skip to Main Content

Ne tik islamistai kelia grėsmę Europos gyventojų saugumui. Multikultūriniame Londone laukiama negrų gaujų sukilimo

Vos prieš savaitę Britanijos sostinės širdyje – Hyde parke siautėjo multikultūrinis jaunimas.

Ten vyko negrų ekstremistinio judėjimo Black Lives Matter „taikūs“ renginiai. Kurių eigoje buvo mušami netyčiomis į parką užklydę baltaodžiai, peiliais badomi policininkai.

Tie patys incidentai nutiko ir kitose Londono vietose, kur vyko to ekstremistinio negrų judėjimo susibūrimai.

Peiliais buvo sužeisti penki policijos pareigūnai bei trys civiliai. Visi suimtieji ir ieškomi įtariamieji – juodaodžiai.

Bet to negrų ekstremistams pasirodė maža. Rašoma, kad policija perspėja visuomenę, jog netrukus UK sostinėje numatomas tikras negrų gaujų sukilimas.

Skotlandjardo pareigūnai išplatino įspėjimą visuomenei, kad negrų gaujų sukilimas turėtų įvykti:

A) š.m. rugpjūčio 6 d. Tądien mieste ekstremistų judėjimo narių eitynėmis bus minimos penktosios policijos nušauto negrų nusikaltėlio Marko Duggano mirties metinės.

Po jo žūties 2011-aisiais šalyje prasidėjo masinės riaušės, kurių metu vyko plėšimai, deginti namai, niokotos parduotuvės bei privatūs būstai.

B) kitas smurtines riaušes negrų ekstremistai žada surengti tradicinio Notting Hilo festivalio metu rugpjūčio 28–29 dienomis.

Prašmatniame sostinės rajone ne tik gyvena turtingi miestiečiai, bet ir veikia keletas negrų nusikalstamų grupuočių.

Parlamento užsakyto tyrimo duomenys atskleidė, kad beveik 90 proc. jaunuolių, policijos priskiriamų gaujoms, priklauso etninėms mažumoms. 78 proc. visų nusikalstamų gaujų narių – juodaodžiai.
———————-
Ką gi, panašu, kad multikultūrinė visuomenė europiečiams be užsiveistų islamistinių teroristų turi paruošusi dar daaaaug staigmenų. Apie kurias šiaip jau laikoma nepolitkorektišku kalbėti ar rašyti.

Štai kad ir tas parlamentiniame tyrime minimas neįtikėtinai aukštas negrų jaunimo dalyvavimas nusikalstamose gaujose lygis.

Kuo dar jis gali būti aiškinamas, apart tų tolerantiškų pasakų apie nuskriaustuosius vargdienius iš Afrikos, kuriuos skriaudžia baltieji rasistai Britanijos policijoje ir teisėsaugoje?

Kaip suprasti negrų ekstremistų judėjimo Black Lives Matter populiarumą Britanijoje, kur tų negrų gatvėse policija tikrai nešaudo? Jau vien todėl, kad ginklų neturi?

Kodėl to smurtininkų judėjimo renginiuose susirenka tūkstančiai jaunų negrų ekstremistų, kurie leidžia sau puldinėti kitos rasės Londono gyventojus bei badyti peiliais beginklius policijos pareigūnus?

Galime tik pasidžiaugti, kad Lietuva – ne multikultūrinė šalis.

Pas mus, ačiū Dievui, draugiškai gyvename su tradicinių mūsų šaliai kultūrų atstovais ir nesusiduriame su radikaliais islamistais bei negrų ekstremistais.

Duok Die, kad ir toliau taip būtų. Bet tam broliams lietuviams reikia įdėmiai žiūrėti – už ką balsuoja per rinkimus. Nes situacija gali pasikeisti staiga. Tik duok tolerantiškiems veikėjams valią nors trumpam.

 
 
PatinkaRodyti daugiau emocijų

Komentaras

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));