Lietuvos moterų širdelės apsalo nuo dvimetrinio grožio – daug metų ruoštas elito kandidatas išlindo iš Juodo Stiklo Kubo Belmonte

40488479_1855262007921712_1217821119034163200_n

40488479_1855262007921712_1217821119034163200_n

Balys Tulevičius

Hibridinė rinkimų kampanija prasidėjo! Lietuvos moterų širdelės apsalo nuo dvimetrinio grožio – daug metų ruoštas elito kandidatas išlindo iš Juodo Stiklo Kubo Belmonte

 

40488479 1855262007921712 1217821119034163200 n

Įdomus dalykas, bet tai, kad kai kurios elito grupuotės senų seniausiai nusižiūrėjo bankų tarnautoją dr.G.Nausėdą, kaip potencialų laimėtoją Prezidento rinkimuose, anokia paslaptis jau daug metų.

Kandidato pasirinkimas atvirai nutaikytas į tą rinkėjų daugumą, kuri balsuoja vadovaudamasi ne tiek galvos, kiek …khhm, kitos kūno vietos signalais. Na, kaip galima nenubalsuoti už tokį protingą, turtingą, berods, su ta pačia gyvenantį ir nuolat savo ekspertinę išmintį televizoriuje ir spaudoje reiškiantį dvimetrinį gražuolį pačiame jėgų žydėjime? Taigi Svajonių Jaunikis visame gražume. Neįmanoma susilaikyti paprastai moterėlei!

Tuo tarpu kuo šis kandidatas užkabina dalį vyriškos auditorijos, kuriai neturėtu būti būdingas balsavimas antru galu – bent jau kol kalbame apie politiką, suprasti sunkiau.

Taip, kad G.Nausėda gerai atrodys ir puikiai reprezentuos Lietuvą, sveikindamas tautą Kalėdų proga bei pozuodamas nuotraukose kitų šalių vadovų apsuptyje – akivaizdu. O kas dar?

Kokie gyvenime nuveikti darbai ar žygiai byloja šio kandidato naudai?

Na taip, gavo gerą išsilavinimą, padarė puikią karjerą ir užkalė gražaus pinigėlio skandinaviškuose bankuose, gindamas ir rūpindamasis jų interesais. Taip, moka pakalbėti televizoriuje nutaises ekspertinę veido išraišką bet kokia tema. Taip, patinka moterims. Taip, yra pripažintas Lietuvos elito narys ir mėgstamas žurnalo „Žmonės” personažas.

Berods, viskas?

O štai kitos savybės, pademonstruotos ilgame gyvenimo kelyje, sukelia minčių. Tame tarpe, baisu net paminėti, įvairių.

Na, kad ir šios senos ir kiek naujesnės istorijos:
————-
A. Tas saldus žodis – Privatizacija:

Dr. Rasa Čepaitienė dalinasi senais studentiškais nutikimais privatizacijos kontekste:

„…Kažkada būsimas Kandidatas Nr. 1 dar nebuvo elito svajonių Kandidatas, o tik paprastas VU ekonomikos doktorantas, su žmona gyvenęs VU darbuotojų bendrabutyje. Ir stojo Nepriklausomybė irgi kitos permainos. Ir sugalvojo mūsų herojus privatizuoti savo butuką bendrabutyje, ir suagitavo kitus bendrabučio gyventojus per teismą irgi privatizuoti ten esančius savo būstus. Ir teismas leido jiems visiems privatizuoti. Išskyrus mūsų svajonių Kandidatui, mat paaiškėjo, kad jis jau turi butą Klaipėdoje, bet tai nuo teismo nuslėpė, o privatizuoti savo gyvenamą būstą buvo galima tik tiems, kurie nieko neturėjo…

Jau tada Kandidatas pasižymėjo polinkiu neteisėtai įgytam nekilnojamam turtui, kuris visu gražumu išsiskleis vėliau, bet tą istoriją jau žinote… „

B. Netyčiomis – visai netyčiomis – apsitvertas valdiškos žemės gabalėlis:

Gitanas Nausėda neišsitenka savo žemėje, tai prigriebė ir valstybinę

http://www.ve.lt/…/gitanas-nauseda-neissitenka-savo-zemeje…/

Kas Vilniaus parkuose užėmė valstybinę žemę: pažeidimai ir G. Nausėdos kieme
https://www.delfi.lt/…/kas-vilniaus-parkuose-uzeme-valstybi…

C. Torto dėžės formos stiklainis regioniniame parke vietoje seno kolūkinio šiltnamio greta istorinių paminklų – su neminimų teisėjų pagalba:

Aplinkosaugininkai įgėlė stiklinį namą po Pūčkorių atodanga pasistačiusiam G. Nausėdai

https://www.delfi.lt/…/aplinkosaugininkai-igele-stiklini-na…

Įdomūs dalykai, vienok:

„….yra juridiniai dalykai, kurie įpareigoja šnekėti puse lūpų tam, kad pats nebūtum patrauktas baudžiamojon atsakomybėn kaip pasakęs per daug“, – DELFI aiškino Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos direktorė Vida Petiukonienė. …..patys ekspertai išvadoje rašė, kad ir teisės aktai modernaus namo statybai prieštarauja, tačiau teismai įpareigojo suderinti projektą….Ji norėjo lentelėje parašyti ir teismų pavadinimus, ir teisėjų pavardes. Tačiau tada tektų veltis į teisminius ginčus.

….ten, kur dabar stovi G. Nausėdos namas, sovietmečiu pastatytas šiltnamis. Šalia išdygusiame 16 kvadratinių metrų ploto šiltnamio priestate gyveno žmonės. Kai atsirado galimybė privatizuoti gyvenamąjį plotą, ten gyvenę žmonės miniatiūrinį namuką privatizavo. Taip priestatas gavo gyvenamojo namo statusą, prie kurio suformuota namų valda. Taip atsirado nekilnojamojo turto vienetas, istoriškai neturintis nieko bendro su vietove.

„Tokie kubai yra Rytų kraštų, o ne Lietuvos, tradicinė architektūra, be abejo, tai visiškai prieštarauja galiojantiems teisės aktams, nieko bendro neturi su tradicine architektūra. Antra, šalia patrankų liejyklos, šalia dvaro turi būti stilistinis vientisumas – ir šlaitiniai stogai, ir privalomos tradicinės statybinės medžiagos – medis, akmuo, mūras, o turime tai, ką turime“, – dėsto direkcijos vadovė.
————–
Panašu, kad Elito kandidatas Nr.1 turi gan savotišką supratimą apie turtingo ir įtakingo piliečio santykį su visuomene ir lyg ir visiems privalomais įstatymais?

Panašesnį į tą, kuris paplites šalyse, esančiuose kiek į Rytus nuo gimtosios Lietuvos. Ten irgi įstatymai rašomi visiems, išsskyrus tuos, „kam nepriklauso”.

Žiū, atgims ir gatvių blokavimai, kaip kokioje Maskvoje, kai Prezidentas teiksis į savo Stiklo Rūmus važiuoti laisvalaikiui.

Na, bet dar palaukim. Gal dar nenutiks.

#HibridinėRinkimųKampanija
#SkandinavųBankaiValdysLietuvą
#MoterieBalsuokGalvaNeTarpkoju

Facebook komentarai
});}(jQuery));