Kiekvienas, ieškantis internete informacijos, ir ja pasidalinęs, yra Rusijos šnipas

 

Aiškėja, kad pagal Lietuvos įstatymus kiekvienas žmogus, kuris per google.com ar kaip kitaipo ieškojo informacijos, arba ja su kuo nors pasidalino, automatiškai tampa valstybės priešu, arba Rusijos agentu.

Mat Lietuvos BK 119 straipsnis. Šnipinėjimas sako taip:

 

1. Tas, kas turėdamas tikslą perduoti užsienio valstybei, jos organizacijai pagrobė, pirko ar kitaip rinko informaciją, kuri yra Lietuvos Respublikos valstybės paslaptis, arba šią informaciją perdavė užsienio valstybei, jos organizacijai ar jų atstovui, baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki dešimties metų.

 

2. Tas, kas vykdydamas kitos valstybės ar jos organizacijos užduotį pagrobė, pirko ar kitaip rinko arba perdavė informaciją, kuri yra Lietuvos Respublikos valstybės paslaptis, arba kitą užsienio valstybės žvalgybą dominančią informaciją, baudžiamas laisvės atėmimu nuo trejų iki penkiolikos metų.

 

Pagal šį įstatymą bet kokią informaciją kam nors persiuntęs žmogus automatu tampa priešo agentu – juk informacijos gavėjas niekada neprisistato, kad jis yra Rusijos žvalgas, tai gali būti ir tavo draugas

 

Kiekvienas žmogus turi prigimtinę teisę bendradarbiauti su užsienio tarnybomis

 

 
Paskelbta: 2018-12-20 21:33 Autorius: ekspertai.eu

3 03(5)

Gruodžio 20 d. „Aktualus skambutis“ buvo skirtas paviešinto šnipų tinklo Lietuvoje skandalui.

Advokatas, profesorius Stanislovas Tomas be kitų įdomių dalykų infomavo ir apie tai, kad kiekvienas žmogus turi prigimtinę teisę bendradarbiauti su kitų valstybių tarnybomis. Tik klausimas – kaip bendradarbiauti.

Taip pat įdomi detalė – pagal galiojančius įstatymus Algirdą Paleckį mūsų teisėsaugininkai, jei panorėtų, gali be teismo laikyti net 10 metų kalėjime.

Laidos vedėjas Audrius Nakas.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=944&v=J6HvkJfAz38

Susiję:

Policijos generalinis komisaras L. Pernavas: šnipinėti galima ir viešai prieinamus dalykus, viešą informaciją    

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));