N. Venckienė turėjo paruoštą alibi, kad išvengtų atsakomybės dėl žudymų organizavimo (ji neturi drąsos)

N. Venckienė turėjo paruoštą alibi, kad išvengtų atsakomybės dėl žudymų organizavimo (ji neturi drąsos)

 

 
Paskelbta: 2019-11-18 21:20 Autorius: ekspertai.eu
betin

Pedofilijos ir žudymų istorija ir į Lietuvą sugražinta, kalėjime šiuo metu laikoma Neringa Venckienė išlieka svarbiausia tema nepriklausomoje šalies žiniasklaidoje.

Naujausia Žmonių partijos portalo publikacija „Buvęs prokuroras sudėliojo svarbiausius akcentus Kauno žudynių byloje: Venckienė ir Venckus buvo pasirūpinę alibi“ ir vėl apie tai.

alibi 03

„Venckienė tą dieną turėjo būti išvykusi į mokymus. Kur yra Venckus, kuris artimas žmogus šeimoje ir žinantis tokių operatyvinių įvykių pusę, kaip jie vystosi – pasirodo, jis yra Klaipėdos pusėje, galimai – Juodkrantėje. Visi tokie buvo tarsi atsitraukę, pasiruošę alibi – lyg jų nėra. Noriu pasakyti, kad ta aplinka jautė, kad įvyks tragedija, ir kuriuo momentu ji įvyks. Jie tai dienai, tai jausdami ir galbūt inspiruodami tokius veiksmus jį daryti, pasišalino specialiai, kad turėtų alibi“, – atskleidė buvęs Generalinio prokuroro pavaduotojas, buvęs Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasiasis prokuroras Kęstutis Betingis.

„Jeigu Venckienė turėtų drąsos ir kalbėtų, kas vyko, su kuo ji derino įvairius klausimus, ypač organizuojant ir kviečiant žmones į įvairias nepasitenkinimo akcijas ir verčiant eilę pareigūnų iš pareigų, siekiant, kad savi būtų paskirti – jei ji neprakalbės ir tuo apsiribos, nieko čia neįvyks, bus trumpas, nedidelis procesas, ir viskas grįš į savo vėžes, galbūt iki ateinančių rinkimų“, – apgailestavo K. Betingis.

https://www.youtube.com/watch?v=4clWZYVAEdo&feature=emb_logo

Daugiau apie pedofilijos ir žudymų istoriją skaitykite ekspertai.eu antimafijos skiltyje „Pedofilija“.

Keli susiję:

Nepriklausomas Žmonių partijos portalas klausia: ar Venckienės sugrąžinimas į Lietuvą leis teismams grįžti prie žudynių bylų?   

Vilties nepraranda: nors įtarimai N. Venckienei sumenko, galimybė pareikšti naujus įtarimus – egzistuoja

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));