KAIP PELNINGAI „DURNINTI” KOLŪKIEČIUS?

KAIP PELNINGAI „DURNINTI” KOLŪKIEČIUS?

 

Vladimiras Troščenko

     Vakar atsiverčiau internetinį respublikos tinklapį ir radau vieną svarbiausių Lietuvos naujienų „Guoga – įtakingiausių Europos žmonių sąraše”. 

http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/aguoga__itakingiausiu_europos_zmoniu_sarase/

   Straipsnis, parašytas Aidos Valinskienės, skelbė:

 

  “Šią savaitę svarbiausias Europos politinis leidinys „Politico“ paskelbė 28 įtakingiausių ES politikoje žmonių vardus – Lietuvos europarlamentaras Antanas Guoga tapo pirmuoju lietuviu, įtrauktu į leidinio sudarytą vizionierių, keičiančių Europos politiką, sąrašą.”

 

Kokia garbė Lietuvai, dar vienas mūsų kraštietis tapo žinomas Europoje!!!!

 

 

Springdama iš pasididžiavimo žurnalistė užduoda klausimą:

 

– Būti šiame sąraše – garbė?

 

   Ir mūsų visų mylimas Guoga, su žydams būdingu kuklumu, atsako:

 

– Žinoma. Šis įvertinimas suteikia nepaprastai daug naujų svarbių kontaktų, naudingų Lietuvai. Dabar turiu įrodyti, kad esu vertas šio vardo, išlaikyti aktyvų darbo tempą europinėje erdvėje.

 

….. Ir toliau visas straipsnis tame pačiame „Cicino dainų kolūkiečiams“ stiliuje bla bla bla ir tra lia lia. 

 

 

   Nejaugi Lietuvoje taip sukvailėjo elektoratas, kad netgi tokias grubias manipuliacijas galima leisti į viešumą nieko nebijant?

 

    Na visų pirma „POLITICO“ yra JAV žurnaliukas, kurio pagrindinis ofisas Arlingtone, Virdžinijoje. Jo tiražas 40 000 egzempliorių ir jis dalinamas nemokamai. Be to, šis „Svarbiausias Europos politinis leidinys“ Europoje startavo TIK 2015 metų Balandžio mėn. 23 dieną. Toliau darykitės išvadas patys dėl šio politiko sąžiningumo ir kompetencijos.

 

 

 

p.s. Nėra nuostabu kai tuo užsiima žurnalistinių prostitučių viešnamiai tokie kaip „delfi“, bet man tikrai keista jog “Respublikos” redaktorius Vitas Tomkus leido tokiai vulgariai politinei reklamai atsirasti savo gerbtinos žiniasklaidos priemonės pirmuose puslapiuose. Juk būtent Tomkus prieš dešimtmetį susprogdino Lietuvos viešąją erdvę straipsnių ciklais apie tai kaip daroma šiuolaikinė politika trečiojo pasaulio šalyse. Apie Amerikos žydų pasiuntinius kurie už tam tikrą sumą galėjo atskristi į Vilnių kaip JAV kongreso atstovai ir tu susitikęs su jais lėktuve galėjai naudoti šio susitikimo faktą taip kaip norėjai savo politiniuose tiksluose. Dabar nepamenu kiek tiems žydams reikėjo sumokėti, bet tai tikrai neatrodė brangu.

Facebook komentarai
});}(jQuery));