Vladimiras Troščenka : Nacių SS daliniuose Lietuvoje taip pat trūko darbuotojų

 

 

Vladimiras Troščenka

 

 

Nacių SS daliniuose Lietuvoje taip pat trūko darbuotojų

  

 

   Šiandien perskaičiau kelis straipsnius.

 

  Viename vaikų tesių apsaugos tarnybos vadovė apgailėstauja jog sistemoje trūksta darbuotojų. Kitame socialinės apsaugos ir darbo ministras Kukuraitis samprotauja apie „5 klaidingus mitus” vaikų teisių apsaugoje.

 

https://www.delfi.lt/news/ringas/politics/linas-kukuraitis-5-klaidingi-mitai-apie-vaiko-teisiu-apsauga.d?id=79925081

  Kukuraičio straipsnyje „paneigiami mitai” ir kiekvieno „paneigimo” pabaigoje užduodami klausimai nesusipratusiai visuomenei.

 

  Ne kalbėsiu apie visus 5 „genialiai paneigtus mitus”, kurie turėjo išsisklaidyti „kaip dūmas” vien perskaičius šio asmens „logiškus” argumentus, tiesiog atsakysiu į vieną klausimą, paneigiantį „mitą” apie tai, jog globa yra intensyviai daroma „pelningu verslu”.

 

 Kukuraitis klausia visuomenės:

 

 Jeigu tai toks „pelningas verslas“, kodėl jūs juo nesiverčiate?

 

  Atsakau:

 

  Prostitucija, narkotikų prekyba, žmonių žudymas taip pat yra „pelningi verslai”, jeigu tarptautinių nusikaltėlių kartelis, investavęs kelias dešimtis milijonų purvinų eurų ir pasinaudojęs atmatomis ir kvailiais mūsų valdžioje, padarytų šiuos verslus legaliais, argi normalūs žmonės pradėtų jai verstis? Be abejo ne. Nes visi blaiviai mąstantys žmonės puikiai suvokia, kad tuo besiverčiantys vis vien prieis liepto galą ir tas galas bus siaubingas.

 

  Niurbergo tribunole matėme visus tuos „legalius” įstatymus vykdžiusius nusikaltėlius.

 

  Nusikaltimas negali būti pateisinamas jokiais įstatymais, šiuo atveju tarptautinių nusikaltėlių sukurta vaikų grobimo, pardavimo ir seksualinio išnaudojimo „legali” sistema taip pat bus sunaikinta, o visi tie „nesusipratę”, „tiesiog galiojančius įstatymus vykdę”, „legalius projektus įgyvendinę” Kukuraičiai, Šakalienės, Žiobienės ir jų palaikytojai, bei naudos iš šios sistemos gavėjai, bus teisiami ir neabejotinai gaus atpildą už savo darbelius.

 

  Tai tik laiko klausimas.

 

p.s. Lietuviai visada pasižymėjo pirmaprade, Dievo duotos sąžinės, švara. Ir nors mums per visokias tautos atmatas, prostitucinę sisteminę žiniasklaidą ir svetimų sukurtą švietimo sistemą, visaip bandoma įteigti jog esame pavydūs nevykeliai, bailiai, nedėkingi niekšai ir pan., bet realybė yra kitokia. Man dar ne neko gyvenime sutikti blogų lietuvių. Be abejo būdavo bedievystės ir jos sąlygojamų aplinkybių pažeistų žmonių niekšybių, bet kuomet ramiai besimelsdamas Jėzui Kristui klausdavau, kas tiems žmonėms yra, aiškiai gaudavau suvokimą, kodėl tie žmonės taip elgėsi ir tai tikrai ne jų kaltė.

 

  Tai, kad lietuvių, kaip visumos, sąžinė yra švari, parodo ir chrestomatinis (pamokomas) įstorinis faktas. Kuomet Vokietijos naciai pabandė sukurti SS padalinius Lietuvoje. Jiems tai ne pavyko. Kaip ir į dabartinę, tarptautinę, vaikų grobimo sistemą, į nacių kuriamus „legalius” SS dalinius atėjo tik visokie klipatos, nevispročiai ir prostitutės (ar pastebėjote, kad visos vaikų teisių tarnybos „specialistės”, savo manieromis ir išvaizda, kaip du vandens lašai panašios į liūdnai pagarsėjusią Stankūnaitę).

 

  Dar karta kartoju, tai tik laiko klausimas, kuomet nusikalstama vaikų grobimo, pardavimo ir seksualinio išnaudojimo sistema bus sunaikinta, o joje dalyvaujantys asmenys bus teisiami (ne svarbu ar sąmoningai ar ne sąmoningai pasirinkę tapti šio organizuoto nusikaltelių susivienimo dalimi). 

 

  Mums svarbu kiekvienam asmeniškai pasirinkti teisingą kelią ir juo eiti. Tai kas teisu ir gera išbandoma laiku ir kiekvienas pasirinkimas turi neišvengiamą savo atpildą.

 

Su broliška meilę ir rūpesčiu

Vladimiras Troščenka

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));