Lekiantis sunkvežimis Nicoje 2 km. traiškė švenčiančius vaikus ir suaugusius: 80 aukų! Atspėkite teroristo tautybę ir religinę priklausomybę

0nicas

0nicas

 

Raimondas Navickas

 

Lekiantis sunkvežimis Nicoje 2 km. traiškė švenčiančius vaikus ir suaugusius: 80 aukų! Atspėkite teroristo tautybę ir religinę priklausomybę

Sako, kad ir šuo kariamas pripranta. Panašu, kad ir mes jau spėjome priprasti prie naujienų apie šimtais žudomus taikius prancūzus. Jie žudomi savo šalyje, savo miestų gatvėse, savo restoranuose ar šventėse. Valdžiai ir prezidentui bejėgiškai skėsčiojant putliomis rankutėmis.

Vaizdelis iš šono labai primena į vištidę įsisukusią kiaunę, kuomet šeimininkas ramiai snaudžia, pripampęs raudono vyno su varlių kulšelėmis, o įsismaginęs žvėrelis skerdžia bejėgiškai kudakuojančias vištas tuzinais.

Visgi, panašu, kad Europa yra aktyviai stumiama link naujojo totalitarizmo ar bent jau rimto autoritarizmo. Nes labai ilgai kentėti tokia „kiaunės girtuoklio vištidėje” situaciją net tokia tolerantiška tauta, kaip prancūzai, nepajėgs.

Dovanokite, bet tiems, kas yra susipažinęs su terorizmo, pasipriešinimo judėjimų ir rezistencijų ir kovų su jais istorija, akivaizdu, jog islamistinis terorizmas Europoje iš esmės yra nesunkiai nugalimas reiškinys.

Jau vien dėl to, kad yra itin nesudėtinga identifikuoti tos ideologijos reiškėjus ir aktyvistus, kurie reiškiasi gan siauroje etnoreliginėje terpėje. Čia jums ne kokios ultrakairuoliškos Raudonosios brigados, tūnančios po garbių akademikų ir dėstytojų kaukėmis.

0nicas

Prancūzai tapo teroristų belaisviais savo šalyje -po teroror Nicoje  vaikšto pakeltomis rankomis

 

Nugalėti islamistų terorizmui tereikia tik dviejų dalykų:

– atsisakyti idiotiškų politkorekcijos nuostatų, vadinti daiktus ir reiškinius tikraisiais vardais bei smūgius nukreipti tikslingai;

– sugebėti imtis efektyvių ir griežtų priemonių, aiškiai suvokiant ir įvardinant priemonių tikslą bei jų objektą.

Žinoma, būtina mobilizuoti visuomenę ir sukelti absoliutaus nepakantumo radikaliam islamizmui bangą.

Ir tiek. Po metų – kitų islamistų teroras Europoje išnyktų, kaip dūmas.

Antraštėje uždaviau mįslę – štai teisingas atsakymas tiems, kam tolerancijos užspaustos smegenėlės neleidžia į ją atsakyti savarankiškai:

„…sunkvežimį vairavo 31-erių metų tunisiečių kilmės Nicos gyventojas.” – kitaip sakant, musulmonų tikėjimo arabas, tolerantiškai apskelbtas „prancūzu pagal pasą”.

———————-

Ačiū Dievui, Lietuvoje kol kas nieko panašaus tikėtis negalime. Bet

Dievas mato – yra ir mūsų valdžioje žmonių, kurie deda pastangas, kad ir pas mus atsirastu terpė radikaliųjų islamistų terorizmui. Kad ir lietuviai gyventų vištidės su reguliariai apsilankančia kiaune, sąlygomis.

Nieko, ateis laikas – ir mes visiems viską priminsime. Geri darbai neliks neatlyginti.

Facebook komentarai
});}(jQuery));