Klausas Švabas atviras : „Visi tie nausėdos, politikai, media, ekspertai sėdi mūsų kišenėje” (vaizdo įrašas)

svaba

svaba

https://twitter.com/i/status/1534608101848109056

„Pažiūrėjus į mūsų bendraminčius, mes matome, kad ten yra verslas, kaip labai svarbi dalis, ten taip pat yra politikai, dirbame kartu su daugeliu vyriausybių. Ten taip pat yra nevyriausybinės organizacijos, profsąjungos, žinoma, žiniasklaida, ir žinoma, ekspertai, mokslas ir akademinė visuomenė. Nes žiūrint į ateitį, mums reikia naujų sprendimų, o tiems sprendimams reikia technologinių sprendimų. Tiesa, mes turime ir religinių lyderių, socialinių verslininkų”.
Kaip žinia, K.Švanas ir už jo stovinti vyriausybė labai greitai vykdo pasaulio perkrovimą. Jo esmė – daugiau jokių demokratinių rinkimų, o pasaulį valdo pasaulio vyriausybė su Švabu priešakyje. „Perkrovimas” sugalvotas visų turtingiausių korporacijų, kai jos pamatė, kad jos jau yra bankrutavę, kaip bankrutavusi ir visa Vakarų finansinė sistema. Mat daugelis šalių yra tiek prasiskolinę, kad niekada negražins skolų, todėl vėl skolinasi ir pinigus pravalgo. Tie, kurie skolina, taip pat bankrutavę, nes jie skolina tiems, kurie skolų negražins. Išeitis – beprotiškas pinigų spausdinimas, ką dabar daro JAV ir ES, nes jos supranta, kad ateina šito galas. Ir tas galas bus nepaprastai žiaurus, kaip Vokietijoje praeito amžiaus 3-ičiajem dešimtmetyje, kai kavos puodelis kainavo 100 tūkst. marių. Kas skaitė Remarką, puikiai tai atsimena. Kadangi visos korporacijos jau yra bankrutavę, tai jos sugalvojo būdą, kaip nebankrutuoti, o išsaugoti turtą ir įtaką – per  „perkrovimą”. Tai yra visas turtas iš skolininkų bus atimtas, tačiau Švabas duos jiems išmaldą – kelis pinigėlius per dieną, kad nemirtų badu. Tai vadinama „bazinės socialinės išmokos”. Tam, kad vergai nemaištautų, visi bus sučipuoti, kiekvienas judesys, mintis ar pirkinys bus kontroliuojami. Tada jokių rinkimų nebereikės, o pasaulį valdys „Amazon”, „Microsoft” ar dar kažkas. Žinoma, niekas nesutiks pereiti prie tos sistemos, todėl pasaulį ir užtvindė „kovid” pandemijos, karai, greitai bus ir badas. Švabas ir ko. supranta, kad įvesti naują tvarką įmanoma tik per senos pasaulio tvarkos sugriovimą. Todėl mūsų akyse ir griaunamos visos tradicinės sistemos. O tam puikia tarnauja skverneliai, nausėdos, karbauskiai, šimonytės  ir kiti padugnės.

Visi Lietuvos „vadovai“ – G.Nausėda, D.Grybauskaitė ar Šimonytė – yra tik pėstininkai Švabo plane sunaikinti pasaulį, prisidengiant „žmonių gerove“

Beje, jeigu kas nors mano, kad Rusija neva priešinasi šiai perkrovai, tai bijau, kad tai netiesa. Putinas aiški Švabo marionietė, nes dalyvavo sugalvotame „kovid” pandemijos spektaklyje, ir liepė visiems rusams skiepytis. O Lukašenka, visiškai priešingai – iš pat pradžių tyčiojosi iš šios neva „pandemijos”. Beje, paskiepytieji, ar nepastebėjote, kad kažkas jau išjungė pandemiją, ir jos staiga nebeliko?
Facebook komentarai
});}(jQuery));