradarbiavimo sutartis su daugeliu Lietuvos ir užsienio draudimo bendrovių. Todėl, jei pacientas turi papildomą sveikatos draudimą, reikalingos sveikatos priežiūros paslaugos (pagal jo draudimo sutarties sąlygas) gali būti apmokėtos jo draudimo bendrovės.

 

Šios įmonių grupės medicinos centrai taip pat veikia Vilniuje, Kretingoje ir Londone. Pasak steigėjų, medicinos centrus taip pat planuojama atidaryti ir kituose Lietuvos miestuose bei Airijoje.

Facebook komentarai
});}(jQuery));