skip to Main Content

Kauno rajono savivaldybė ragina slėpti informaciją

„Laisvės pikniko“ pamokos Kauno rajono savivaldybė neišmoko. Neskaidriais valdymo metodais pagarsėjusio Mero pavaldiniai skatinami  elgtis taip pat, o su galimai įstaigos finansus neskaidriai skirstančiu mokyklos direktoriumi – solidarizuojamasi.

 

Kauno rajono savivaldybės administracija užstoja galimai neskaidriai įstaigos finanasus tvarkantį Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos direktorių, bei ragina jį visomis išgalėmis vengti skaidrumo. Pavyzdžiui, neteikiant informaicijos.

 

Būtent tokia rekomendacija buvo raštu pateikta direktoriui, jau kuris laikas konfliktuojančiam su vietos profsąjunga, bei dėl  informacijos neteikimo jau spėjusiam atsidurti ir pralaimėti teisminį ginčą.

 

„Ši rekomendacija paneigia viešųjų finansų, iš kurių išlaikoma tiek pati savivaldybės administracija, tiek gimnazija, viešumo, skaidrumo ir atskaitomybės principus“– sako gimnazijos darbuotojus atstovaujančios Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis – „bei iškelia daug klausimų dėl informacijos prieinamumo, valdymo ir administravimo skaidrumo Kauno rajone.

 

Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ yra kreipusis į Kauno apygardos teismą, kuris dar 2015 m. vasario 3d. nutartimi įpareigojo gimnaziją teikti profesinei sąjungai informaciją, bei su ja konsultuotis dėl dabartinės ir būsimos įmonės veiklos, ekonominės padėties, bei darbo santykių būklės, taip pat ir prieš priimant sprendimus, galinčius turėti esminės įtakos darbo organizavimui ir darbuotojų teisinei padėčiai.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: KĘSTUTIS JUKNIS, LIETUVOS PROFESINĖ SĄJUNGA „SANDRAUGA“

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));