skip to Main Content

„Lidl“ logistikos centras paskelbė veiklos pradžią

Šiandien Kauno rajone, Ramučių kaime, oficialiai atidarytas bendrovės „Lidl Lietuva“ logistikos centras. Iš čia Lietuvos bei užsienio gamintojų prekės bus tiekiamos į „Lidl“ parduotuves, kurios jau netrukus atvers duris šalies pirkėjams.

 

Tarptautinės prekybos įmonės logistikos centras, kurio vertė siekia per 38 mln. eurų, yra vienas iš moderniausių tokio tipo objektų Baltijos šalyse. 2016 m. čia planuojama sukurti iš viso per 100 naujų darbo vietų. Šešių futbolo aikščių dydžio – 42 800 m2 – statinyje įrengtos įvairių funkcinių galimybių sandėliavimo patalpos ir biurai. 14 tūkst. m2 užima šaldomos erdvės.

 

Prisiimdama atsakomybę už savo veiklą, bendrovė „Lidl Lietuva“ teikia pirmenybę pažangioms technologijoms bei rūpestingam išteklių naudojimui. Šią nuostatą atspindi ir logistikos centro įrangos bei valdymo sprendimai.

 

Pastate įrengti LED šviestuvai padeda taupiai naudoti elektros energiją. Šaldymo įrenginiuose pasitelkiami išimtinai natūralūs šaltnešiai, o vėsinimo ir šaldymo procesų metu pagaminta šiluma naudojama kitoms logistikos centro erdvėms šildyti. Įdiegta atliekų tvarkymo metodika padeda surūšiuoti ir tolesniam perdirbimui paruošti pakavimo medžiagas. Be to, bendrovė naudoja elektros energiją, gaminamą mūsų šalyje iš atsinaujinančių išteklių. Dėl savo techninių ir valdymo ypatumų „Lidl Lietuva“ logistikos centras pelnė tarptautinį „BREEAM In-Use“ sertifikatą, kuriuo ženklinami pastatai, darantys mažiausią poveikį aplinkai.

 

„Logistikos centro atidarymas atveria finišo tiesiąją ruošiantis pakviesti Lietuvos gyventojus į naująsias „Lidl“ parduotuves, – sakė bendrovės „Lidl Lietuva“ valdybos pirmininkas Radostin Roussev-Peine. – Motyvuotas kolektyvas ir racionalūs logistikos sprendimai padės įgyvendinti mūsų kaip prekybos tinklo siekį – siūlyti savo pirkėjams geros kokybės prekes palankiomis kainomis.“

 

Konkreti „Lidl“ prekybos tinklo atidarymo Lietuvoje data bus paskelbta užbaigus parengiamuosius darbus.

 

Apie „Lidl“

 

„Schwarz“ įmonių grupė, kuriai priklauso „Lidl“ parduotuvės, yra viena iš pirmaujančių mažmeninės prekybos maisto produktais įmonių Vokietijoje ir Europoje. Šiuo metu „Lidl“ veikia 29 šalyse. Tinklo parduotuvės veikia 26 šalyse. Lietuvoje, Serbijoje ir JAV „Lidl“ atstovauja vietiniai darbuotojai. Europos šalyse „Lidl“ valdo apie 

10 000 parduotuvių tinklą ir daugiau kaip 140 prekių paskirstymo centrų. „Lidl“ iš viso turi daugiau kaip 200 000 darbuotojų. „Schwarz“ įmonių grupės apyvarta 2014 finansiniais metais, lyginant su ankstesniais, išaugo 7 % ir siekė 79,4 mlrd. eurų. Darbuotojų skaičius atitinkamu laikotarpiu išaugo 15 000 ir šiuo metu siekia 350 000.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: AGNĖ KALINKAITĖ, BVRG BURSON – MARSTELLER

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));