Kodėl TV neberodo naujų R.Janutienės ir A.Klivečkos laidų?

janute

janute

Kodėl iš TV programos dingo R.Janutienės ir A.Kliveškos laidos?

janute

Kodėl „Lietuvos ryto televizijoje“ rodomos senos žurnalistų Rūtos Janutienės  laidos „Patriotai“, „Paskutinė instancija“, o Arno Klivečkos laida „Sąmokslo teorija“ apskritai dingo iš eterio – ar jos vėl metamos iš eterio. R.Janutienė jau vieną kartą buvo išvaryta iš „Tele-3“, kai padarė laidą apie Dalios Grybauskaitės praeitį ir spalvingą biografiją.

Žinoma, tokių klaidų R.Janutienė nebedaro ir netąso liūto už nasrų – vis dėlto, gyvenimo pilnatvė ir norisi ramybės. Tačiau ji, priešingai nei jos prodiuseris Kristupas Krivickas, bent jau viešai neišvertė kailio, ir nepasmerkė, pvz.,  Neringos Venckienės. Dabar Krivickas jau nebesidomi rezonansiniais nužudymais, tačiau analizuoja krūtų didinimo aktualijas. Nors aš suprantu – dirbant „Lietuvos ryto“ redakcijoje, kurią akylai saugo „Ekskomisarų biuras“, sunku būti objektyviam.

Vis dėlto palyginus su tuo popso banga ir nupirktomis kakadu laidomis, kuriose nuolat skatinama tautinė nesantaika, R.Janutienės ir Klivečkos laidos buvo it šviežio oro gurkšnis. Dabar ir jų neliko. Kodėl? To paklausėme pačios R.Janutienės?

Kodėl neliko tavo ir A.Klivečkos laidų – ar tave vėl išmetė iš teliko?

– Jos liko, tik sausio mėnesį naujų laidų nerodysime. Mums sutrumpino vasaros atostogas ir todėl atostogaujame sausį. Tiesiog vienas vasaros atostogų mėnuo televizijos laidų tinklelyje persikėlė į žiemą. Todėl dabar kartoja senas laidas.

Niekaip nesuprantu – vasarą žmonės žiūri mažiau TV, o kanalas žiemą atsisakė geriausių laidų, jas perkeldamas į vasarą? Kur čia logika?

– Vasario 1 d. pradedame rodyti naujas laidas – jau dabar rodomi anonsai. O sausį laidos bus kartojamos.

Kiek galima rodyti tą patį?

– Bet kaip gerai tos laidos žiūrimos. Reitingai fantastiški. Rodyti senas laidas yra kanalo sprendimas.

Tai jūs visą mėnesį sėdit be darbo?

– Kodėl, mes filmuojam laidas vasario mėnesiui. Pridarėm tų laidų, ir dabar važiuosime atostogauti į šiltus kraštus. 

Kažkas tame slypi. Aš nelabai tikiu, kad kanalas žiemą sustabdytų geriausių laidų rodymą?

– Jeigu man būtų blogai, aš tau pirmam paskambinčiau. Tu ir Klivečkai paskambink, jis tą patį pasakys. Panašiai buvo ir pernai – buvo galima pasirinkti – arba tu dirbi birželį, tačiau nedirbi sausį. Arba dirbi sausį, o nuo birželio tavo laidų nėra. Mes dažniausiai dirbdavome sausį, o Krivickas su savo laidomis pernai sausį nedirbo. Taip keistai išeina. O šiemet tai buvo padaryta organizuotai – sausį atsisakyta naujų laidų, nes sausis – toks tuščias mėnuo televizijoje. Todėl mūsų laidos tikrai bus – vakar įgarsinau anonsus vasario mėnesiui. 

O aš jau pagalvojau, kad tave išmetė iš paskutinio teliko?

– Norėjai pasidžiaugti…gal Landsbergis ir būtų apsidžiaugęs. Tačiau laidų sustabdymas sausio mėnesį yra gryniausia ekonomika, jokios cenzūros. 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));