Koronavirusas. Be baimės. Arba kodėl karantine mūsų laukia badas?

iskrito

iskrito

Koronavirusas. Be baimės.

 

 iskrito

Mūsų vadinamai tradicinei medicinai  – vos 110 metų – atsirado Amerikoje kartu su farmacine pramone .  Tai yra tikrai nedidelis laiko tarpas, kad ją vadinti“tradicine“. Iš tikrųjų tradicine medicina galima vadinti tą , kuria naudojosi nuo neatmenamų laikų kinų vienuoliai, vedai ar žiniuonys . Juos vienija tai, kad visada žmogus buvo gydomas pagal priežasties buvimą, o ne simptomatiškai, ir gydomas tik natūraliomis priemonėmis iš gamtos, kas atitinka mūsų bendrą prigimtį. Ši sistema veikė , veikia ir veiks visada. Tik reikia žinių, kad ja pasinaudoti.Šia yra mūsų visuomenės silpnoji vieta. Dievas davė mums imuninę sistemą, tačiau ji šiandien minima tik kaip kažkas, kas įgyjama tik po vakcinacijos. Po vakcinacijos  žmogus įgyja antikūnius ir imunitetą  tik TAM virusui, o jis kinta.Tai dar vienas žmonių klaidinimas. Žmogaus imuninė sistema visada buvo ir YRA, bet kodėl ji neveikia? Yra gilios priežastys, susijusios su nuodijančia mus maisto pramone, pastoviu stresu, kuris šiomis dienomis dar labiau  mus vargina , ir pašlijusia energetika, kuri tik parodo, kaip mes patys save žalojame, paklusdami sistemai, kuri  tik suinteresuota , kad mes prabalsuotume už „juos“ artėjančių rinkimų metu… bet šiaip ta sistema yra viskuo patenkinta, nes gyvena išskirtinai„giliame komforte“, o komfortas žmones bukina. Įtraukta tūkstančiai žmonių kovoje su nematomu priešu, o per skubotumą patys pasidaro viruso pernešėjais.

      Niekas neduoda išsamios informacijos apie patį Koronavirusą ir apie būdus, kaip jį sustabdyti be priverstinės izoliacijos –  tiesiog – kitaip.

Pažinkime savo priešą – ir baimės kaip nebūta, sako sena patarlė.

Pats virusas yra RNK modelio, kas reiškia, kad jis turi vieną baltyminę grandinę informacinio kodo, kuris pats savaime nėra aktyvus ir nesidaugina, bet atgyja tik gyvame organizme. Jo

Baltymas prisiglaudžia prie ląstelės sienelės ir per silpniausią vietą patenką į ląstelės vidų, kur pradeda keisti ląstelės struktūrą ir replikuotis. Kai viruso atsikartojimų pasidaro per daug, vyksta ląstelės sprogimas, ir taip virusai patenka į kraujotaką…prasideda liga. 

Kas gali sustabdyti viruso plitimą?  Tik mūsų imuninė sistema, kurią mums davė Dievas, įkvėpdamas gyvybę. Pasirodo, jog testo, ar tavo imuninė sistema yra pakankama, kad sustabdyti viruso plitimą, NĖRA, tačiau šia pateikti tyrimų faktai gali jus pastūmėti daryti išvadas, kurios padės išgyventi.

   Rusijoje padaryti biocheminiai tyrimai parodė, kad imuninės sistemos aktyvumą lemia tik ANTIOKSIDANTAI. Jie – kaip pamatinės plytos, iš kurių pasistato apsauginė siena nuo virusų įsibrovimo į ląstelę. Pagrindiniai antioksidantai, kurie sulaiko virusų ataką, stiprindami ląstelės sienelę, yra:

Selenas, Manganas, Cinkas, Magnis, Varis.

Vitaminas E, B grupės vitaminai

Kepenų aktyvizacija margainiu, artišoku ar sojų bioflavanoidais

Fermentai, nes viskas vyksta fermentiniame lygmenyje.

Kodėl reikalingi B grupės vitaminai? Tam, kad aktyvizuoti smegenų veiklą , nes cheminiai preparatai, jei tokie buvo naudojami, silpnina smegenų ryšį su kepenimis. O jų tarpusavio susiklausymas lemia kovos eigą su intervencija mūsų organizme. Viskas kaip kare. Nes „apsvaigę nuo cheminių preparatų generolai“ nelaimės mūšio dėl mūsų gyvybės.

