Knyga „Korona. Netikras pavojus?“ prarado aktualumą, todėl nebeplatinama

corona-1

corona-1

Išleistos knygos lietuvių kalba „Korona. Netikras pavojus?“ nutarta neplatinti, „nes jau praėjęs truputėlį laikas“

Paskelbta: 2020-12-13 13:07 Autorius: ekspertai.eu

Prieš kelis mėnesius pasaulį išvydo Karinos Reiss ir Sucharito Bhakdi knyga „Korona. Netikras pavojus?“ („Corona, False Alarm?“).

Pasaulio internetinėse platformose amazon.combooks.apple.combookshop.orgsummerfieldbooks.comchelseagreen.com ir pan. knyga yra platinama, ją laisvai galima nusipirkti anglų kalba.

Ką iš tiesų žinome apie COVID-19, kiek valdžios priimami griežti sprendimai ir viešai skleidžiama informacija pagrįsti moksliniais tyrimais, o gal dabartinio mūsų elgesio pasekmės yra pavojingesnės už patį virusą? Tokie ir panašūs klausimai keliami knygoje.

„Pasitelkdami faktus ir tyrimų duomenis mokslininkai, profesoriai Sucharitas Bhakdi ir Karina Reiss analizuoja, ar griežtos apsaugos nuo COVID-19 priemonės, tokios kaip valstybių sienų uždarymas, verslų apribojimas, atstumo tarp žmonių laikymasis ir privalomas apsauginių kaukių dėvėjimas, yra pagrįstos ir kokių padarinių kai kurios iš jų gali sukelti visuomenei, ekonomikai ir sveikatos apsaugos sistemai.

Autoriai dalykiškai atsako į klausimus: kuo COVID-19 panašus į ankstesnius koronavirusus ir gripą? Ką iš tiesų mums sako susirgimų atvejų ir mirčių skaičiai? Ar vakcinos gamybos lenktynės yra prasmingos?

Knyga kritiškai nušviečia padėtį, pateikia tyrimais grįstą informaciją ir mokslo faktus, kurie padės susidaryti savo nuomonę apie COVID-19 krizę.

Profesorius emeritas, habilituotas medicinos mokslų daktaras Sucharitas Bhakdi yra mikrobiologijos ir infekcinių ligų epidemiologijos specialistas. 22 metus jis vadovavo Mainco Johano Gutenbergo universiteto Medicinos mikrobiologijos ir higienos institutui, gydė pacientus, dėstė specialybės dalykus būsimiems medikams ir užsiėmė moksliniais tyrimais. Yra paskelbęs apie 300 mokslinių darbų imunologijos, bakteriologijos, virusologijos ir širdies ir kraujagyslių ligų temomis. Be daugybės kitų apdovanojimų, Sucharitas Bhakdi yra gavęs Vokietijos valstybinį ordiną.

Profesorė, habilituota gamtos mokslų daktarė Karina Reiss yra Kylio Kristiano Albrechto universiteto Kvinkės tyrimų centro mokslininkė ir dėstytoja. Ji daugiau nei 15 metų dirba biochemijos, infekcinių ligų, citologijos srityse. Jos kvalifikaciją liudija daugiau nei 60 straipsnių specializuotuose tarptautiniuose mokslo žurnaluose. Karinos Reiss mokslinė veikla įvertinta įvairiais apdovanojimais“, – teigiama knygos pristatyme.

Šią knygą lietuvių kalba išleido ir leidykla „Kitos knygos“. Tačiau internetinėse parduotuvėse patogupirkti.ltknyguklubas.ltknygos.lt ir pan. knygos įsigyti negalima – vienur skelbiama kad jos nėra, kitur, kad netrukus pasirodys.

jau%20greitai

Susisiekus su UAB „Kitos knygos“, sužinota, kad šios knygos nėra ir nebus.

„Leidykla išleido, pasižiūrėjo, kadangi ten keliama labai daug klausimų apie koroną ir tai yra pavasari parašyta knyga, tai truputėlį tie duomenys yra nevisai tikslūs, jau praėjęs truputėlį laikas ir tiesiog nuspręsta tos knygos neplatinti. Jos nebus“, – teigė leidyklos atstovė.

Kaip atrodė ši Lietuvos skaitytojų nepasiekusi knyga, galima pamatyti ČIA.

Ekspertai.eu šią nuorodą su minėta knyga, kuri keliauja po socialinius tinklus ir visaip kitaip, nusiuntė nepriklausomo Žmonių partijos portalo faktų tikrinimo padaliniui „Melo detektorius“.

Aukščiausios klasės melo atskleidimo specialistų Lietuvoje prašoma įdėmiai išanalizuoti interneto platybėse klaidžiojančią knygą ir demaskuoti visus melus ar netikslumus, kurie yra minėtame leidinyje ir apie tai informuoti visus šalies gyventojus.

detekt

komanda

Susiję:

„Delfi.lt“ pašalino savo melagingą publikaciją apie Deimantę Kedytę

Buvusio Seimo nario ruporas baugina branduoliniu smūgiu Panevėžiui

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));