Trampas pakilo į teisinę kovą

Trampas pakilo į teisinę kovą
Steve Turley pranešė apie teisinės kovos detales. Čia perpasakoju jo pasisakymą per Youtube Trump’s Great Comback.
Trumpo teisininkų komanda ėmėsi kvestijonuoti rinkimų rezultatus keturiose valstijose: Viskonsine, Mičigane, Pensilvanijoje ir Nevadoje. Plėtojasi trys įvykių rados kryptys:
1. Jau atsirado per 60 liudininkų kurie prisiekė gręsiant baudžiamajai atsakomybei už melagingus parodymus. Jie pasakoja apie reguliarius klastojimus įvairiose valstijose.
2.Kai kur balsų skaičiavimą patikėjo mašinoms. Ten rasta keli atvejai sisteminių „klaidų”, dėl kurių po kelis tūkstančius Trampo balsų prirašė Baidenui.
3. Aukščiausiasis teismas įsikišo į padėtį Pensilvanijoje. Ten teismas nutarė pratęsti laiką iki kada priimti balsus paštu, nors šis nutarimas prieštarauja įstatymui. Taip dėl Baideno pergalės teismai pradėjo kurti naujus įstatymus, o ne prižiūrėti kaip taikomi įstatymdavių išleisti įsakymai.
Ką kalba rinkimų darbuotojai tapę Trampo liudininkais? Vienas iš Nevados sako, kad jiems liepė netikrinti paštu atėjusių balsų teisėtumo. Kitas, taip pat iš Nevados, kad klastojo rinkėjams gyvenamosios vietos liudijimus.
Patys grubiausi pažeidimai Pensilvanijoje. Ten balsų skaičiuotojai atsitvėrė nuo stebėtojų, išprašė juos iš kambario kur skaičiuojami balsai. Taip buvo suskaičiuota daugiau kaip 450 000 balsų.
Kol kas tiek naujienų apie rinkimų pažeidimus. Trampo komanda praneša, kad artimiausiu metu paskelbs apibendrintus duomenis apie numirėlių balsavimą šiuose rinkimuose.
Nuotraukoje gali būti: 3 žmonės
Facebook komentarai
});}(jQuery));