Kodėl netikiu covid statistika ir visa valdžia?

kim

kim

Sveiki atvykę į La!svą Demokratinę Lietuvos Respubliką arba kodėl netikiu statistika ir susirgimų per dieną skaičiais bei visa valdžia.
Kad griežčiausias karantinas pasaulyje naudingas valdžiai, turbūt sutiks daugelis. Nes jei jis būtų jiems nenaudingas, mūsų juo nedusintų, kaip nedusina žiauriais karantinais Estija, Lenkija, Švedija…
Ir kad tai jau seniai ne medicininė problema, o politinis reikalas, turbūt sutiks irgi daugelis. Nes manipuliavimai skaičiais, užsakomieji straipsniai, balinantys vyriausybės ir medikų bei statistikos samdinių baltinius bei kaltinantys Širvintų merę tuo, kuo užsiima „statistikai” ir oficiozai – „melagienomis” (nors jai visi medikai turėtų padėkoti už stebuklingą dešimčių tūkstančių ligonių išgijimą) jau nebėra tik maža klaidelė ar truputis nesusikalbėjimo.
Tai – ištisas valdžios melo voratinklis ir siekis ne mažesniu melu ne tik vėl išsisukti nepasmerktiems dėl aplaidumo ar net dėl nenoro parodyti „populiacijai” nenaudingos ir nepatogios valdžiai tiesos, bet ir baisiam baisiam virusui suversti perteklinių mirčių kiekį, atsiradusį todėl, kad dėl popierinės pandemijos buvo apleisti tikri, sunkūs ligoniai. Ir vėl pirmauti Europoje pagal kovidinius absurdus.
Ir bent jau man tikrai bjauru tai, kad medikai tokiam politikų elgesiui pataikauja ir net (mano asmeninė nuomonė) bendrininkauja. Nes drįstu teigti, kad būtent medikai, o konkrečiau – „Medikų sąjūdis” ir padėjo į valdžią ateiti „konservatoriams”. Nes pastarieji „valstiečius” nuo pirmos vietos nustūmė tik kovydine propaganda – kaltindami būtais ir nebūtais nusidėjimais Verygą, kritikuodami „griežtą ir galią demonstruojantį” Skvernelio karantiną, patys saldžiai žadėdami didesnę laisvę, mažiau draudimų ir daugiau pagarbos piliečiams.
Ir nustūmė padedami medikų, kurie juk ir skaičiuoja visus kovydinius skaičiukus. Ir mums pateikia už gryną pinigą.
Ir nustatinėja net nebūtinai nors pusėtinai patikimais testais. O valdžios leidimu – net telefonu. Kad tik skaičiai didesni būtų.
O kas rėmė medikus (Medikų sąjūdį) pavasarį, kai kilo koronaisterija? TS-LKD.
Kurios pavasarinę pagalbą tam pačiam sąjūdžiui VRK buvo pripažinusi kaip rinkiminę akciją.
Ir mus sukišti į griežčiausią pasaulyje karantiną patarė ne bet kas, o jos ekselencijos, Vilniaus aukštosios partinės mokyklos Žemės ūkio kabineto vedėjos sovietiniais laikais ir LR prezidentės jau ne taip ir seniai – Dalios G. asmeninis gydytojas Kasiulevičius, kuris (kaip netikėta) yra ir Medikų sąjūdžio įkūrėjas.
Perskaičiusiems iki čia, šiek tiek informacijos apie žmones, kurie lemia ir turbūt dar ilgai lems mūsų likimus.
Šimonytės patarėja – Medikų sąjūdžio vadovė.
Ekspertų (kurių tarpe skautų organizacijos narė, profsąjungų vadovė, pramonininkų atstovas…) tarybos narys – iš Medikų sąjūdžio.
Seimo narė Sėjonienė – to paties sąjūdžio narė.
Kasiulevičius – MS kūrėjas…
Ar neatrodo keista, kad Šimonytei patarinėja ne virusologė, o onkologė, NVI užsiėmusi vaisingumo problemomis?
Ar nekelia klausimų, kodėl „visa žinančioje taryboje” „dirba” tūlas Mindaugas Stankūnas, kurio svarbiausia mokslinė sritis – lyderystės raiška sveikatos priežiūroje, o ne virusologija?
Siūlanti keistokas įstatymų pataisas Jurgita Sėjoniėnė – radiologė…
Kasiulevičius – šeimos gydytojas, kurio svarbiausios mokslinių darbų sritys – lėtinių ligų diagnostika ir gydymas šeimos gydytojo praktikoje, poliligotų pacientų priežiūros ypatumai, mokslinių tyrimų planavimas ir jų rezultatų analizė.
Pabrėžiu, kad čia tik mano mintys ir nuomonė.
Jūsų valia su ja sutikti, ar nesutikti.
Facebook komentarai
});}(jQuery));