Keletas klausimų Seimo nariui Laurui Stacevičiui (II)

LaurasStacevicius

LaurasStacevicius

Keletas klausimų Seimo nariui Laurui Stacevičiui (II)

Kristina Sulikienė

Kadangi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga nesikalba su manimi, todėl aš – nesikalbu su jais. Savo klausimus Seimo nariui Laurui Stacevičiui įkėliau į „Laisvą laikraštį“ šių metų sausio 2 dieną, ir ilgai nesulaukiau jokios reakcijos. Susidaro įspūdis, LVŽS arba iš viso nesidomi, ką apie juos rašo, arba radę „nepatogius“ klausimus, tiesiog nuslėpė juos nuo savo kolegos.

Tas nuslėpimas, jog kolega galimai nepažįsta savo uošvijos, gali rodyti, jog LVŽS puikiai žino, apie ką aš klausiu.

LaurasStacevicius

Vakar, kovo 26 d., sulaukiau griežtoko skambučio. Skambino LVŽS Kauno spaudos atstovė, klausė, ar aš noriu atsakymų, kodėl klausimų neatsiunčiau. Mandagiai paaiškinau, jog su LVŽS susišnekėti neina, o ministras A.Veryga galimai klastoja netgi mano registrinius duomenis. Papasakojau, kaip gydytojų portale buvo suklastotas įrašas, jog man negalima duoti biuletenių, o kreipusis į Verygą, jis kažką paaiškinti atsisakė. Vėliau kažkodėl dingo tas įrašas (o juk A.Veryga niekada neklysta.)

 Todėl, paaiškinau, su tokiais asmenimis ir tokia partija kalbėtis neapsimoka.

Čia išverčiau į žmonių kalbą antiterorizmo instrukciją: „Su teroristais mes nesikalbam, mes juos šaudom“.

Spaudos darbas yra „šaudyti“ žodžiais. Tą mes darome gerai, todėl pasak Dariaus Jauniškio, esame grėsme demokratijai, tiksliau, pati demokratija jam atrodo kaip grėsmė. 

Tiesa, LVŽS valdžia mane dar galimai  įtraukė ir į teroristų registrą. Atmetė Seimo metinę spaudos akreditaciją. Numykė, jog „tam tikras registras, supraskit“. Supratau – teroristų ir pavojingų asmenų (mafijos.) Tik kad jeigu ką iš pažįstu iš šių dviejų grupių, tai dėl savo teisinės praktikos, jų idėjoms tikrai nepritariu. 

 Vasario 28 d. VAD vyrukas Seime iš manęs atėmė pasą, uždėjo ranką ant ginklo ir liepė nejudėti. 

Todėl po to klausimas, kodėl nebendrauju su Seimo nariais, skamba mažų mažiausiai keistai. 

 KAUNO „SLABADINIŲ“ PĖDSAKAI – IR SEIME…

Tokie žmonės, kurie taip elgiasi, tuo tiesiog rėkia, kad pačių tarpe yra su pavojingais asmenimis susijusių politikų…Todėl ėmiau ir pasidomėjau, kas dar be Rūtos Zabielienės (labai geros Dorulio Žvirblio, kuris yra H. Daktaro anūko senelis, draugė, bei pažinojo „Vagių motiną“, kuri buvo H. Daktaro pusseserė) gali būti susiję su Kauno Daktarais.

 Juokai juokais, tačiau klausimai Laurui Stacevičiui rimti – ar jo žmona Lina susijusi per tėvus su Kauno Daktarų mafija ar ne?

Atsakymo nesulaukiau, netgi kai telefoną perėmė susirūpinęs savo reputacija Seimo narys. Supratau, kad tai nuoširdus žmogus, kuris „nusipirko katę maiše“.

Dalį klausimų gali atsakyti: tai, kodėl nenurodė, kad vedęs, yra dėl to, kad vedėsi rugpjūčio 5 dieną, o į VRK ėjo rugpjūčio 1 dieną. Išklausiusi nieko jam neatsakiau, jog Daktarų mafijoje su vestuvėmis taip tiksliai viskas vyksta, tarsi nematomas dirigentas diriguotų…Viena Daktaraitė per labai trumpą laiką sugebėjo išsituokti (VYRUI NEDALYVAUJANT – nors tai draudžia EŽTT praktika ir LR CPK…), ištuokti būsimą vyrą, nuginčyti sūnaus tėvystę ir pripažinti ją būsimam vyrui, ir nesuėjus netgi apskundimo termimans, susituokti su vaiko tėvu, buvusiajam nespėjus net susigaudyti, kas vyksta. Vyro ištuokos dokumentas buvo išduotas dieną prieš santuoką. Nei vienas „paprastas“ žmogus nesugebėtų taip susitvarkyti gyvenimo, kaip sugeba Daktarų moterys. Todėl manęs nestebina vestuvių data rugpjūčio 5 diena, nes tokiu būdu buvo išvengta informacijos pateikimo į VRK. Nelabai tikiu sutapimais. Veikiau tai buvo gerai apmąstyta. Ir „iš aukščiau“ sureguliuota. 

