Mūsų elytas turėtų pagaliau įjungti – ne smegenis, jų neturi reptilijos, – savisaugos instinktus ir suvokti, kad nebaudžiamos rusofobijos, antirusiškos propagandos, tautinės nesantaikos ir militaristinės psichozės kurstymo laikas baigiasi

Jonas Kovalskis

Vakar pastebėjau, kad tvyro kažkokia tyla, niekas nedaro karingų (jeigu neskaityti linkevičiaus amtelėjimo iš pareigos) pareiškimų Putino adresu, JAV kažkaip neįprastai jiems kukliai „reiškia susirūpinimą” dėl Rusijos lėktuvų Sirijoje ir visi žiūri vaizdo įrašus,fotografijas apie tai, kaip Latakijos oro uoste leidžiasi rusiški krovininiai IL-ai, naikintuvai ir bomberiai SU. Po pusantrų metų išprotėjusių jav vergų isteriško klyksmo apie Rusijos „agresiją” prieš maidaunų nacistų užgrobtą Ukrainą, apie niekur neužfiksuotus Rusijos tankų bataljonus ir Rusijos buriatų divizijas Rytų Ukrainoje – staiga nejauki tyla apie realią Rusijos armiją Sirijoje?! Sirijoje vyksta šiuo metu labai reikšmingi įvykiai, kuriems priešintis Vakarai negali – patys viską padarė, kad būtų viskas dar blogiau ir tai tapo aišku net labiausiai užkietėjusiems jav/nato vergams.

Paskutiniu metu pas Putiną audiencijos prašosi būriai užsienio vadovų, eilė milžiniška, arabų JAV kontroliuojami monarchai ir diktatoriai, Japonijos išdidūs samurajai jau ne tokie išdidūs, JAV Dž. Kerio vizitai ir net JAV specialiųjų tarnybų gausus desantas. Rusijai į Siriją nusiuntus rimtus lėktuvus ir PRG priemones vietinis didžiausias agresorius Izraelis taip pat į Maskvą nurūko išsiderėti gešefto, tačiau vėl nieko negavo. Kažkas vystosi ir turi didžiulį potencialą. Mūsų elytas turėtų pagaliau įjungti, – ne smegenis, jų neturi reptilijos, – savisaugos instinktus ir suvokti, kad nebaudžiamos rusofobijos, antirusiškos propagandos, tautinės nesantaikos ir militaristinės psichozės kurstymo laikas baigiasi ir ateina Teisingumo ir Atpildo laikas. 

Facebook komentarai
});}(jQuery));