Linas Pernavas atsisako atskleisti Klaipėdos kriminalinės žvalgybos valdybos viršininko Ramūno Strazdausko giminystės ryšius su Ieva Strazdauskaite

Linas Pernavas atsisako atskleisti Klaipėdos kriminalinės žvalgybos valdybos viršininko Ramūno Strazdausko giminystės ryšius su Ieva Strazdauskaite

Kristina Sulikienė

Pačią pirmą Ievos Strazdauskaitės paieškos dieną laikraštis išsiuntė į Generalinę prokuratūrą paklausimą, kodėl šios merginos dingimo byla tiriama generalinėje prokuratūroje?

Elena Martinonienė pasiūlė kreiptis į Kriminalinės policijos biurą.

Vakar, kreipusis oficialiu raštu nuo redakcijos dėl galimų Klaipėdos kriminalinės policijos žvalgybos viršininko Ramūno Strazdausko ir dingusiosios Ievos Strazdauskaitės giminystės ryšių, dabar jau į Policijos departamentą, šios įstaigos atstovas spaudai Ramūnas Matonis atsirašė, jog reikia dėl šio klausimo kreiptis į prokurorus.

Abidvi įstaigos sužaidė „ping pongą“ (kai nustumiama nuo saves, ir siunčiama kitur) – nei viena, nei kita įstaiganepajėgi atsakyti į du klausimus:

1. Ar pagrįstai eikvojamos valstybės lėšos paprastos, kaip jie sako, niekuo niekada nepasižymėjusios merginos žūties tyrimui (priminsiu, jog keliuose ir dėl nusikaltimų žūsta daug žmonių kas dieną).

2. Ar Klaipėdos riminalinės policijos žvalgybos valdybos viršininkas Ramūnas Strazdauskas susijęs su Ieva Strazdauskaite giminystės ryšiais, jeigu taip, tai kokiais?

3. Ar Ramūnas Strazdauskas bei Linas Pernavas, galimai žinodamas apie galimus giminystės ryšius, išlaikė viešųjų ir privačiųjų interesų derinimo valstybės tarnyboje (ir dar statutinėje) reikalavimą?

Trys klausimai, į kuriuos iki šiol nėra atsakymo.

Dėl mašinos savininko, bei ką galimai vežė Ieva Strazdauskaitė, bei kokios tikrosios jos dingimo aplinkybės – turbūt niekada nesužinosime, kol apie tai nepaskelbs…tarptautinė kovos su ginkluotu nusikalstamumu, žmonių prekyba, narkotikais ir terorizmu valdyba, metų metais tirianti Lietuvoje nuolat disponuojamą kokaino ir kitų narkotinių medžiagų kiekį, kuris iki šios dienos yra nenormalus:  vėl Kaune buvo rasta kokaino ir ginklų už daugiau nei 100 000 eurų, padalinus iš tarptautinės kovos su narkomafija valdybos duomenimis duodamo kokaino gramo kainos, buvo sulaikyta virš 1,237 kg šio krovinio, nors policija praneša, kad rasta 300 g. Taip pat pranešta, jog dar kita medžiaga “nustatinėjama”. Vadinasi, gabenamas nauji narkotikai.

Taip pat, manytina, narkotikų sulaikymo aplinkybės – galimai melagingos, nes niekas nevažinėja prie Megos su tokiais kiekiais „šūdo“.

Gali būti, jog dingus Ievai, Lietuvos narkomafija turėjo „staigiai vyniotis“, ir sugalvoti, kur dėti didelį kiekį kokaino.

Pažymėtina ir ta aplinkybė, jog Ramūnas Strazdauskas būtent atsakingas už pilietiškų asmenų Vaido Lekstučio, Olego Titorenkos persekiojimą – nes būtent šio pareigūno vadovaujamas įstaigos padalinys  ir organizavo didžiąją „rusai puola“ ataką prieš pilietiškus žmones, nes visokias nesąmoningas kratas, sekimus vykdo ne prokuratūra, o kriminalinės policijos biuras.

