Lietuviams olimpiadoje įdomiausia krepšinis ir R. Meilutytė

Lietuviams olimpiadoje įdomiausia krepšinis ir R. Meilutytė

Įsibėgėjus prekybai bilietais į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes, vienintelis oficialus jų platintojas kelionių organizatorius „Novaturas“ pastebi, kad pirkėjai labiausiai domisi krepšiniu, plaukimo varžybomis, kuriose plauks Rūta Meilutytė bei lengvosios atletikos rungtimis.

 

Bilietų dar yra

 

„Bilietų nedaug, bet dar liko. Pastebime tendenciją, kad perka daugiausiai draugų kompanijos, kurios jau anksčiau yra dalyvavusios olimpiadoje ir tiksliai žino, kokias varžybas nori stebėti“, – komentuoja „Novaturo“ vadovas Linas Aldonis.

 

Šiuo metu parduotos kelios dešimtys bilietų, kainuojančių nuo keliasdešimties iki kelių šimtų eurų. Kainai daro įtakos varžybos, kurias norima stebėti, bei vietos – net į tas pačias varžybas bilietų kainos gali skirtis keliais šimtais eurų.

 

„Bilietus pardavinėsime kol jų bus. Kadangi į Braziliją vizų Lietuvos piliečiams nereikia, galima juos pardavinėti iki pat Olimpiados pradžios. Tačiau tuos kurie dar svarsto, raginčiau paskubėti apsispręsti. Bilietų į olimpines varžybas liko nedaug, jau dabar problematiška pasirūpinti nakvyne ir skrydžiu, nes tiek lėktuvo bilietų, tiek nerezervuotų viešbučio kambarių taip pat liko nedaug ir jie sparčiai tirpsta bei brangsta“,– perspėja „Novaturo“ vadovas.

 

Perspėja saugotis apgavikų

 

Iš viso Lietuvai į didžiausią šių metų sporto šventę skirta 1800 bilietų. Didžioji bilietų dalis atiteko Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui (LTOK) bei kitoms sporto organizacijoms, tačiau apsilankyti renginyje sudarytos galimybės ir pavieniams sporto entuziastams. Jie bilietus į rungtynes gali įsigyti iš vienintelio oficialaus bilietų platintojo Lietuvoje – kelionių organizatoriaus „Novaturas“. Juos įsigyti gali tik Lietuvos piliečiai.

 

„Kadangi Olimpiada – didelio susidomėjimo visame pasaulyje sulaukiantis renginys, prekyba bilietais yra griežtai reglamentuota. Kiekvienai šaliai Olimpinis organizacinis komitetas skiria tam tikrą kvotą bilietų. Žinau, kad įvairiais keliais siūloma įsigyti nebrangių bilietų, tačiau raginame žmones būti labai atsargiais. Bilietų pardavimo taisyklės labai griežtos, už jų pažeidimą numatytos sankcijos, tad oficialūs nacionaliniai atstovai vargu ar ryšis jas pažeisti“,– aiškina L.  Aldonis.

 

Bilietus į Olimpines varžybas parduodantis „Novaturas“ siūlo įsigyti ne tik juos, bet pasirūpinti ir kelione bei jos programa. Šiuo metu yra suformuotos dvi grupės vykti į olimpiadą – 07.31 – 08.11 ir 08.13 – 08 24 dienomis. Tai bus pažintinės kelionės su galimybe apsilankyti olimpinėse žaidynėse. „Keliautojai galės pasinaudoti mūsų siūloma kelionės programa arba sudarysime jiems asmenišką pasiūlymą“, – sako L. Aldonis.

 

Apie įmonę

 

Didžiausias poilsinių ir pažintinių kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“ veiklą vykdo nuo 1999 metų. Per metus „Novaturas“ organizuoja virš 3400 skrydžių daugiau kaip 29 kryptimis.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: UGNĖ PETRAUSKAITĖ, UAB „PUBLICUM”

Facebook komentarai
});}(jQuery));