skip to Main Content
Partijos-istrauke-rinkimu-burtus_imagelarge

Komforto zonoje gyvenę ir okupantams tarnavę kandidatai į prezidentus nežino žmonių bėdų

Gaila, bet nei vienas kandidatuosiantis į prezidentus nežino žmonių bėdų ir lūkesčių, nes veik visi tarnavo okupacinei valdžiai.

Net sąjūdietis Juozaitis –tarnavo LKP pirmajam. Be to apie sportininkus, kaip ir „muzikologus“ buvo gandų, kad jie visi pasirašę yra…t.y. „parsidavimo sutartis“.

Ir kaip nekeista, visi iki vieno iki rinkimų nematė nei tautos, nei šalies bėdų.

Partijos istrauke rinkimu burtus imagelarge

O po vienos sąjungos subyrėjimo ir kitos atsiradimo čia praėjo bandomasis periodas, kurio neišlaikė žmonės, o ne valdžia. Tautos  elito praradimas buvo ne tik po pirmos okupacijos, bet ir  po to kai savanoriškai komunistų partija perėjo  į kapitalistų klubą: nuo rublio prie dolerio. Jie t.y. valdžia nepajuto jokio stygiaus ir diskomforto , o kodėl mes turim griaut, ne statyt, gert ne blaivėt, bedarbiaut ne dirbt, skust kaimyną-ne padėt jam,vogt-ne taupyt. Gali atsakyti valdantys LKPistai.

Pagal senas nerašytas vagių taisykles jų valdoma Lietuva nusirito iki to kad neva ne darbo metu valdininkėliai susikrauna turtą, o policija komisaro vaidmenyje-užsiaugina raumenis, kad juos demonstruot nuo scenos…laisvalaikiu.., bet ne kovojant su nusikalstamumu, kuris vyksta kas sekundę.

Iškreiptas supratimas apie vertybes-demoralizuoja ne tik vaikus- ir ateities kartą.  Iš jų tėvų nuolat tyčiojasi valdžios ir privačios struktūros.

Valdžia dalinai yra išlaikoma verslo(per mokesčių surinkimą iš  tautiečių)-jam ir tarnauja. Nei vieno doro piliečio nėra apginus-per pastaruosius metus, daugelį metų.

Sudarytos visos sąlygos tautai bėgti, kad išlikti fiziškai ir dvasiškai.

Pasiaiškinant veiklos prioritetus seime-baigiasi kadencija. Prezidentūroje jau mažiausiai dvi kadencijos stagnacija, tas liečia ir jai pavaldžias struktūras, kurios dirba tik su viešaisiais ryšiais.

Kaip suprasti, kad komunistai esantys valdžioje pradėjo garbinti tuos, kurie dėl jų kaltės dėjo galvas  ant grindinio, važiavo į lagerius….O kad tremtiniai tarnautų komunistams tai jau buvo  tokių atvejų ir sovietmečiu, bet tada nutylėta.

Ušacko mama nešioja kulką iš pokario kovų, o šis diplomatas, kad įsiteiktų darbdaviui-PolIkarpoVNĄ vadina mama-po ko netenka pareigų.

Mazuronis vis dar nori …skalūninių dujų.

Nausėda metė užsienio darbdavio  darbą. Gera vėl būtų Šimonytė-antra Lietuvos Dalia anot visų laikų profesoriaus, bet stagnacija tęsis .Pavilionis nemato šansų-praregėjo.

Tie kurie kovoja su tarybine nomenklatūra- Paulauskas ir Vaišvila nepanašu, kad eis. Augina raumenis…ir šviečia prasigėrusią tautą…

Televizija niekada neparodys, kur nors provincijoje esančio kovotojo su „sovietais“ ir niekad jis neturės šansų save kelti…į…prezidentus.

Be viešumo-(ko pas mus neatsirado per tris dešimtmečius)-negali rastis ir demokratija. Spauda ir kitos inf. priemonės yra valdžios ir nešvaraus verslo rankose.

Esantys keli laisvi ruporai, neturi drąsių žurnalistų būrio. Mes nesakome gabių-karo metu reikalingi drąsūs-nebūtinai gabūs.

Taigi, vėl kova be šūvio bus pralaimėta…ar yra vilties nors dalėlė. Vargu.

Laisvi demokratiški rinkimai, galimi tik tikrai laisvoje šalyje. Pas mus to dar nebuvo  nuo pat Smetonos laikų, NORS kažkas vis švenčia ir švenčia tūkstantmetį,šimtmetį-panašu,kad valdžia lėbauja ir lėbaus toliau…

Juk  ir popiežius jau išvyko, net  neišsakęs priekaištų dėl pedofilijos ar kitų valdžios darbelių…

Š.Prankus

 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));