Mums durniams kilpas neria! Taip mums ir reikia

karia

karia

Kada pamatysime – kad esame iš gilios provincijos?! VISI! Iš tokios gilios – kur kiekvieną dieną persekioja mintis „ką pagalvos kiti!”
Vėgelę remianti STI – įsikūrimo spaudos konferencijos metu supyko kad nekviesta į vieša renginį atėjo Nendrė Černiauskienė – ją net išvesdino jėga advokatas Justas Sakavičius. O va, Remigijus Žemaitaitis nedraugauja su Zigmas Vaišvila. Pyksta. Bet ant Zigmo pyksta net tie, kurie apsimeta, kad draugauja, pavyzdžiui Tomkus ir Audrius Butkevicius. O va, ant Audriaus pyksta daugiau žmonių nei ant Zigmo už praeities pasisakymus, už kuriuos jau atsiprašyta arba kurie nebeturi prasmės. Bet tarpe labiausiai pykstančių ir Vaidas Lekstutis. Bent taip rodomasi viešumoje O Vaidas pyksta beveik ant visų, kaip ir ant visų pyksta Janutienė, nes autoritetų ir jiems lygių nėra. Vaidas ant tų, kurių pyksta – visus užblokavęs. O Janutienė – ne. Tik tiesiog nebendrauja.
Va, Šeimų sąjūdis – ėmėsi priemonių – filtruoti nesipykstančius ir šiaip filtruoti nuomonę. Ir su kuo draugauti. Ir kad blogai apie juos pačius nepagalvotų – apribojo Erika Palšauskaitė Švenčionienė galimybę pasisakyti savaitgalio renginyje. Na, akivaizdu, kad Sąjūdis dar ne valdžioje – bet už tautą jau nusprendė. Nes jei Eriką nušvilps mitinge minia – tai ne jos karmos taškai – o tikriausiai renginys bus nepasisekęs. Į minusą. Taip sakant. Nusprendė vienbalsiai. Valdyboje. Tai va. O gal žinojo, kad šiandien Eriką suims?
Va ir Tutkus dar nežino ar draugaus su Grafas Liutkevičius, nes šis organizuoja mitingą VISIEMS – gruodžio 13 d., prie SEIMO, dėl ELEKTROS KAINŲ, bet nėra aiškumo, ar Grafas Seimo langų nedaužys. Taip sakė Tutkus? Su tokiais – kurie gali – pavojinga draugauti. Geriau šlietis prie LAIMĖTOJŲ. Ir užsitraukti užuolaidas.
Dar, tiesa, Nida Vasiliauskaitė dėl visa ko užblokavo Erikos telefono numerį. Bet prieš tai pasipyko su Jurga Lago dėl jos nuomonės. O va Jurga dar nepasisakė ant ko pyksta. Gal dėl to, kad kartais iš provincijos išvažiuoja. Į PASAULĮ?
… svarstau – ant ko man čia taip rimtai supykus – kad pa*ūdinus ir pasilipėjus ant to mė*lo – PIZOS BOKŠTAS matytųsi ?
Tai va, kol pykstasi balti broliai ir seserys – SEIME gimsta įstatymų pataisos. Už akių konservatnykų jau nuteista Erika šiandien gavo kaltinimą pagal baudžiamąjį straipsnį, kuris ir įsigaliojo …birželį… o visa teisės akto redakcija… šiandien…
Bus dar įdomiau. Lietuviškoje Santa Barbaroje nebūna liūdna ?
Prieš draugaudami ir pykdami – bei apie tai paskelbdami – nepamirškim pagalvoti –
KĄ PAGALVOS KITI ! ???
O įstatymai? Ai, lai neria mums durniams kilpas! Taip mums ir reikia. Turim valdžią kokios ir esame nusipelnę !
311736659 5835492343173883 337280680880484132 n
311736659 5835492343173883 337280680880484132 n
Facebook komentarai
});}(jQuery));