Lenkijos parlamento posėdyje advokatas R.Fuellmich įvardino Billą Gatesą ir Klausą Schwabą kaip pasaulinio sąmokslo organizatorius (pildoma)

fuellmish

 

https://twitter.com/TheNo1Waffler/status/1477642162842046467?s=20

JAV teisininkas daktaras Reineris Fuellmichas kaltina Billą Gatesą ir Klausą Schwabą ir įvardija juos Lenkijos parlamento posėdyje kaip pasaulinės pandemijos, sukėlusios begalę kančių, nusikalstamus sąmokslininkus.

 

Štai ką Lenkijos parlamente liudijo advokatas Fuellmish : „Pažiūrėkime, ką sugalvojo pasauliniai globalistai ir juos aptarnaujančios vyriausybės, ir kaip juos galima sustabdyti. Neįtikėtina, tačiau pasaulio globalistai ir juos aptarnaujančios lėlės, kaip Klaus Švab, nė kiek neslepia savo ketinimų ir plačiai ir atvirai apie tai kalba. Lygiai tą patį daro ir Bill Gates, „Microsoft“ savininkas ir didžiausias investuotojas į vakcinas. Daugelį metų tęsdamas savo tėvo darbą,  Bill Gates kalba apie poreikį dramatiškai sumažinti Žemės populiaciją. Daugelį metų Bill Gates yra laikraščių antraštėse ir ten aprašoma, kaip jis investuoja į tariamas vakcinas Afrikoje Ir Indijoje, nors tas vakcinavimas iš tikrųjų reiškė, kad mergaitės ir moterys po „vakcinos“ buvo sterilizuotos.
Klausas Švabas kalba tą patį ir apie tai rašo savo knygoje „The Great Reset“ (Didysis nunulinimas). Šioje knygoje Švabas reikalauja, kad pasaulį valdytų pasaulio vyriausybė su Jungtinių tautų vėliava. Nors šiuo metu JT valdo Švabo įsteigtas Pasaulio ekonomikos forumas.
Tam, kad sukurti tokį modelį, reikia sukurti pasaulyje kiek įmanoma daugiau chaoso, pandemijų ir karų, įskaitant ir karą su Rusija, apie kurį visi kalba, taip pat reikia kuo daugiau pilietinių karų ir natūralių katastrofų. Viso to reikia vienam tikslui – įtikinti pasaulio tautas, kad nacionalinės vyriausybės nesugeba tvarkytis su šiomis bėdomis, ir kad tik pasaulinė vyriausybė gali jas išspręsti. Tuo pačiu metu Švabas kalba apie tai, kad reikia perduoti visą pasaulio turtą globalistams tam, kad 2030 m. niekas, išskyrus, žinoma, globalistus, apskritai nieko neturėtų. Kartu mums teigiama, kad visi bus dėl to laimingi.
Kartu, ir tai yra globalistų strategijos esmė, bus panaikinti bet kokie grynieji pinigai. Jie bus pakeisti skaitmeniniais pinigais.  Būtent toks modelis leis surasti bet kurį žmogų per skaitmeninius pinigus, anuojant įvairias sekimo sistemas. Be to, tai netgi ne mano, o psichiatrų nuomone, kurie sako, kad minėti globalistai ir jų planai yra visiškų psichopatų ir sociopatų darbas.
(Autoriaus pastaba – tai, kad Lietuvos vyriausybė itin stropiai vykdo visus šių psichopatų parėdymus, įrodo ir paskutinis sprendimas bet kokius atlyginimus mokėti per banką, ir draudimas tam naudoti grynuosius pinigus, grasinanti didžiulėmis baudomis)
Tam, kad jiems pasipriešinti, mes susivienijome į judėjimą, kuriam priklauso daug pasaulio mokslininkų ir teisininkų, tarp jų yra ir buvęs „Pfizer“ viceprezidentas, ir RNR testų išradėjas daktaras Malone. Prie mūsų jungiasi ir daug politikų, įskaitant ir Rytų Europos šalis, Visi mes suprantame, kokia pavojinga šiandien situacija. Mes padarėme tokias išvadas – be jokių abejonių, visos covid priemonės neturi nieko bendro su žmonių sveikata. Jokios pandemijos nėra, yra tik cirkuliuojantis virusas, su kuriuo bet kurio žmogaus imuninė sistema gali tvarkytis taip pat sėkmingai, kaip ir su sloga. Negana to, yra labai daug gerų metodų išvengti arba gydyti šią ligą.
Antra išvada – mūsų vyriausybės, bent jau dauguma vyriausybių Europoje ir JAV vyriausybė, dirba ir daro viską ne savo žmonių naudai. Greičiau priešingai – šios vyriausybės dirba kontroliuojamos jau minėtų globalistų ir įvairių nevyriausybinių organizacijų.  Visas jas Austrijos kancleris Dr. Fic įvardino vienu žodžiu „Mr. Global“. Todėl ir aš naudosiu šį terminą, kalbėdamas apie tuos, kurie tampo virvutes ir marionetes.
Visos vyriausybių priemonės – karantinai, apribojimai, kaukės  ir visokie galimybių pasai – tai yra priemonės prieš grėsmę, kurios iš tikrųjų niekada nebuvo. Visų šių priemonių tikslas yra vienas – išgąsdinti žmones taip, kad jie patikėtų, kad vienintelis išsigelbėjimas yra taip vadinamos „vakcinos“.
Facebook komentarai
});}(jQuery));