Landsbergizmas: Gedimino Vagnoriaus žento sudorojimas, užmūrijant kalėjime

Landsbergizmas: Gedimino Vagnoriaus žento sudorojimas, užmūrijant kalėjime

Kristina Sulikienė

Lietuvoje klesti landsbergizmas. Ne kartą rašėme ir rašysime, jog klesti atskira landsbergizmo sistema, kuri visiškai nekaltą žmogų sudoros ir sugniuždys taip, kad jis nebeatsikels.

Sudorotas asmeninis Vytauto Ladsbergio apsaugininkas 1990-1991 m. kūnu jį gynęs nuo sovietų snaiperių Raimundas Ivanauskas. V. Landsbergiui nei raumuo nesujudėjo. Nei karto neaplankė jo byloje, ar namuose.

Medininkų žudynės jam visiškai neįdomios – kitaip būtų liepęs tirti, o ne klastoti šią bylą.

Visi,kas neįtinka Landsbergiui ar jo aplinkia gražiai kaip šiltos vilnos sudorojami.

Buvęs premjeras G. Vagnorius turi dukrą, kuri nesusituokusi susilaukė 3 vaikų.

Bet žentas kažkuo neįtiko G.Vagnoriui, kurio mąstymas – landsbergistinis.

Prieš žentą prasidėjo provokacijos. Kažkas pavogė jo visus daiktus, o kai jis bandė apgauti – buvo apkaltintas pasikėsinimu, grasinimu, ir dar bendrininkų grupėje. (Gavo vienoje byloje kelis metus, vėliau buvo pripažintas nekaltu, o 3 metus kalėjime praleisti metai – beprasmiškais. Bet niekas neatsiprašė, karuselė sukosi toliau.)

KGB niekada nedirba po 1 bylą.

Žentas turėjo lombardą. Tuomet buvo siunčiami narkomanai su vogtais daiktais, vėliau jie apkalbėjo savo geradarį.

Kai kurių narkomanų net nebėra gyvųjų tarpe.

Tačiau Vagnoriaus žentas sėdi jau daug metų kalėjime. Nors spauda rašė, jog neva jis nuteistas, jis kaip Saulius Vitkus, kurio nebuvo galima metų metais pamatyti, turi suimtojo statusą.

Dar geriau – 3 Vagnoriaus anūkams meluojama, jog tėvelis užsienyje: nors vaikų mama laimėjo teismą, už akių iš negalinčio dirbti vyro, kuris laisvėje turėjo verslus, prisiteisė pinigų išlaikymui už 3 metus, ir nusistatė bendravimo tvarką. O šita teismo sprendimo dalis nevykdoma, nes landsbergistano gyventojams teismų sprendimai – negalioja. Prisiminkime Laimutę Stankūnaitę: nors teismas ją buvo įpareigojęs bendrauti su dukra, šitos sprendimo dalies ji nevykdė. Bet paskiau apkaltino globėją Neringą Venckienę, nuo kurios tas pats mūsų minimas Vytautas Landsbergis su visais konservatoriais nusisuko.

Teismo sprendimas, pagal kurį vaikai turi kartą per savaitę būti atvedami į kalėjimą – nevykdomas, nes esą kai vaikas pamatė tėvelį suimtą, jam sutriko regėjimas. Nešioja akinius.

Visos šitos pasakėlės iš rūsio įmanomos tik landsbergizmo Lietuvai.

Jeigu esi iš „kitos Lietuvos“, geriau su Vagnoriais ir Landsbergiais neprasidėk.

O tai sėdėsi be teismo sprendimo kokius 8 metus, be teisės kada nors išlįsti į laisvę.

Straipsnis parengtas pagal kalinių teisių organizacijos suteiktą informaciją.

Primename, jog kalinys, ar suimtasis nepraranda teisės į šeimą, ir į bendravimą, bei į teismų sprendimų vykdymą. Kažkodėl kalėjimai „praryja“ jaunus žmones ilgiems metams, ir net nesvarsto jų paleisti lygtinai, arba iš suėmimo namo, kad jie bent galėtų atlyginti tariamą žalą, kurią jie neva padarė, kaip šis jaunuolis, savo daiktų grobikams, kai norėjo jėga atgauti savo turtą, arba kai nuskriaudė vargšus narkomanus, kurie vogė iš kitų žmonių aukso dirbinius, o vėliau vienas kitam perpjovė gerklę.

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));