Kodėl „žaliavalgių“ stovykloje nėra tualeto?

mainsalads

mainsalads

 

 Zarasų r.savivaldybės administracijos direktoriui

Kopija:VVSC

 

Jau dvi savaites Zarasu raj. įsikūrusi „žaliavalgių” stovykla, kurioje yra apie 2000 žmonių, neturi nei tualeto, nei kitų san. higienai reikalingu priemonių, todėl teršia gamtą, vietinių žmonių aplinką. Kas atsakingas už šia betvarkę ?I 

mainsalads

Grubiai skaičiuojant, ta stovykla vienam nariui mokant nors 100 eurų rengėjui duotu pajamu -apie….2000×100= 20000, o kenčia vietiniai ir gamta, deja – savivaldybė nieko neinformuoja…net spaudoje..

 

Seniūnas (Antazaves) pranešė ,kad vyksta nevieši pasitarimai dėl kažkokių  „žaliavalgių“ kompanijos norinčios pailsėti“.. laukinėje.. gamtoje. Stovykla turėtų būti iš tūkstančio žmonių.

Telefonu buvo kreiptasi ir į mane –aš su tokia stovykla  ir jos kiekiu mūsų krašte nesutikau. Mano teritorija, o ir kitų- nėra paruošta šiai invazijai.

Prašau atsakyti-kokie kiekiai sanitarinių mazgų ir tualetų  yra suderinti, kas kontroliuos, kas leido, kam buvo sumokėti pinigai už šias tariamas paslaugas, be mūsų vietinių žinios. Čia turiu omenyje ir vietines bendruomenes.

Dar  kartą primenu ir daugumos vardu atsakau-mes nepasiruošę priimti ir  „tvarkyti“ tokios invazijos į mūsų gamtą padarinių, bei turėti reikalų su organizatoriais besiveržiančiais į svetimas  dar nenuniokotas teritorijas.

Lauksiu greito atsakymo.

Pagarbiai M.Jurevičius

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));