Kaip išmanūs priedai gali pagerinti vasaros atostogas?

Kaip išmanūs priedai gali pagerinti vasaros atostogas?

 

Atostogas mėgstame visi, tačiau kartais jas gali sutrikdyti mažos detalės – pamestas raktas, prastas oras ar net nevykusios asmenukės. Tačiau, gyvenant technologijų amžiuje, praktiškai visoms problemoms yra išmanus sprendimas.

 

„Atsipalaidavę galime pamiršti, kur palikome raktus – juos padės rasti specialus išmanusis pakabukas, o išmanusis telefonas leidžia stebėti, ar tuščiuose namuose nesilanko nekviesti svečiai. Išmaniosios apyrankės, laikrodžiai ar svarstyklės neleis prarasti puikios fizinės formos net leidžiant dienas paplūdimyje, o gudrūs žaislai – paįvairins vaikų laisvalaikį“, – sako Egidijus Adomkaitis, „Bitė Lietuva“ išmaniųjų mokyklos ekspertas, ir pateikia šešis patarimus išmaniesiems atostogautojams:

 

Kad oras per atostogas būtų geras

 

Šiandien orų prognozę sužinoti vienas juokas, tačiau retas gali pasigirti, jog temperatūrą fiksuojantys davikliai stovi būtent ten, kur vykstama atostogauti. Pavyzdžiui, „Netatmo“ sprendimas šią problemą išsprendžia – maža meteorologinė stotelė leis iš bet kurios vietos patikrinti, kokios oro sąlygos sodyboje, kokia ten temperatūra, drėgmės ar net triukšmo lygis.

 

Kad namai liktų saugūs, o raktai – nepasimestų paplūdimyje

 

Matant, kad oras puikus – verta pasirūpinti ir saugumu. Kad išvykus ilgesniam laikotarpiui, nereikėtų kankinti draugų ar kaimynų su prašymais užmesti akį ar „namai dar vietoje“, stebėkime juos patys. „Archos“ išmaniųjų namų sprendimas leidžia namus apstatyti įvairiais davikliais, kameromis ir juos stebėti gyvai per išmanųjį įrenginį iš bet kurios pasaulio vietos. Tiesa, kartais per daug atsipalaidavę savo išmanųjį telefoną ar namų raktus galime palikti ne ten, kur jų vieta. Kad taip neatsitiktų, pakaks prie raktų pritaisyti „Kensington Proximo Key Fob“ išmanųjį raktų pakabuką. Jis užtikrins, kad telefonas visada pasakys, kur dingo raktai. O jei nutiktų taip, kad dings telefonas, bet rankose liks raktai, pakabukas padės surasti ir pasislėpusį išmanųjį.

 

Kad atostogos būtų sportiškos

 

Išmanusis telefonas turi savybę nuolat priminti apie darbą, tad siūlome jį atostogų metų iškeisti į išmanųjį laikrodį. Telefoną galėsite palikti tarp rankšluosčių, o visus draugų skambučius, žinutes ar el. laiškus gausite tiesiai į laikrodį. Be to, atostogų metu dažnai prisimename, kad verta pamėginti įveikti metų pradžioje išsikeltą tikslą nubėgti 10 kilometrų. Išmanusis laikrodis padės išmatuoti įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas ar širdies ritmą. Šiam tikslui galite naudoti ir išmaniąsias apyrankes, kurios be visų jau išvardintų sportiškų laikrodžio galimybių, papildomai padės ir nepramiegoti atostogų. Jos leidžia sekti miego kokybę ir pažadina tuo metu, kai esate tam labiausiai pasiruošę, o jei mėgstate keltis pabėgioti švintant, apyrankė pribudins tyliai vibruodama ir netrukdys kitų namiškių ramiam miegui. O koks sportas be progreso stebėjimo? Pavyzdžiui, išmaniosios „iHealth HS5″ svarstyklės padės stebėti ne tik į gerąją pusę kintantį svorį, bet ir riebalų ar raumenų masę, vandens kiekį ir dar pažers daug patarimų, kaip greičiau sustiprėti ir visus stebinti nuostabia figūra paplūdimyje.

 

Kad visi draugai žinotų, kaip jums smagu atostogauti

 

Kokios atostogos be daugybės asmenukių? Juk jūsų kolegos biure tik ir laukia, kol atsiųsite savo pailsėjusį ir švytinti veidą iš ramybe spinduliuojančio paplūdimio. Todėl į atostogautojo išmaniųjų įrenginių komplektą siūlome įtraukti ir, pavyzdžiui, „Monopod“ asmenukių lazdą.

 

Kad vaikams atostogos nepabostų

 

Atostogų metu nepamirškime ir savo mažųjų, kuriems smėlis, vanduo kartais atsibosta. Tad rekomenduojame kartu pasiimti ir išmanųjį augintinį „Furby Boom“. Su juo vaikai galės ne tik žaisti, bet ir mokysis jį visokeriopai prižiūrėti, o kartu ir gilins savo anglų kalbos žinias. Kad mažiesiems atostogos taptų dar smagesnės, pasiūlykite jiems specialią „X-Doria KidFit“ išmaniąją apyrankę. Ji leis tėveliams sudaryti specialią aktyvių užsiėmimų programą, o vaikams siekti ją įgyvendinti, suprantamai matyti progresą ir, įveikus užduotis, išsireikalauti papildomą porciją ledų. Jei mažasis dar nelinkęs daug bėgioti ir mieliau snaudžia lopšyje, „D-Link EyeOn Baby Monitor“ belaidė kamera leis stebėti mažylį per išmanųjį įrenginį ir, esant reikalui, paniūniuoti lopšinę net neatsikėlus nuo hamako.

 

Kad žuvys per atostogas kibtų

 

Ir pabaigai – duoklė žvejams. „Deeper Smart Fishfinder“ echolotas – nepakeičiamas išmanusis daiktas žvejybos entuziastams. Sutikite, juk sunku žvejoti nepažįstamame ežere? Nežinote nei gylio, nei dugno reljefo, nei paprasčiausio fakto – ar ten yra žuvų. Šis mažas išmanusis echolotas, įmestas į vandenį, per kelias akimirkas išmaniajame įrenginyje pateiks visą informaciją – gylį, temperatūrą, atvaizduos dugno reljefą, parodys žuvis. Be to, ateičiai galėsite pasižymėti geriausias žvejybos vietas bei matysite, kur artimiausios stovyklavietės.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: MARTYNAS PASILIAUSKAS, INTEGRITY PR

Facebook komentarai
});}(jQuery));