STT eilinį kartą lipa ant to paties grėblio, ta pati komanda, tie patys metodai

STT eilinį kartą lipa ant to paties grėblio, ta pati komanda, tie patys metodai

 

Informacija apie Seimo narį Petrą Gražulį ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovą Joną Milių sugrąžino į 15 metų senumo įvykius. Tiek praeities, tiek šiandieniniuose įvykiuose tie patys veikėjai, o tai STT ir politikas Eugenijus Gentvilas, kuris nutarė kandidatuoti į Seimą Klaipėdos rajone.

Praeituose rinkimuose į Seimą gargždiškiai rinkėjai daugiausia balsų atidavė konservatorei A. Bilotaitei bei partijos „Tvarka ir Teisingumas“ atstovui P. Gražuliui. Liberalų kandidatas nepateko net į antrą turą. Kodėl liberalas E. Gentvilas nutarė kandidatuoti liberalams nepalankioje apygardoje? Mano nuomonė, liberalui yra vienas kelias laimėti mandatą į Seimą Klaipėdos rajone, o tai – išstumti P.Gražulį su STT pagalba. Kas gali paneigti, kad E. Gentvilas, dirbantis Seime, Kaimo reikalų komitete bei jo sesutė, vadovaujanti Žemės ūkio ministerijai, paruošė planą kaip pašalinti konkurentą P. Gražulį.

Tokios mintys, tokie klausimai ateina, nes 2001 metais Klaipėdoje buvo suimtas ir uždarytas į areštinę savivaldybės Turto skyriaus vedėjas Jurgis Rima. Kaip Klaipėdos daugiavaikių šeimų bendrijos pirmininkei  ne kartą teko bendrauti su Turto skyriaus vedėju. Įėjus man į kabinetą, visada jis atsistodavo, išeidavo iš už darbo stalo ir pasisveikindavo.

Tokią pagarbą rodė tam socialiniam sluoksniui, kurį aš atstovavau. Ir tuomet kai išgirdau, kad STT areštavo už kyšio ėmimą Jurgį Rimą, nepatikėjau, nes kyšininkai negerbia, atvirkščiai tyčiojasi iš skurdžiausiai gyvenančių piliečių ir juos atstovaujančių žmonių. Tada parašiau straipsnį į laikraštį „Klaipėdą“, kuriame apkaltinau jo kolegas susidorojimu su sąžiningu tarnautoju. STT neįrodė kaltės, Jurgis Rima buvo sugrąžintas į darbą. Labai norėjosi sužinoti kiek apsirikau, neteisingai išdėsčiau savo nuomonę apie jo bendradarbių intrigas. Kas gali paneigti, kad Jurgis Rima man tada pasakęs, kad iniciatorius ir susidorojimo užsakovas yra meras Eugenijus Gentvilas, buvo neteisus?

Aš manau, kad seimūnas Eugenijus Gentvilas turi patirtį kaip pajungti STT savo tikslams įgyvendinti ir jeigu jam nepasisekė 2001 metais susidoroti su Jurgiu Rima, ar pasiseks panašią aferą prasukti po 15 metų? Palauksime, pamatysime. Ir dar vienas epizodas, tai STT veiksmai prieš buvusį liberalų partijos pirmininką. Mano nuomone, tik gavę prašymą iš artimos E. Masiulio aplinkos, STT ėmė klausytis ir sekti pirmininką. Todėl, kai A. Guoga su neslepiamu džiaugsmu perėmė Liberalų partijos pirmininko postą, kilo įtarimas, kad tai jo darbas. Dabar po skandalo su P Gražuliu imu įtarinėti kitą E. Masiulio aplinkos atstovą – E. Gentvilą.

Kas gali paneigti, kad liberalas E. Gentvilas seną draugystę su STT nutarė išnaudoti, įjungiant juodą technologiją rinkiminiuose žaidimuose.

 

Virginija Jurgilevičienė

Facebook komentarai
});}(jQuery));