Prie šitos akcijos buvo galimai  įtraukti net Juozo Vitkaus išminavimo bataliono kariai, vienas jų Eglandas Višinskas iki šiol užima labai aukštas pareigas Kaune – nors galimai nesilaiko kūno masės indekso reikalavimo (profesinėje karo tarnyboje jis privalo būti ne daugiau 25-26), bei galimai darbo metu žaidžia futbolą, bei skatina kitus karius taip elgtis. Taip pat šis karys fotografuojasi “transgenderių” foto sesijose, kuo galimai diskredituoja kariuomenę.

Lietuvos kariuomenės profesinės karo tarnybos karių dalyvavimas Lietuvos kriminalinės žvalgybos valdybų veikloje yra iš viso netoleruotinas.

Beje, kokia gi jėga ir iš kurios valstybės smogė – ar Linas Pernavas per bailus atsakyti?

Patys pagalvokite : jeigu labai mūsiškius puola rusai, tačiau pilni aruodai narkotikų, o vaikai pastoviai grobiami ir pardavinėjami į užsienį, ir jau nusitaikyta netgi į Lietuvos kariuomenės kariškių vaikus (Andrejaus Gvozdevo terorizavimo su policija ir “vaikų teisėmis” bei “specialistės su rizikos šeimoms” atvejis), paaugusios mergaitės ruošiamos prostitucijai, bei džihadistų poreikių tenkinimui – kokios gi tarnybos galėjo imtis veiksmo?

Pamenate, kaip Jonas Ohmanas 2014 09 01 bandė išskraidinti 6 tonas ginklų Lietuvos karinių oro pajėgų lėktuvų, ir kaip karinės oro pajėgos pačios iškratė kovinį (19:30 val.), prieš tai nutūpdę lėktuvą (16:02), pagal mano 13:30 pranešimą, jog yra kraunamas pavojingas krovinys, neatitinkantis skrydžių taisyklių, ir kelia grėsmę lakūnų bei visos valstybės saugumui.

Lakūnai suprato: jeigu skraidini „mėšlą“ – gali būti paleista raketa, o Jonas Ohmanas būtų nusirėkęs, kad Rusija paskelbė karą Lietuvai – nes lėktuvas tai su Lietuvos kariuomenės ženklu, o skrydis registruotas tarptautinių skrydžių žurnale kaip “humanitarinis”. Paleisti  raketą, į objektą, gabenantį uždraustą krovinį, ne tik gali, bet ir privalo tarptautinės skrydžių kontrolės įstaigos. 

Po informacinės atakos prieš Lietuvą buvome vienoje Lietuvos įstaigoje.

Jie irgi bijo. Labai netgi.

Lietuvos tarnybos metų metais flirtavo su tarptautinės mafijos, teroristinių organizacijų atstovais. Kusaitę irgi apgynė visi, rėkdami, kad “rusai puola”, tuo pasinaudojo Lietuvos mafija: panaikinta 9 valdyba (kovos su terorizmu) atrišo rankas išvešėti islamistams – fundamentalistams, išaugo narkotikų baronų “apsukos”.

Žinutę, jog negaila tokių organizacijų žmogaus – „teisėsaugininkai“ suprato.

Nes yra tokia taisyklė, ir jėgos struktūros turėtų žinoti: žmonių, kurie stumdo „šūdą“, prekiauja ginklais, yra negaila, nes vieną tokį spectarnyboms “nukepti” – tai yra išgelbėti šimtus tūkstančius žmonių gyvybių.

Štai ir atsakymas, kodėl mobilizuotas netgi „gynybos specialistas“ Saldžiūnas, kuris saldžiai bandė prastumti idėją, jog aš, pralošusi teismą prieš KAM dėl išbraukimo manęs iš Lietuvos kariuomenės rezervo – taigi, Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimas įsigaliojęs, ir aš esu LK rezerve, ir to neįmanoma pakeist i – nesu kariuomenėje.

