Kviečiami vienytis visi, nukentėję nuo mafijinės „teisėsaugos'”

 

LAISVO LAIKRAŠČIO redaktoriui Aurimui Drižiui

 

Lietuvos Piliečių Tarybos pirmininkė Scholestika Katavičienė

INFORMACINIS PRANEŠIMAS Lietuvos piliečiams, Proceso šalims įvairiose bylose Kauno apylinkės teisme

Kaip žinia, tikslu – visuomenė reikalauja teismams vykdyti teisingumą, mes reikalaujame tik teisingos, teisiškos ir skaidrios teisėsaugos bei teisėtvarkos, 2015 metų kovo 7d. inicijavau masinį mitingą Lietuvos lygmenyje prie Kauno apylinkės teismo, o 2017 m. rugpjūčio 21- rugsėjo 25d. vykdėme Protesto ir Bado AKCIJĄ Daukanto aikštėje, Vilniuje tuo pačiu tikslu. Noriu tik priminti, kad ši AKCIJA yra tęstinumo pobūdžio ir ji bus veiksminga iki tol, kol bent minimaliai Lietuvoje bus skaidresnė teisinė sistema bei Lietuvos teismuose bus vykdomas teisingumas, kas yra teismų prioritetas ir prestižas.

 

  • Dėl tos priežasties, kad kol kas žymesnių pokyčių toje vietoje nėra ir nenusimato, aš siūlau pereiti mums prie radikalesnių priemonių, siekiant ir toliau reikalaujant teisingumo vykdymo. Toms proceso šalims, kurios patyrė konkrečių nesąžiningų ir be jokios abejonės korumpuotų teisėjų rankomis įvykdytą beteisiškumą ir savivaliavimą jų atžvilgiu, neteisėtai prisidengus Lietuvos Vardu ir priėmus neteisingus, neteisiškus ir neskaidrius teismų verdiktus, o mūsų visų rankose yra tokių bylų procesinė medžiaga bei konkrečių teisėjų priimti absurdiški verdiktai, toms proceso šalims, kurių interesai ir teisė buvo pažeisti atviru tekstu ir neteisėtai, teismo keliu, aš patariu mums vienytis dar ir dar kartą, nes tik vienybėje yra mūsų jėga.

 

  • Kaip ir minėjau, pradėsime nuo Kauno apylinkės teismo ir jame dirbančių žemiau išvardintų teisėjų:

 

  • Civilinių bylų teisėjos: Virginija Simanavičienė, Vida Jegorovienė, Edita Šliumpienė;

 

  • Baudžiamųjų Bylų teisėjas Raimundas Mikšta.

 

Orientuokimės j tai, kad suklastoti dokumentai bei melagingi parodymai ir įrodymai, kuo vadovaujasi aukščiau įvardinti teisėjai, neturi senaties, todėl nereikia mūsų gąsdinti ir klaidinti įvairiais terminais.

 

Tai tik pradžia. O mano kontaktinis tel. Nr. 861151329.

Facebook komentarai
});}(jQuery));