“Protingai padarė galimai Daktarų moterys“, pamąsčiau, bet nepasakiau. Tiesiog jam niekur nereikėjo aiškintis apie žmoną, nei nurodyti jos turimo turto, nei per debatus Žeimytė neklausė, kas yra žmonos tėvas. Pavyzdžiui, aš dėl bepročių iš LK puolimo iš viso išėjau iš rinkimų, nes per visas spaudos priemones buvo rėkiama, jog aš – propagandistė, ir grėsmė, o štai „Slabados“ apylinkių merginą vedęs Seimo narys pralindo tyliai. Todėl ir kyla klausimas – o kam tai naudinga? 

Nors į klausimą, kodėl tuomet nenurodė jos kaip sugyventinės – neatsakyta. Na, tarkime iki vestuvių kartu negyveno, būna ir taip.

KODĖL „SLABADINIŲ“ ATSTOVŲ VSD NELAIKO GRĖSME VALSTYBEI? 

Neteisingai nurodžiau, jog žmonos pavardė Bačikalo, nes ji – Bačikalaitė. Tačiau teisingai nurodžiau, jog tai jos prigimtinė, arba mergautinė pavardė. Bačikalaitė – čia pakeista pavardė.

Neteisingai nurodžiau, jog tėvas Česlovas. Bet pati Lina Stacevičienė galimai neteisingai vyrui teigia, jog jos tėvas – Bronius, nes mano šaltiniai teigia, jog Bronius – tai mamos brolis. Todėl šitoje vietoje klaidą atitausau tik tiek, kad Česlovas buvo Linos dėdė, o kas tėvas – Seimo narys turėtų pasižiūrėti dokumentuose, jeigu žmona ir dabar, kilus LVŽS skandalėliui, nesako. Visais atvejais, turime žodį prieš žodį, o reikėtų informacijos raštu. Jos – nėra. 

Jeigu reikia slėpti Romą Bačikalo, tuomet kažkas  yra negerai, ir todėl vienas patarimas politikui: šitokio lygio politikoje gali tekti rinktis. Nesakau, ką reikia rinktis. Bet tokiu būdu važiuoti toliau negalima: žmona slepia, iš kokios šeimos, o visuomenei kyla vis daugiau klausimų, ar Kauno „Daktarai“ vėl neturi savo atstovo Seime, kaip ne kartą jau turėjo.  Arūnas Valinskas net Seimo pirmininku buvo. Mantas Adomėnas nepajudinamai įsitaisęs Seime , nors Rūta Janutienė bandė kapstytis po jo žmonos ryšius su Kauno „Daktarais“. Pakapstė kažkaip skandalingai ir nutilo. Įsižeidė, į teismą kreipėsi, o visuomenės intereso ir neapgynė.

O mano interesas toks: sužinoti, ar Kauno „Daktarai“ neturi atstovo Seime. Tik tiek.

Nesvarbu, kad jis nesupranta, kad tokiu netyčia ir ne savo noru galimai  yra. Būna įtakos agentai per netyčią. Būna, kad meilė tiek aptemdo protą, jog žmogus nepasižiūri sutuoktinio dokumentuose. O ir tie dokumentai juk pakeisti. 

„SLABADINIŲ ŠEIMOJE“ KEISTIS PAVARDES IR TĖVAVARDŽIUS – ĮPRASTA „GEROJI PRAKTIKA INICIATYVOS POŽIŪRIU“ (ŠIOS FRAZĖS AUTORĖ YRA TEISĖJA LAIMUTĖ GARNELIENĖ…) 

