Kedžiams apskundus „namo areštą“, sisteminėje spaudoje – spengianti tyla

Kedžiams apskundus „namo areštą“, sisteminėje spaudoje – spengianti tyla

Kristina Sulikienė

Nors kiekvieną kartą visi nepriklausomi ir laisvi portalai klykaudami praneša, jog tuoj bus nuteisti baisūs pedofilai Kedžiai, tik reikia dar šiek tiek palaukti, šiandien po 13:30 posėdžio, kur turėjo liudyti Aušrinė Balčiūnė, žmogus, turintis aukštąjį išsilavinimą, dirbantis švietimo ir mokslo įstaigoje, spaudoje įsivyravo štilis.

Diedukai Kedžiai negali atsistebėti teismo šališkumu.

Parodo vokus, kuriais atsiųsti pranešimai apie tai, kad jų skundai dėl namo arešto priimti.

Ant vokų parašyta „Kaltinanamam Vytautui Andriui Kedžiui“.

– Ar galima taip siųsti, ar atitinka pašto taisykles – juk nurodomas vardas, pavardė, adresas, o kas čia? – klausia Laimutė Kedienė.

Kai buvo kovo 24 dieną apskųstos nutartys areštuoti namą, nes matote, panelės Laimutės Stankūnaitės 572 000 eurų ieškinys neva bus patenkintas – tada sisteminė spauda nesugebėjo pakomentuoti: kodėl „pačiam baisiausiam nusikaltėliui“ Henrikui Daktarui priteista sumokėti 120 000 eurus, o Kedžiams atseit iš anksto teismas priteisia mokėti 572 000 eurus.

Juk nusikaltimai visiškai nepanašūs – diedukams inkriminuojami „liežuvio nusikaltimai“ – kad kažką ne taip pasakė, ir ne taip pasižiūrėjo, o Henrikui Daktarui – 2 žmonių nužudymas, suklastoto dokumento turėjimas, dar visa krūva įvykių.

Ir sumos skiriasi ženkliai: net 4,5 karto. Aišku, diedukų nenaudai.

Vadinasi, pats baisiausias nusikaltėlis per visą Lietuvos istoriją visiškai ne Henrikas, o diedukai Kedžiai.

Jeigu kas nori pasiginčyti – eikite ginčytis į Kauno apylinkės teismą: čia jame nagrinėjama amžiaus byla – intelektualus tvirkinimas, dar negirdėtas nusikaltimas, kai pedofilų išnaudotą vaiką seneliai išklausė – tokiu būdu, beklausydami, patys ir tapo nusikaltėliais, be teismo kaltais.

„Vaiko apklausos neaišku kada įrašytos, ir neaišku, ką ten iš viso rodo“, tiek, kiek leidžia tylos įžadai, paaiškina Kedienė, kuri nesupranto viso šio proceso prasmė, ir dargi ieškinio sumos dydžio.

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));