Bilotaitė pasiklydo savo piniginėje

Tiesos neatitinka ir konservatorių deklaracijos, ir kalbos apie skaidrumą

Socialdemokratai ne pirmąkart kelia į viešumą neatitikimus skaidrumą deklaruojančios TS-LKD narių deklaracijose.

 

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija ėmėsi tirti, ar konservatorės Agnės Bilotaitės elgesys atitinka įstatymo reikalavimus. Seimo Antikorupcijos komisijos narė Agnė Bilotaitė papuolė į Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos akiratį dėl savo privačių interesų deklaracijos.

 

 Žiniasklaidai politikė pasigyrė dalyvavusi „Africa Eco Race 2016“ lenktynėse. Šiose lenktynėse norintys dalyvauti asmenys turi susimokėti 7200 eurų nario mokestį. Tuo tarpu A. Bilotaitė nedeklaravo nei tokio sandorio, nei gavusi tokio dydžio dovaną. Deklaruoti sandorius viršijančius 3000 eurų konservatorė turėjo įstatymo nustatyta tvarka ir terminais. Ar Seimo Antikorupcijos komisijos narė sau taiko skaidrumo reikalavimus, apie kuriuos taip nuolat viešai kalba?

 

Neatitikimai A. Bilotaitės deklaracijoje – nėra pavienis reiškinys konservatorių gretose. Kai į dienos šviesą buvo ištrauktos konservatoriaus Juozo Pundziaus deklaracijos, kuriose milijoninio turto įsigijimo aplinkybių jis negalėjo pagrįsti, konservatoriai suskubo atsiriboti nuo mįslingai praturtėjusio nario. Tačiau tai buvusiam Kauno klinikų vadovui nesutrukdys dalyvauti rinkimuose ir netgi tapti Seimo nariu. O vėliau niekas netrukdytų sugrįžti pas tuos pačius į rinkimus jį atvedusius konservatorius.

 

Paaiškėjo, kad „Baltosioms pirštinėms“ vadovavęs konservatorius Tadas Langaitis deklaravęs 7735 eurus pajamų, pasak žiniasklaidos, nuo jų nesumokėjo nė cento pajamų mokesčio.

 

Kol kas tai, matyt, tik ylos lendančios iš konservatorių deklaracijų maišo. Socialdemokratai kviečia ir rinkėjus atkreipti dėmesį į neatitikimus ir TS-LKD narių deklaracijose ir jų kalbose apie skaidrumą.

 

Išsamesnė informacija žiniasklaidai:

 

Irmina Frolova-Milašienė

 

LSDP informacinis centras

 

el. paštas: irmina.milasiene@lrs.lt

Facebook komentarai
});}(jQuery));