skip to Main Content

Lietuvos vyriausybė Jungtinėms Tautoms įvardino psichinės D. Kedytės ligos kaltininkę – tai N. Venckienė

Paskelbta: 2020-07-25 22:58 Autorius: ekspertai.eu

N.Venckienė.

N.Venckienė.

Ekspertai.eu jau skelbė, kad Lietuvos vyriausybė informavo Jungtines Tautas apie tai, jog Deimantė Kedytė turi sveikatos problemų ir todėl jai teikiama psichologinė pagalba. Apie tai skelbėme publikacijoje „Lietuvos vyriausybė pranešė, kad Deimantei Kedytei teikiama psichologinė pagalba“.

Taip pat LR vyriausybė atskleidė, kad vaiką psichiškai suluošino mergaitės teta, buvusi teisėja Neringa Venckienė.

„Lietuvos vyriausybė Jungtinėms Tautoms teigia, kad „panelė Deimantė Stankūnaitė (Kedytė – ekspertai.eu past.) patyrė psichologinį smurtą ir fizinį skausmą, kai ponia Neringa Venckienė veikė visiškai priešingai nepilnametės mergaitės interesams: ji siekė nukreipti mergaitę prieš motiną, pažemino motinos autoritetą mergaitės akyse, šmeižė mergaitės motiną, melavo ir manipuliavo nepilnamečio vaiko emocijomis bei nebrandumu, o taip elgdamasi padarė žalą panelei Deimantei Stankūnaitei, ko pasekoje ji padavė poniai Neringai Venckienei civilinį ieškinį neturtinės žalos atlyginimui, įvertintam 50 000 eurų“, – Jungtinių Tautų raštą cituoja advokatas profesorius Stanislovas Tomas.

stas

Kokioje stadijoje liga yra pas Deimantę Kedytę ir kas ją gydo, kol kas nėra aišku, Vyriausybė apie tai informacijos neteikia.

Akivaizdu viena, kad per aštuonerius metus nuo Deimantės Kedytės pagrobimo 2012 m. gegužės 17 d., mergaitės valstybei išgydyti vis dar nepavyko.

Daugiau apie pedofilijos ir žudymų istoriją skaitykite ekspertai.eu antimafijos skiltyje „Pedofilija“.

P. S.

Susiję:

Lietuvos vyriausybė pranešė, kad Deimantei Kedytei teikiama psichologinė pagalba

logo bottom
Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));