Mūsų Valstybė, mano giliu įsitikinimu yra užvaldyta, gerai organizuoto, nusikalstamo susivienijimo

Bado21

Bado21

 

Bado21

Vilmantas Povilaitis

Gerbiami Lietuvos Žmonės. Gyvename labai sudėtingu laikotarpiu. Mūsų Valstybė, mano giliu įsitikinimu yra užvaldyta, gerai organizuoto, nusikalstamo susivienyjimo, nuo kurio, griūva Mūsų visų Valstybė, kurios šeimininkais esame Męs visi, Lietuvos Piliečiai. Visiškai nesvarbu, kokių tautybių Mes esame ir kur gyvename. Niekas negali Mums atimti Mūsų Valstybės. Tas tvarinys, ne tik griauna Mūsų Valstybę, bet ir mano giliu įsitikinimu, vykdo Lietuvos piliečių genocidą. O su aktyvesniais Lietuvos piliečiais, vykdomas tiesioginis susidorojimas, įpatingai aktyviai naudojant visas įmanomas priemones, taikydami psichotroninį montažą, Tiesa verčiama „melu” o melas „tiesa” . Fabrikuojamos baudžiamos bylos ir užgrobiamas žmonių turtas. Visą tai patyriau savo asmenine gyvenimo patirtimi ir puikiai suprantu kitus, nuo to nukentėjusius žmones. 

Nu tokios neteisybės neapsikentę žmonės, rugpjūčio 21 dieną, pradėjo protesto akciją, Vilniuje, Daukanto aikštėje, prieš Lietuvos Prezidentūrą. Bet to iki šiol, neparodė jokios, pagrindinės žiniasklaidos priemonės, kurios, mano giliu įsitikinimu, yra gerai organizuoto nusikalstamo susivienyjimo dalis. Todėl Tiesa ir tai kas vyksta realybėje, yra nuolatos slepiama ir bandoma pakeisti, sufabrikuotu melu.

Taigi, Gerbiami Lietuvos Vaikai, kviečiu visus, prisidėti prie šios akcijos organizatorių ir dalyvių, intensyviai dalinkitės informacija ir nuotraukomis. Visus, kurie turite galimybę, kviečiu atvykti prie Lietuvos Prezidentūros ir prisidėti prie akcijos dalyvių, filmuokite, fotografuokite ir viešinkite informaciją, kuri yra akivaizdžiai slepiama ir ignoruojama. 

Stiprybė slypi Tiesoje ir Virnybėje! 

Visiems Jums Dėkoju

Vilmantas Povilaitis

Facebook komentarai
});}(jQuery));