Mūsų prezidentą nuolat persekioja berniukas, o košmaruose – Garliavos mergaitė

berniukas

berniukas

Šiaip tai jau darosi nebe juokinga, o graudu

berniukas

Mūsų prezidentą, pabėgusį nuo nieko neveikimo ir depresijos iš Vilniaus į Nidą, ir čia nuolat minantį dviratį, čia pasivijo berniukas, kuris prezidentui uždavė visiškai netikėtą ir nelauką klausimą : kodėl ekscelenciją toks aukštas ?

https://tv.lrytas.lt/zinios/lietuvos-diena/2020/05/18/news/nidoje-su-zmona-viesinti-g-nauseda-prajuokino-netiketas-berniuko-klausimas-14943272/

Prezidentas, žinoma, tik nusijuokė iš tokio netikėto ir nesuderinto klausimo. Lyg tyčia berniukas prasibrovė pro slaptosios sargybos apsauginių ratą, ir kaip tik tuo metu klausimą nufilmavo „Lietuvos ryto” žurnalistas. Visiškas atsitiktinumas, taip sakant škia.

Dalia Grybauskaitė, kaip žinia, atsakinėjo tik į suderintus, taip sakant į „agryd kvestions”.

Tačiau aukštas ir gražus jau antrą kartą pasitelkia į pagalbą berniuką ir jo netikėtus klausimus. Dar per Velykas prezidentas pranešė, kad jis vėl buvo susitikęs berniuką, kuris jo klausė, ‘ar mes pasveiksime”

https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=klZ98VI6-r0&feature=emb_logo

Nežinau, ką ekscelencija samdo ir kam moka už tokius kvailus siužetus, tačiau jie tik dar kartą pademonstruoja, kokį bestuburį ir tuščią žmogų mes vėl išsirinkome vesti mūsų šalį į šviesią ateitį. Berniukas antrą kartą atsiranda tada, kai prezidentas neturi ką pasakyti dėl pedofilų išprievartautos garliavos  mergaitės.

Facebook komentarai
});}(jQuery));