Latviai nutarė neremti D.Grybauskaitės kandidatūros į Europos Vadovų Tarybos pirmininko pareigas

Grybesunosimi

Grybesunosimi

Stanislovas Tomas

Grybauskaitė meluoja, kad nenuskrido į Latvijos nepriklausomybės minėjimą dėl sugedusio lėktuvo. Su mašinos diplomatiniais numeriais iki Rygos 2 valandos. Tiesiog latviai nutarė neremti jos kandidatūros į Europos Vadovų Tarybos pirmininko pareigas.

 

Grybesunosimi

 

Redakcijos prierašas: kaip žinia, D.Grybauskaitė labai pakenkė Latvijai, apgavusi kaimynus, su kuriais buvo sutarta, kad regioninis SGD terminalas bus statomas Rygoje už ES lėšas.

„Magnolija” nusprendė visus apgauti – staiga nurodė statyti ‘Independence” Klaipėdoje, galvodama, kad paskui galės primesti šį projektą Latvijai ir Estijai.

Tačiau kaimynai atsisakė dalyvauti šioje afreoje, ir vietoje to nusitiesė dujotiekį iš Suomijos, taip pasmerkdami „Independence” bankrotui. Už šią aferą iki šiol milžiniškas sumas moka tik Lietuvos vartotojai

Latviai itin taikliai pasišaipė iš „Magnolijos”, kuri Latvijos žurnalistui nurodė uždavinėti tik išmoktus klausimus, ir taip dar kartą sukėlė ekscelencijos pykčio protrūkį. Iki šiol visa Lietuvos šūdasklaida žaidžia Grybauskaitės žaidimą – užduoda jai tik „sutartus” klausimus, į kuriuos atsakymą ji žino atmintinai

 

https://www.youtube.com/watch?v=ApVp7-0qq2A

Facebook komentarai
});}(jQuery));