Kaune atidaroma IKEA prekių užsakymo ir atsiėmimo vieta

IkeaKaunas20170830_5

IkeaKaunas20170830_5

Kaune atidaroma IKEA prekių užsakymo ir atsiėmimo vieta

Prekių užsakymo ir atsiėmimo vieta Kaune įsikurs Jonavos gatvėje 60 ir užims 2000 kv. m plotą. Joje bus įrengta pirkėjų aptarnavimo erdvė, baldų ekspozicijos salė, logistikos sandėlis.

IkeaKaunas20170830 5

Šioje prekybos vietoje kauniečiai galės apžiūrėti dalį prekių, kurios yra Vilniaus parduotuvėje ir  pateikti užsakymus visam IKEA prekių asortimentui. Su kitomis prekėmis, kurios nebus eksponuojamos, pirkėjai susipažins IKEA kataloge ar interneto svetainėje. Skirtumas tarp šių prekybos vietų bus tas, kad Vilniuje pasirinktas prekes galima įsigyti vietoje, o Kaune užsakymą pirkėjai galės atsiimti jau po kelių dienų arba už papildomą mokestį užsisakyti pristatymą į namus.

 

Prekių užsakymo ir atsiėmimo vietoje Kaune bus teikiamos visos įprastos IKEA paslaugos – baldų pristatymas į namus, surinkimas ir montavimas. Lankytojai taip pat gaus naudingų ir profesionalių patarimų, kaip susiplanuoti kambarį ar virtuvę, suderinti vonios baldus.

 

„IKEA vizija yra kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių, pasiūlyti didelį gražių ir praktiškų baldų bei namų apstatymo prekių pasirinkimą tokiomis kainomis, kad jas galėtų įsigyti kuo daugiau žmonių. Prekių užsakymo ir atsiėmimo vietoje Kaune bus paprasčiau įsigyti IKEA prekių, kurių iki šiol tekdavo vykti į Vilnių. Nuo rudens net ir prireikus tik patarimo ar panorėjus rasti idėjų namams, IKEA kauniečiams bus ranka pasiekiama“, – sako IKEA Lietuva parduotuvės vadovas Marius Martinaitis.

 

Kauniečių poreikius aiškinosi lankydamiesi jų namuose

 

Anot M. Martinaičio, Kauno gyventojams prekės, interjero idėjos ir sprendimai bus siūlomi atsižvelgiant į jų poreikius ir įpročius, kuriuos pažinti stengiamasi ir viešnagių jų namuose metu.

 

„Apsilankymai kauniečių namuose, išsiaiškinimas, kokie sprendimai jiems yra reikalingiausi, kas labiausiai vertinama pačių gyventojų, yra neatsiejama IKEA asortimento sudarymo ir pateikimo pirkėjams dalis visame pasaulyje, tad ir Lietuva ne išimtis. Lankydamiesi žmonių namuose mokomės ir tobulėjame, o įgytą patirtį pritaikome kurdami daugelio poreikius atitinkančius sprendimus“, – teigia IKEA Lietuva parduotuvės vadovas.

 

Martinaičio teigimu, apsilankymų kauniečių namuose metu pastebėta, kad dauguma jų turi ganėtinai mažas virtuves, todėl gyventojams itin aktualūs funkcionalūs sprendimai šiai namų erdvei, kompaktiškas ir praktiškas jos apstatymas. Taip pat atkreiptas dėmesys į nedidelių darbo erdvių, įrengtų svetainėse, ar sprendimų, leidžiančių optimaliai išnaudoti vonios kambarių bei balkonų erdves, poreikį. Į tai bus atsižvelgiama sudarant baldų bei kitų sprendimų namams ekspozicijas IKEA prekių užsakymo ir atsiėmimo vietoje.

 

Kas yra IKEA Lietuva?

 

IKEA yra vienas ir vieningas prekės ženklas, kuriuo naudojasi daug kompanijų visame pasaulyje. IKEA sudaro daug kompanijų, organizacijų ir žmonių, kuriuos vienija IKEA koncepcija. 1943 metais Švedijoje įkurta kompanija IKEA nuo pat veiklos pradžios siūlo patogius, kokybiškus ir gražius baldus bei namų apyvokos reikmenis už mažą kainą, kad juos galėtų įsigyti kuo daugiau žmonių. 2017 rugpjūčio 10 d. IKEA atidarė 400-ąją savo parduotuvę pasaulyje ir šiuo metu veikia 52 šalyse.

 

Lietuvoje parduotuvė IKEA buvo atidaryta 2013 metais Vilniuje. Nuo 2015 metų Klaipėdoje veikia IKEA prekių užsakymo ir atsiėmimo vieta. Pastaruosius trejus metus IKEA Lietuva apdovanojama su kitais geriausiais mažmeninės prekybos sektoriaus darbdaviais. 

 

IKEA siekia kurti geresnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių, o tai reiškia ir tvaresnį gyvenimą. Visos IKEA kompanijos atsakingai naudoja išteklius. Išreikšdama socialiai atsakingą požiūrį į ekologinius klausimus ir prisidėdama prie šalies oro taršos mažinimo, IKEA prekybos vietos Vilniuje ir Klaipėdoje nuo 2017 metų pradžios naudoja iš atsinaujinančių energijos šaltinių pagamintą elektros energiją.

 

Viena svarbiausių IKEA vertybių – pagarba žmonėmis. IKEA visame pasaulyje palaiko iniciatyvas, saugančias vaikus ir tausojančias aplinką.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ : KOTRYNA DZIKARAITĖ, UAB „INK AGENCY“

Facebook komentarai
});}(jQuery));