O štai vienos Daktaraitės dokumentai iš viso buvo dingę, o metrikacijos skyriuje jos asmens net nerado, tik vėliau ilgai ieškoję, netikėtai, „atrado, kad toks žmogus yra“. Su mafijos moterimis taip būna – dingsta jos ir iš registrų, ir net tėvai bei seneliai joms ne tie įrašyti. Tą Daktaraitę už ausies tempiausi į Civilinės metrikacijos skyrių, nes Jadvyga D. prie Živilės Žvirblienės, panašios kaip du vandens lašai su pussesere, jai rėkė „tu ne Daktaraitė, tu Karpavičiūtė, jūs mums ne giminės“. Va taip būna, kai susikaunama giminės viduje.  Kažkodėl dalis Daktarų keitėsi pavardes į „Karpavičių“, tačiau jie – tie patys Daktarai. Tas pats padaryta su jaunosios Daktaraitės broliu: jis ne Daktaras, o Kvietkus, nes motina laidodama savo vyrą Daktarą, ir galimai būdama nėščia, staigiai susituokė su kitu vyru, taip vaikas galimai gavo kitą pavardę. Esą, tai turėjo apsaugoti jį. Neapsaugojo – jau turi ir kriminalinę praeitį, ir apie jį buriasi ir telkiasi nusikalstamas pasaulis. Važiuoja iš Švedijos į Lietuvos kalėjimus „daryti razborkių“, o Lietuvos  policija tą gražią kompaniją suiminėja, bet negali paaiškinti kodėl. Tiesa, ten buvo juokingas sutapimas: Alytaus policija gaudė lenką žudiką, o pasipainiojo „bachūrėliai“ su mafijine mašina, tai policija prevenciškai juos ir sulaikė.

Alytaus policija „įkalė“ ereliams kelis BK straipsnius, atėmė pasą, ir vienam jų nusileido sparneliai. Galėjo būti ir tai, kad Kvietkus pagal nusikalstamų organizuotų grupuočių užkardymo modelį kaip Daktarų jaunimo grupuotės narys sekamas, ir tiesiog buvo paprašyta Alytaus pristabdyti, kol kokių nesąmonių nepridirbo. Pats Kvietkus, kiek kalbėjau, nesuvokia, kodėl ant jo tokia “zasada“, „aš juk ne Daktaras, va sesuo tai jo, aš tai ne…“. Kaip veikia ta visa hierarchija – policija mums nesako ir nesakys, nes patys metų metais ir kūrė tas visas gaujas, ir jas augino. Juk jeigu policija norėtų, per dieną jas visas išardytų. 

 Kažkas panašaus ir čia galėjo įvykti: tiek su pavardžių, tiek ir su tėvavardžių keitimais. Tačiau visuomenė kelia klausimus. Į juos turi būti atsakyta.

Be to, LVŽS jau turi naujas aukas Seime persekiojimui: Artūrą Skardžių (užsakė Dalia Grybauskaitė) ir Mykolą Majauską (užsakė Gabrielius Landsbergis).

Mūsų niekas neužsakė. Mes tik klausiame: kokia Lauro Stacevičiaus žmonos geneologija? 

Nes yra Seime ir Henriko Daktaro anūko senelio labai gera draugė Rūta Zabielienė, ji dirba Aurelijaus Verygos patarėja. Šiuo metu kažkas komentaruose ėmė meluoti, jog Dorulio Žvirblio kitaip nei iš facebooko nepažįsta. Bet kad abudu buvo Dariaus Kuolio judėjime, abudu  – jo žmonės, o ir gyvena už 250 metrų vienas nuo kito. Prie ko čia tas facebookas. Abudu „kovojo“ Klonio gatvėje, telkė žmones. Abudu liko neapklausti Garliavos gaujos byloje. 

Dorulis Žvirblis – įdomi asmenybė: jo marti – vyriausioji Henriko Daktaro duktė, o duktė jo paties dirbo Kauno prokuratūroje. Visų akcijų, piketų, TIE-SOS kreidelių akcijų dalyvis. O juk Drąsos kelias klausia, kada prokuratūra ims dirbti. Tai kurią pusę palaikė Dorulis – man nepavyko suprasti.

Lauro Stacevičiaus mama – Utenos apylinkės teismo teisėja.

„Daktarų“ mafija visada ieškodavosi sau marčių arba žentų, kurie patys būtų juristai arba turėtų giminėje tokių. Štai ir Živilė Daktaraitė – Levanienė – Žvirblienė į tokią šeimą, kurioje yra prokuratūros tarnautoja, atitekėjo. Ir Enriko Daktaro (dabar jis pasikeitė pavardę ir tapo Doctor) pirmoji žmona – juristė. 

Todėl nuoširdusis Lauras Stacevičius, vakar pats paskambinęs ir labai noriai bendravęs, nepaneigė tokios nuostatos, jog per jį Kauno Daktarai galėjo infiltruotis Seime (yra tokia sąvoka „įtakos agentas“, ir juo galima būti visiškai pasyviai). Rūta Zabielienė man yra ne kartą gyrusis pažįstanti „Vagių motiną“. Kaip sužinojau iš „konkuruojančios Daktarų atšakos“ – „Vagių motina“ tai buvo savarankiškos plėšikų grupuotės vadovė Želvienė, Henriko Daktaro pusseserė vadinama, kurios sūnų gangsterį Želvį Airijoje vidury dienos sušaudė su Airijos išsivadavimo armija siejamas smogikas.

