A. Šimaitis atskleidė, kad patekus į ligoninę dėl koronaviruso, tikimybė numirti padidėja daugiau negu 10 kartų

aistis-1

aistis-1

A. Šimaitis atskleidė, kad patekus į ligoninę dėl koronaviruso, tikimybė numirti padidėja daugiau negu 10 kartų

Paskelbta: 2020-12-13 22:33 Autorius: ekspertai.eu
Vyriausybės analitikas Aistis Šimatis.

Gruodžio 13 d. įvyko neeilinis Vyriausybės posėdis, kuriame buvo tariamasi ir priiminėjami sprendimai,turintys suduoti neatriamiamą smūgį siautėjančiam koronavirusui.

Vyriausybės analitikas Aistis Šimaitis supažindino posėdžio narius su įvairia statistika.

Paaiškėjo, kad apsikrėtus koronavirusu tikimybė numirti yra 1 procentas.

Tačiau jei nustačius koronavirusą žmogui tektų atsigulti į ligoninę, tikimybė kad paliksite šį pasaulį padidėja iki 11 ir daugiau procentų.

Todėl, jei nenorite rizikuoti savo gyvybe, darykite viską, kad jokiu būdu nepatektumėte į gydymo įstaigą.

A. Šimaitis taip pat atkreipė dėmesį, kad stipriai padidėjo mirtingumas, palyginus su ankstesniais metais – kas savaitę daugiau numiršta beveik 400 žmonių daugiau.

Internete apie Vyriausybės specialistą Aistį Šimaitį skelbiama informacija yra labai skurdi.

Žinoma, kad Didžiojoje Britanijoje veikiančio amerikiečių duomenų analitikos kompanijos „Palantir“ padalinio „Palantir Technologies UK, Ltd.“ buvęs verslo vadovas Rytų ir Vidurio Europai A. Šimaitis nuo balandžio dirba projektų vadovu Vyriausybės kanceliarijos Projektų valdymo grupėje.

Sveikatos apsaugos ministerija skelbia, kad A. Šimaitis – tai COVID-19 vyriausiasis analitikas, dirbantis Lietuvos Vyriausybėje.

Spalio mėnesį tuometinis Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga žadėjo, kad mokslininkai – analitikas A. Šimaitis – parengs visuomenei suprantamą koronoviruso plitimo Lietuvoje prognozę.

Tačiau iki šiol nėra žinių, kad ką nors panašaus minėtas specialistas būtų parengęs.

Jūsų dėmesiui dr. A. Šimaičio birželio 10 d. pasisakymas konferencijoje „COVID-19 valdymo strategija Lietuvoje“, kur jis pasidalino įžvalgomis apie tai, kaip Lietuvai pavyko suvaldyti pirmąją pandemijos bangą, taikant įvairias priemones viruso plitimui sustabdyti, sėkmingą testavimo strategiją, atsakingą visuomenės elgesį.

Kaip matome dabar, nors antros koronaviruso bangos suvaldyti visiškai nesiseka, tačiau A. Šimaičiui ir toliau darbuotis vyriausiuoju Vyriausybės analitiku tai nė kiek nesutrukdė.

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));