Bandoma parodyti, jog negaliu kalbėti apie grėsmes (neva nesigaudau), nes neaišku, ar sveikatos pažymą gausiantieji iš viso susigaudo, kokioje stadijoje yra Europa ir visas pasaulis, ir kas iš tikrųjų yra grėsmė.

Apie karines grėsme kalba neaišku kokią sveikatos būklę turintys asmenys: nes, elementariai, Lietuvos kariuomenėje ji patikrinama, o vengiantys ten stoti galėtų iš viso užsičiaupti, ypač patvorio gražuolė “kūzė”, save laikanti žurnaliste – kuri ištisai dergia kolegas, bei pasižymi ypatinga neapykanta Neringai Venckienei, kurios sofą virtuvėje yra “apvariusi”, kai girta miegojo.

„Lietuvos ryto“ apžvalgininkę girtuoklę „kūzę“ portalas paslėpė, todėl paprašyta teisėsaugos atskleisti rašytojo, šmeižiančio mane, ir laikraštį, tapatybę.

Juk „Laisvas laikraštis“ irgi šmeižiamas – paverstas „facebooko žinute“, nors apie Ievos dingimą, siejant su mafija, yra atspausdinti geri 4 puslapiai naujausiame numeryje, kuris išėjo šį šeštadienį. Pateikti visi kiti keisti dingimai, kai dingo garsūs verslininkai, sportininkai – ir policija jų šitaip neieškojo, kaip ieškojo Ievos. Kiesus buvo rastas be galvos, o štai Valasevičius ir Buzas patys gelbėjosi nuo banditų be jokios policijos pagalbos, nes tyrėjai “nežinojo kur yra pagrobti asmenys”, nes, neva neturi jokių duomenų apie ginkluotas gaujas – jų, neva, nėra.

O jau apie mašinas, besitrinančias palei žmones ir “vykdančias veiklą” – Linas Pernavas, toks įspūdis, nepajėgus net kalbėti.

Beje, nemanau, kad užsienio tarnybos nežino, kaip manipuliuojama šia korta „rusai puola“, ir kaip galima užverbuoti daryti nusikaltimams bet ką, kas tik nekenčia rusų. O jeigu žmogus myli rusus – kokia baisi varoma kasdienė propaganda jų nekęsti – kad bet ką galima priversti net išsižadėti savo tautybės.

Štai rusų kilmės Andrius Mamontovas dėl ilgesnio pinigo 2014 metais išsižadėjo pats savęs: viešai pareiškė, jog su Rusijoje esančiais giminaičiais nebendrauja, nes “rusai puola”.

Tokiu būdu užsienio tarnyboms gali būti aišku, jog vietinis „elitas“ yra formuojamas iš taip vadinamų partizanų palikuonių ir “tautiškai susipratusių” asmenų, kurie yra perkreipę kepurę. Algis Ramanauskas – Greitai, kurį labai puola rusai, irgi nėra etninis lietuvis.

Beje, asmenys, kurių seneliai mėtė į šulinius  nekaltus žmones, bei pjaustė pilvus besilaukiančioms moterims – jie neturi jokių skrupulų tą patį daryti ir dabar.

Tiesiog teko susidurti su vieno  taip vadinamo partizano anūko veikla, kai jis pardavimui sekso vergijai ruošia savo paties dukrą, nes taip prasimanys pinigų – nes kitaip gyventi nėra įpratęs.

Šiuo metu, praneša Jungtinės karalystės lietuviai, jam gresia deportacija.

„Rusai puola“ labai įdomi legenda, į kurią įvelkamas ISIS organizuotės palaikymas, o ši teroristų organizacija juk privalo iš kažko gyventi.

Lengviausias būdas – narkotikų kelias, kuris Afganistane dalinai užsidarė, todėl atsidarė naujos rinkos.

