„Lietkabelio“ direktorius prieš kovą su „Žalgiriu“: mūsų komanda yra geros nuotaikos

„Lietkabelio“ direktorius prieš kovą su „Žalgiriu“: mūsų komanda yra geros nuotaikos

 

Svarbiausios LKL atkrintamųjų varžybų kovos įgauna pagreitį. Šį vakarą prasidės antroji atkrintamųjų varžybų pusfinalio serija, kurioje susigrums Panevėžio „Lietkabelis“ ir trečiąją vietą šiemet Eurolygoje iškovojęs Kauno „Žalgiris“. Nors serijos favorite laikoma „Žalgirio“ komanda, tačiau „Lietkabelio“ direktorius Mantas Ignatavičius klubo sirgaliams ir visiems krepšinio gerbėjams žada atkaklią kovą.

 

Laukia aukšto lygio krepšinio ir pilnos namų arenos

 

„Ne paslaptis, kad laimėti seriją prieš vieną geriausių šio sezono Europos komandų galimybių turime nedaug. Tačiau mūsų komanda yra geros nuotaikos ir pasiryžusi kovoti dėl pergalių. Net jei ir nepavyks laimėti, manau, Lietuvos krepšinio gerbėjai išvys puikų reginį ir aukščiausio lygio krepšinį“, – sako M. Ignatavičius.

 

Būtent toks krepšinis „Lietkabelio“ komandai leidžia žaisti pilnoje sirgalių arenoje. Praėjusių metų pusfinalio serijoje su Lietuvos rytu“ buvo užfiksuotas komandos varžybų lankomumo rekordas. Lemiamas tos serijos rungtynes „Lietkabelio“ namų arenoje stebėjo 6369 žiūrovai. Didžiulio sirgalių palaikymo klubo direktorius tikisi ir serijoje su „Žalgiriu“, kuriam „Lietkabelis“ pernai nusileido LKL finale.

 

Stiprybė – ištikimi sirgaliai

 

„Sirgaliai visuomet yra svarbus faktorius. Jie – tarsi šeštasis mūsų žaidėjas. Dėl to labai lauksime visų  atvykstant palaikyti komandos rungtynėse su „Žalgiriu“, o jei nepavyks pateikti staigmenos pusfinalyje – tuomet kovose dėl trečiosios vietos. Manau, daug žiūrovų pusfinalio serijos metu Panevėžyje sulauksime dar ir dėl to, kad miesto gyventojai tikrai supranta krepšinį, vertina aukščiausio lygio meistriškumą, todėl nepraleis progos pamatyti, kaip atkrintamosiose varžybose aikštelėje atrodo ne tik mūsų, bet ir viena geriausių šių metų Europos komandų“, – sako M. Ignatavičius.

 

Anot „Lietkabelio“ direktoriaus, komanda turi vienus ištikimiausių sirgalių lygoje, todėl, atsidėkojant už tai, kaip ir praėjusiais metais, aktyviausiam iš jų bus įteikta „Kalnapilio-Tauro“ grupės įsteigta „Ištikimiausio gerbėjo“ taurė. Šis apdovanojimas bus įteiktas paskutiniųjų šio sezono „Lietkabelio“ varžybų metu.

 

Miestui LKL atkrintamųjų kovos – didelė šventė

 

„Panevėžys tikrai džiaugiasi komandos pasiekimais ir tuo, kad keletą pastarųjų metų pelnytai galime vadintis krepšinio miestu. Galbūt negalime pasigirti tokiomis skambiomis pergalėmis ir titulais kaip kad mūsų varžovai šioje serijoje, tačiau turime daug ryžto ir džiaugiamės kiekvienu laimėjimu, kiekvieną naują iššūkį priimame su dideliu entuziazmu. Manau, tą galima pasakyti tiek apie mūsų komandą – žaidėjus, trenerius – tiek apie sirgalius“, – mintimis dalinasi M. Ignatavičius.

 

„Lietkabelio“ direktoriaus teigimu, komandos pasiekimai ir įsitvirtinimas geriausių šalies krepšinio klubų viršūnėje yra naudingas ir miesto įvaizdžiui. Komandos pergalės skatina panevėžiečių pasididžiavimo savo miestu jausmą, patriotiškumą.

 

Tikslas – LKL medaliai

 

Nors „Lietkabelio“ sezonas dar nesibaigė, klubo direktorius jį jau laiko sėkmingu, nepaisant to, kad reguliariajame sezone tikėtasi užimti aukštesnę vietą.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));