grybauskas-polikarpas

grybauskas-polikarpas

Naikintojai 

Daug kas supranta ,kam tai gali būti skirta, kai  „polytikai“ atidėjo kelioms kartoms(75m.) norėjusių padaryti atgailą pavardžių paskelbimą.

Todėl ir vyksta toliau Senolių ir šeip -visos šviesiosios žmonijos naikinimas  remiantis nemąstančiomis arba nenorinčiomis mąstyti būtybėmis.

Sugriovę  savo vadinamą aną  imperiją tie patys ‚griovėjai“ nenustojo griaut ir šiandien žada galutinai parduot  pakirst Lietuvą.

Tautą jau nurašė,o va teritorija dar liko,bet tuoj bus be savos infrastruktūros,tam panaudojant  griaunantį verslą.Juk tai tas verslas,kuris dėl menko pelno net pasiruošęs aukoti viską net pačius arčiausiai esančius.

Koks durnius gali kirsti šaką ant ,kurios pats sėdi.O tik tokius,kad darytų bet kaip ir skiria „miškams puoselėti“,keliams tiesti,elektrai tiekti ir tą viską poto padovanoti kaimynams.Net Lukašenka pripažino,kad kaimynai verčia pereiti prie visiškai kitos taktikos,nei būti  „taikdariu“ arba buferine zona.Kam tas durnių sukurtas naikinimo mechanizmas:gyventi ant parako statinės ir nesidauginti.Kas gali gyventi ir kurti nežinomybėje,nežinodamas ,kad ryt bus geriau?

Viskas dėl naikinančių durnių ir naikinantiems skirta.Kad sukurti klestinčią šalį juk naikinimu to nepasieksi.O tikina,kad pasieksime -sunaikinę dar negimusius.Kur tas didysis protelis kenkiantis net savo užpakaliui.Linkęs jį pakišti-jei jam bus garbė ar pinigai.Išsigimimas apie kurį mažai ,kas kalba,gresia išnykimu.Sunaikinimas elito vyksta čia Lietuvoje,nes mokslas ,pramonė yra čia,o išvykstantys ,kuria kitas Valstybes-ne savo.Kodėl naikinamas tikras elitas,o juo pasivadina patys save?Nes elitas skirtas kūrybai,ne karui.Jis net nemoka gintis.Jį Valstybė turi ginti.O dabar “Karo“,“griovimo“,skiepų“ elitas,kaIp JĮ BEPAVADINSI-TAI BEPROČIAI PRILEISTI GRIAUTI. 

Jiems nesvarbu ,kad tikras elitas nieko nesukurs-jiems to ir nereikia.Jie sunaikins jį užuomazgoje.Judošiaus plano vykdytojams  tai atsilieps anksčiau ar vėliau,bet šiandien jie-„nebegali sustoti“-dingo stabdžiai-turi atidirbti juodašimčių darbą.

Nebėra ir nereikia tų kurie dirbo juodą darbą visuomenei:švietėjų,gydytojų t.t. ir dvasios ne tik kūno,tautos sergėtojų nuo blogio,gėrio kūrėjų-kur jie.Beveik dauguma darbų ir jų atlikėjų nebeprisiima atsakomybės-daro vienkartinius netęstinius darbus.Juk viskas laikina-kam?Jei nėr valstybės -kam?Susipakuos kitos kartos atstovai ir galės nešti kudašių,nes čia tik blogi  prisiminimai.

Ką gali judošių palikuonys apie juos prisiminti:kaip jie griovė?Tai tegul išvažiuoja-ten jiems jau paruošta svetur viskas,gal kai kuriems ir dirbti (o galvoti neišmoko -tik paklusti)nereikės-tik laiku užpakalį pakišti ar liežuvį-ką jau paveldėjo.

Ir kai tokius pamatai net šventėse ,kur turi būti tik šventi žmoneliai susirinkę-pagalvoji-kiek nedaug reikia nusiristi-iki visiško gyvulio,kad nesuprastum su kuo jau susidedi ir ką remi.Ar tavo tikslas ir credo visada  buvo -tik griauti-ar pasiteisino ir pateisina tave tai,kaip žmogų.Ar jau „valgyti“ kitus pasiruošęs?

Stovėti su išdavikais ir dar linkčioti gana sunkus darbas, atlygintinas ,bet tai ne homo sapiens-tai greičiau,kaip ten sakydavo:homo  …..-tęsinys.

Truputį gėda dėl naikintojų iškrypimo lygio.Visgi save lietuviais JIE vadino…

 

PKLVIS

  

Facebook komentarai
});}(jQuery));