Į Kauną narkotikai patenka, praneša spauda, iš Olandijos, ir vežama kas antrą savaitę. Kiek suprantu, Kauno policija ir ekonominių nusikaltimų bei organizuotų nusikaltimų tyrimo skyriai tik stebėjo ir absoliučiai nieko nedarė, nes laikyti 1,237 kg „šūdo“ reikėjo didelės priedangos. Pasieniui vadovauja buvęs Sauliaus Skvernelio pavaduotojas Požėla. Sulaiko dažniausiai nelegalus, tačiau apie pavojingus krovinius – nelabai tenka girdėti, nors tarnybiniai šunys yra apmokyti juos rasti.

Buvęs generalinis prokuroras Artūras Paulauskas šiek tiek įsikišo į tyrimą ir „mestelėjo žinutę.“

Jis, neįvardydamas nei partizanais, nei banditais, visiems priminė 1947-1955 metus, kai žmonės buvo žudomi dėl..batų.

Klykianti ant manęs visuomenė net nepastebėjo, ką pasakė šis kriminalistas: ogi sakydamas „ieškokite žudikų Ievos Strazdauskaitės artimoje aplinkoje“, jis pasiūlė pasidomėti ne tik Ramūnu Strazdausku, bet ir 1947-1955 m. laikotarpio jos geneologija.

Nenustebčiau, jog Artūras Paulauskas kažką žino apie batų bylą, kurioje figūruoja kokios nors pavardės.

 

Visagalis internetas išmetė, jog Ieva Strazdauskaitė būdama 18 metų mokėsi diplomatijos ir valdymo paslapčių, atlikdama stažuotę Vokietijos Bundestage. Pagal tą programą išvažiuoti galėjo tik būsimi diplomatai, konservat orių jaunimas, bei, aišku, partizanų anūkai. Visisme kitiems šios programos-  neprieinamos.

Geneologijos kovos pačios baisiosios, bet tiek specialiosios tarnybos, tiek ir teroristinės organizacijos neretai formuojamas būtent pagal asmenų geneologinius medžius.

Ne išimtis bus ir ši tamsi istorija, kuri, pasirėmus paprasta logika „rusai puola“, yra labai aiški.

Juk tas rėkimas visada buvo ir bus reikalingas, kas būtų galima dangstyti labai sunkius nusikaltimus, kurie netiriami, o Kėdainiai jau kurį laiką skęsta nuo „šūdo“: narkotikai pardavinėjami net mokyklų kiemuose.

Buvęs “Lietuvos ryto” korespondentas ne veltui „padarė karjerą“ ir dirba Kėdainių „ Rinkos aikštėje“ – nes ten numatyta daug įvykių. Teisėsauga visada pasirūpina savo reklama ir viešaisiais ryšiais, nes reikės maskuoti savo neveikimą, ir kurti pasakėles apie nusikaltėlius.

Kontenis irgi buvo tarptautinės mafijos dalis (buvo teistas dėl narkotikų, paleistas lygtinai, buvo paieškomas užsienyje – bet Lietuvoje – ne, nes Lietuvoje jam galiojo “imunitetas”), o vaiką net neaišku, kas užmušė, nes dalyvaujant tokioje mafijoje, yra ir “omertos” principas – negalima sakyti tiesos. Jos ir nesužinosime, galime tik numanyti.

Ievos bylą pabandė užglaistyti su “romų nusikaltėliais”, tačiau padarė dar daugiau žalos, nes kilo suirutė pačių romų pasaulyje – nes ”šlapias reikalas” romams draudžiamas. Bandant nukreipti dėmesį nuo tikrųjų “aktorių”, buvo sukurta neapykantos, nesantaikos atmosfera, ir viskas įvilkta į informacinę ataką prieš Lietuvą.

Na o Lino Pernavo agentaujant rusams juk neapkaltinsi – nors seni žvalgybos vilkai aiškiai sako – čia sovietinių specialiųjų tarnybų braižas: kovo 11 dieną taip smogti tautai per smegenis, kad ar labiau morėtų emigruoti.Linas Pernavas žinutę, jog visa Laisvės karta yra nieko verti, pasakė būtent Nepriklausomybės dienos išvakarėse per TV, labiausiai žiūrimu laiku.

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));