Ką veiks Skvernelis gatvėje ?

 

Nauja policijos reforma išvarys į gatvę policininkus-taip pareiškė departamento atstovai.

Kam policininkai gatvėje, kai savivaldybėse merai –pensininkai policininkai.

Kam dubliuoti  savivaldybių darbuotojus esančius kiekvieną dieną gatvėje parduotuvėse, nes darbe nėra ką veikt.

Įsivaizduokite policijos komisariatą vien iš moterų, o tokių jau yra-ir visas moteris iš varo į gatvę. Jau vaikeliai baigę policijos mokyklas neturi ką veikti gatvėje, nebent sostinėje prie geležinkelio stoties, čigonų tabore.

O nusikaltimai vyksta buityje ir naktį. Dega butai, žūsta ,ar nukenčia nekalti ramūs piliečiai.

Taigi-vėl šūvis pro šalį.

Kada policijos pareigūnų vadai-pradės klausytis gyventojų nuomonės-tų nesuinteresuotų gauti pašalpas, o dirbančių ,mokančių mokesčius ir juos išlaikančių.

Neteisinga yra piktnaudžiauti darbdavio pinigais ir kantrybe.

Vagys yra visi registruoti, girtuokliais taip pat-situacija aiški.

Darbo biržos  senbuviai, alaus mėgėjai –ar dėl jų policija bus gatvėje-jie gi mokesčių nemoka, o policija tik juos ir aptarnauja(tiksliau jiems patarnauja).

Girtą pagavai namuose ar gatvėje-nuimk pašalpą, o turinčius vaikus-atimk tėvystę ir viskas susitvarko.

Pagavai vagį-neleisk jam kartoti nusikaltimų.

O mūsų policija tik vagis, chuliganus ir globoja-ji galvoja kad tik dėl jų gali išsilaikyti. O tai klaidinga. Potencialiai chuliganus išaugina-po to išsiunčia į svečias šalis-kodėl Lietuvos valdžia platina teroristus.

Ar suprantame, kai renkame tokį policininką į valdžią-arba vagį į valdžią ,kuris tik dėl tokios policijos ir nebaudžiamumo tampa net kandidatu į seimo narius.

Tiek metų niekas nesikeičia, kas pasikeis po šių rinkimų, kai policininkai išeis į gatves, o  jų  globotiniai į valdžią-nesvarbu kas jie ubagai ar milijonieriai. 

Vis viena jie girdi ir mato tik save, nes visa šalies politika skatina nebaudžiamumą tų ,kuriuos mes dirbantys išlaikome.

J.Zujus

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));