Pastaba: visi mineralai turi būti organinės kilmės, nes sukurti laboratorijoje yra neprisitaikantys pagal situaciją ir poveikio neturės. Įrodyta tyrimais.

Jų veikimą gali sustiprinti enterosorbentas Polisorb plius, nes jis ne tik pravalo tarpląstelinę erdvę, užterštą gyvybinių procesų atkliekomis ir perteklinėmis medžiagomis, kurios natūraliu būdu nepasišalina , bet  ir 10 kartų sustiprina antioksidantų ir kitų svarbių biomedžiagų poveikį kovoje su virusais.

     Šios dienos situacija dar kartą parodo, kokia mūsų pačių išlaikoma dideliais mokesčiais sveikatos apsauga yra beviltiška, nes laukiama „kažko, kas ateis ir sunaikins virusą“…deja to nebus niekada: vakcina neveiks, nes visi virusai yra mutuojantys  ir kintantys savo replikacijoje /atsikartojime /, Prieš virusą farmacijos pramonė gali pasiūlyti tik vaistus simptomatikai pašalinti, o tada žmogus pasidaro aktyvus viruso nešiotojas, o virusas ir toliau dirba savo „juodą“ darbą. Niekas dar nesugebėjo sukurti vienos vakcinos visiems virusams. Jei mokslininkams pavyktų sunaikinti viruso RNK sistemoje esantį baltymą, kuris yra svarbiausias įsibrovimo į ląstelę metu, tai būtų laimėjimas, vertas Nobelio premijos. Kol kas  to nepavyko padaryti.

  Tos drastiškos priemonės „sukišti“ visus į namus – tai blogas pasekmes turintis vyriausybės nutarimas, nes apie 80 proc. likusių Lietuvos gyventojų gyvena iš to, ką užsidirba kasdien ir neturi didelių santaupų  priverstiniam atostogavimui.  Sugalvotos „išmaldos“, kurias žadama skirti, yra per mažos ir neatspindinčios realaus pragyvenimo lygio. Jų laukia badas.

Kas minutę mus atakuoja ape 40 rūšių virusų. Kai kuriuos mes prasergame tyliai, o kai kurie mus paguldo į lovą ir priverčia sirgti. Farmalogija neturi kuo stabdyti virusą, kuris gali būti atblokštas net kartu su oro srautais ar vėjais…

  Šiandien informacinės priemonės skaičiuoja mirusius ir apsikrėtusius – kas didina chaosą ir baimę – bet neaiškina, kaip galima kovoti su virusu, nes TO tiesiog jų nemokė „mokykloje“.

Net nepateikiama info apie tai, kaip naudoti kaukes – kurių jau 2 mėn nėra nė vienoje vaistinėje – , nors jos, tiesą sakant, neapsaugo nuo viruso. O kur dingo tiriamoji nepriklausoma žurnalistika? Už ką yra plojama medikams?

  Tikriausiai už tai, kad eilinį kartą „pasisavino laurus“, kurie jiems nepriklauso. Jei kas išgijo, tai tik savo imuninės sistemos dėka.

  Naudokitės šia informacija ir paplokite SAVO IMUNINEI SITEMAI. Viskas Jūsų pačių rankose.

 

Parengta pagal biochemiko ir virusologo, mokslų daktaro A.N.Alimenko viešas paskaitas apie Koronavirusą  2020m. gydytojams.

 

      Priminimas gerb.Sveikatos Ministrui:

Negalima reikalauti iš gyventojų to, ko nėra vaistinėse: kaukių ir dezinfekcinio skysčio normalia kaina. Dabar gi – 200ml 80proc. spirito kaina yra 5,9 eu, o  1litras denatūrato su vandenilio peroksidu – 12eu. Ir šituos variantus siūlo tik Utenos prekyba. Kituose prekybiniuose tinkluose tokių prekių nerasta, bent jau dabartiniame laike.

O kiek žmonių mirė nuo gripo ir komplikacijų per 2019 metus Lietuvoje? Gal galite palyginti su dabartiniu periodu?

 

Priminimas Premjer.Ministrui:

Nenumarinkite Lietuvos ir nežlugdykite smulkiųjų verslininkų. Yra kitokių būdų išvengti sangrūdų ir viruso plitimo.  Pavojus yra atvežtinis. Tai kodėl dėl to kenčia visa Lietuva,o tada laimi tik didieji prekybiniai centrai, kurie gali prekiauti viskuo, bet to negali daryti specializuotos parduotuvės. Žmonių srautus visada galima reguliuoti išmintingai.

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));