Kišeninis KT valo kelią landsbergiams

laisves

laisves

Kišeninis „konservatorių” Teismas (KT), vadovaujamas nelegalaus pirmininko, nustatė, kad tiesioginiai merų rinkimai neatitinka Konstitucijos.
Ir čia KGBisto dukra Čmil’ operatyviai siūlo keist Konstituciją, kad merus galima būtų rinkt tiesiogiai vis vien, tik jau pagal pakeistą Konstituciją.
Hm…
Iš pradžių Vyšniauskas torpeduoja Seimo rinkimus ir siūlo panaikint vienmandates.
Paskui pradeda aiškinti, kad ir merai renkami negerai.
Po to jau ir Prezidentą siūlo rinkti Seime, o ne tiesiogiai.
Vėliau merų rinkimai apskundžiami KT.
O kai Kišeninis kišeninio Žalimo Teismas nusprendžia, kad merai renkami neteisingai, Čmil jau išlekia į trasą ir sako, kad reikia keist Konstituciją, nes merus norim rinkt tiesiogiai ir toliau?
Labai jau įtartinai atrodo toks operatyvumas…
Ar tik nebus Konstitucija keičiama ne vien dėl merų rinkimų?
Ar „netyčia”, palikus „klaidelę” ar landelę tuose pakeitimuose, nebus mėginama panaikint vienmandates ar net panaikint tiesioginius Prezidento rinkimus?
Labai jau įtartinai pritilo Vyšniauskas apie tiesiogius Prezidento rinkimus.
Ir labai jau keistai atrodo „rūpestis” dėl merų, kai tuo pačiu siūloma primesti žmonių nenorimą seimūnų rinkimą tik pagal sąrašus.
Visiškai netikiu, kad dabartinis Seimas, grojantis pagal Landsbergio dūdelę, tokiomis operatyviomis Konstitucijos pataisomis nemėgins pasilengvint savo kandidatams į Seimą ar Prezidentūrą, kelelio.
Išvada tik viena – reikia ypatingai dėmesingai sekti šių Konstitucjios pataisų siūlymų ir svarstymų eigą.
Neatmesčiau, kad šiuo metu suaktyvės Laisvės partijos idiotizmai bei kažkokie „pandeminiai” klausimai. Ir tik tam, kad visuomenės dėmesys nesusitelktų ties Konstitucijos keitimu.
Facebook komentarai
});}(jQuery));