Kodėl aukštas ir gražus pasveikino Bideną, ir nepasveikino Batkos?

aukstas

aukstas

Pažiūrim į Baltijos brolių reakciją kalbant apie rinkimus JAV:
Nuotraukoje žemiau – mūsų „prezidento” pareiškimas. Taip sveikina mūsų „vadovas” dar nesibaigus teismo procesams, kurie vyks JAV ryšium su manomu rinkimų rezultatų falsifikavimu.
Tokiu būdu kažkokia keista jo reakcija Baltarusijos prezidento rinkimų atžvilgiu, turėjo irgi pasveikint ir draugaut ? Betgi ne.
Bet dabar ne apie Baltarusiją, – dabar kalbu apie Estijos vadovybę, kuri padėjo [,,,] ant bet kokio politkorektiškumo ir kaip dera tikriems vyrams ir valstybės vadovams pareiškė tiesiai šviesiai į eterį, kad rinkimai buvo suklastoti, o baidenų porelė – tai tie, kurie ima, gauna ir dar reikalauja.
Tai dabar mes turėtume užduot savo klausimą – ar turėdami tokią vadovybę mes galime didžiuotis esantys kaip ją išrinkę rinkėjai?
Kiek dar skaldysimės vaikinai, vaikai, vaikeliai?
Mano konkretus siūlymas visu save vadinančių nesisteminėmis partijomis „vadovams”, kurie iš tikrųjų nieko niekur neveda – nestabdykit susiliejimo į vieną jėgą, o jei jaučiatės, kad esate per silpni konkuruoti su kitos jėgos lyderiams – užleiskite jiems vietą, nebes[z]dėkite atsiprašant ten vien tik todėl, kad jūsų partijoje neatsirado geresnio už jus. Kitur gali būti geresnių.
Užteks derėtis dėl geresnių vietų rinkimų sąraše, nes, galbūt, jūs net neverti apskritai į tą sąrašą papult už savo visišką nekompetenciją ir sekant tuo – nieko neveikimą.
Pažiūrėkite į estus politikus – jie taip sakydami šiandien rizikuoja viskuo, jau sėdėdami savo šalies politinėje viršūnėje – bet nebijo.
Jūs gi – ką padarėte Lietuvai, kuo rizikavote dėl to, kad parodytumėt esantys verti atstovauti savo rinkėjus? Nieko.
Tai siūlau visiems – suorganizuokite žmones ir išeikite į gatves už mūsų vaikus, už tai, kad jie mokyklose galėtų laisvai kvėpuoti.
Sakote Veryga neleidžia? Karantinas? Tai jums galvose karantinas – kaip jūs galite kažkam atstovauti, kai leidžiate dusinti savo rinkėjų vaikus? Kam jūs tokie apskrita reikalingi?
Pasimokykite iš estų drąsos, ir sulyginkite juos su mūsų bailiais. Vienas nuotraukoje žemiau.
Man gėda jūsų, gėda kad turiu kalbėti akivaizdžius dalykus žmonėms, kurie save vadina politikais, iš tiesų esančiais tik eiliniais lovio siekėjais. Žadančiais (oho) padidinti minimumą.
Tfuuu…
Nuotraukoje gali būti: 3 žmonės, tekstas „Gitanas Nauseda @GitanasNauseda මම Congrats @JoeBiden on winning the #US Presidential elections! Look forward to continuing strategic bilateral cooperation! cherishes strong transatlantic bond & #US leadership in @NATO, the guarantor of the security of the Baltics. @LitdelNATO @USEmbVilnius @KamalaHarris 7:39 PM Nov 7, 2020 Twitter for iPhone 144 Retweets 44 Quote Tweets 734 Likes“
Facebook komentarai
});}(jQuery));