Lunatikai uždarė visą Lietuvą – bando žmonių kantrybę

790218-24805-756x425-1

790218-24805-756x425-1

Nors premjerė Ingrida Šimonytė skelbia, kad žmonių uždarymas yra laikinas dalykas Kalėdų laikotarpiu, kad vaikai negalėtų aplankyti savo tėvų, tačiau tas uždarymas paskelbtas iki vasario pradžios, t.y. kai tos Kalėdos bus jau seniai pasibaigę.
Todėl akivaizdu, kad tai pirmas bandymas „pratęstuoti” visuomenės nuomonę  – ar žmonės sutiks su tokiomis nesąmonėmis? Jeigu niekas neišeis į gatves, kaip latviai vakar Rygoe, tai valdžiukė supras, kad gali su šita tešla, kuri kažkada vadinosi lietuvių tauta, daryti ką nori. Pvz., visus suskiepyti, sučipuoti ir galiausiai kontroliuoti? Galiausiai viskas pasibaigs, kad net išvažiuoti iš savo kaimo reikės karo komendanto leidimo – kuo ne 18 amžiaus baudžiava?
Premjerė I. Šimonytė teigia, kad užtikrinti judėjimo ribojimus tarp savivaldybių policijai bus nelengvas organizacinis iššūkis. Kita vertus, I. Šimonytė primena, kad pavasarį toks ribojimas jau buvo įvestas ir jis puikiai veikė, kai policijai padėjo Šaulių sąjunga bei kitos institucijos. „Tai jau buvo išbandyta pavasarį, kai Velykų laikotarpiu toks apribojimas galiojo. Be jokios abejonės, tai yra organizacinis iššūkis. Tačiau tuomet policijai atėjo kitų institucijų pagalbos, tarkim, šauliai ar kitos organizacijos, kurias galima pasitelkti. Tai buvo išbandyta ir algoritmas veikė. Manau, kad algoritmas veikė tuomet, veiks ir dabar“ , – sakė premjerė.
Ministrė pirmininkė taip pat kreipėsi į žmones, prašydama riboti nebūtinus kontaktus. „Venkime visų nebūtinų kontaktų, nebūtinų išvykų, judėjimo. Likime šeimose ir jose sutikime šventes. Pasirūpinkime tais, kuriais turime pasirūpinti, artimaisiais, kuriems reikia pagalbos. Tačiau, kai nėra būtina, tai nėra būtina. Kuo labiau susitelkę laikysimės taisyklių, tuo greičiau Vyriausybė galės svarstyti sprendimus, kurie griežtus apribojimus sumažintų, o galbūt ir visiškai atšauktų. Šiandien negaliu duoti pažado, kad jie gali būti sumažinti per artimiausias savaites. Manau, kad tai būtų nesąžininga. Sąžiningai sakau, apribojimai nustatyti šešioms savaitėms“, – spaudos konferencijoje teigė I. Šimonytė.
Premjerės I. Šimonytės vadovaujamas Ministrų Kabinetas sekmadienį pratęsė karantiną iki sausio 31 d.Nuo 2020 gruodžio 15 dienos 24 val. iki 2021 m. sausio 3 d. 24 val. ribojamas asmenų išvykimas už savo gyvenamosios vietos savivaldybės teritorijos ribų, išskyrus atvejus, kai vykstama dėl artimųjų giminaičių mirties ar atlikti darbo, kai darbo vieta kitoje savivaldybėje ar dėl būtinosios medicininės pagalbos. Vyriausybės nutarime pažymima, kad draudžiami daugiau nei vienos šeimos ar namų ūkio artimi kontaktai. Taip pat draudžiama judėti gyvenamosios vietos savivaldybės teritorijoje ar už jos ribų dėl nebūtinų priežasčių. Draudžiama palikti gyvenamąją vietą, išskyrus, kai vykstama į darbą, prekybos vietą, laidotuves. Uždaromos visos parduotuvės, kurios neteikia maisto, veterinarijos, vaistinių, optikos prekių ir ortopedijos techninių priemonių. Karantino metu draudžiami vieši renginiai, susibūrimai, viešose vietose vyresniems nei 6 metų asmenims privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Lankymasis stacionariuose socialinių paslaugų įstaigose draudžiamas. Taip pat draudžiama ir veikla vaikų, žmonių su negalia ir pagyvenusių žmonių dienos ir užimtumo centruose.
Taip pat ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas turės būti vykdomas nuotoliniu būdu. Savivaldybių administracijos privalo užtikrinti ugdymą įstaigose vaikams, kurių tėvai neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu.
Laukiam sunkaus užveržimo
Naujai valdžiai netoleruotina, kad dar kur tai lankotės. Situacija, sako Armonaitė, nevaldoma. Šimonytė nelauks pirmadienio, dar šiandien tarsis ką kaip užveržti kad dustume iš esmės. Kalbama apie komendanto valandą. Prekybos centrus tai jau manau tikrai uždarys. Tuo pačiu „ieškos pinigų” pašalpoms verslininkams, kad šie neužsilenktų dar šiais metais, o pratemptų iki sausio.
Iki galo vis tiek nenumatysime ką jie sugalvos, nes leftizmas yra toks psichinis sutrikimas, kuris neleidžia numanyti kurlink progresuos beprotybė.
O viskas prasidėjo nuo to, lad alkašas negalėjo taikstytis su tuo, kad alkoholio turi nusipirkti iki 7 val. vakaro, todėl persiėmė nevaldoma neapykanta valstiečių valdžiai ir puolė leftistams į glėbį.
Dabar alkašų ir degradų valdžia. Liūdnai stebėsime, kaip šalis verčiama vienu dideliu tvartu.
Kaip toliau gyventi neįsivaizduoju. Žinau tik viena: norint išgyventi reikės nuo tų beprotybės fanatikų laikytis kuo toliau.
Facebook komentarai
});}(jQuery));