Apie Rūtos Zabielienės metodus ir žygdarbius mūsų apylinkėse, kai ji sugebėjo ant mano šeimos  užsisakyti violetinių bylų prokurorę Ritą Poškienę, pasakojau net Šiaulių apygardos teisme, kur liudijau „Garliavos gaujos“ byloje. 

Tiesiog, paaiškinau Laurui Stacevičiui, LVŽS labai ryškus yra mafijos braižas, nes nieko nebijoma: susidaro įspūdis, šie žmonės žino, jog vėliau bus galima pasinaudoti smogiamąja jėga. Turiu ir savo aplinkoje LVŽS žmonių, kurie seniai terorizuoja savo aplinkos žmones, ir tai daro su policijos pagalba. Tada dar nebuvo aišku, jog S. Skvernelis yra LVŽS žmogus…Tada oficialiai jis buvo Tvarkos ir teisingumo, politinės jėgos, kuri Garliavos istorijoje stovėjo po medžiu, ministras. 

Todėl ir pasidomėjau, kas dar partijoje gali būti susijęs su Kauno mafija. 

Gyvenę per tvorą, ir panašiais verslais (nutrijų kailiais) vertęsi kaimynai susiję,  broliai Bačikalo su Henriku Daktaru, kaip pasakoja šaltiniai,  draugavo, ir net labai.

Pernai metais labai keistais būdais, apeinant įstatymus, bandyta perkelti H. Daktarą į švenlesnį režimą, laimei, prokuratūra atsipeikėjo ir neteisėtą teismo sprendimą – apskundė. Jau tada tapo aišku, jog Kauno Daktarų moterys kažką turi valdžioje, ir teisėjai tą jaučia ir žino. 

Gaila, kad nuslėpus nuo rinkėjų sutuoktinius, rinkėjai užduoti klausimus turi galimybę tik per ateinančius rinkimus.  Žiniasklaida todėl ir atlieka tą  funkciją, kurios neatlieka VSD, kuriam vakar didžiausia grėsmė – tai demokratija Lietuvoje.

O man atrodo, jog darbas su nusikalstamomis gaujomis turėtų būti nacionalinis prioritetas. Negi sunku jas išklaidyti, arba priversti jų jaunimą legalizuotis? Pamenu, kas dieną kaliau į galvą „konkuruojančios Daktarų atšakos“ jauniklei „nustok su tomis svajonėmis apie „sostą“, dirbk, legaliai, mokėk mokesčius, ir nenušaus“. Nes ji drebėjo, kad ją nužudys. Tuo pačiu metu apie plėšimus ji sakydavo, jog tai yra „tik“. Ir kad Želvys tikrai narkotikais neprekiavo (Airijos spauda rašo, jog tikrai prekiavo. Ir kad buvo nušautas, kad nuslėpė nuo vienos gaujos vado „prekę“ už 800 000 eurų. „Lietuvos rytas“ parašė kažkokią nesąmonę, kad Želvys sušaudytas dėl „dėvėtų drabužių“.)

Žinant, jog Lietuvos policija mums meluoja apie Daktarų mafijos struktūrą, ir per Dailių Dargį buria ir kuria pasakėčias, ir tuo pačiu metu pati policija sukūrusi narkokartelį ir gaujas (Šiaulių policija buvo sukūrusi savarankišką mafiją), ir prekiauja narkotikais, tikėtis, kad į Seimą mafija nebandys deleguoti savo atstovų – yra naivu. Net Kauno miesto savivaldybėje finansų skyriuje šaltinių duomenimis gali būti dirba Henriko Daktaro gryna pusseserė. Kadangi linija – moteriška, niekas atsekti pagal pavardes – negali. Valstybės tarnautoja turi lėšų už 1 mln. litų…Iš kur? Iš valstybinės algos? Turėjo ir fondą. Kam tas fondas? Legalizuoti pinigus. 

Vis tik norėtųsi sužinoti Linos Bačikalo- Bačikalaitės – Stacevičienės turtus (o gal nieko ji neturi?) , bei šiokią tokią biografiją, nes internete absoliučiai nieko nėra. 

Dabar galima būtų pabandyti kažką paaiškinti, arba kažką paneigti – jeigu aišku, tai įmanoma. 

Nors man buvo žadėta atsakyti raštu, laiško taip ir negavau, nors kaip minėjau, pats Seimo narys labai geranoriškas. Čia ne Aurelijus Veryga, oficialiuose raštuose per valdininkus atrašinėjantis galimai nesąmones. Tokio beviltiško SAM ministro dar nesu mačiusi. 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));